Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

alemsiniz valla ya uğraşmayın kızla bire :)) ama insan hayal edincede gülüyor yahu

gül anam gül sende gül bende yüz kalmadı gülmekten karnımla kasıklarımı sorma gitsin valla nerden nereye

yıkanırız biz nohutum babası annesi üçümüz yıkanırız...

oooh sizde nohutumu mis kokulu öpemezsiniz tabii önce bi nohut bulmak lazııım

kızlar ya ben karnıma bi nohut yapıstırsam özenirde gelirmi bebegim?:uhm:cokacimcoook

tünaydın kızlar :) güne kötü başlasamda sinirlenmicem ve üzülmicem :)

anammm gene noldu kuzum yaa

ayy hira sabahtan beri gülüyorum kendi kendime :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

görüşürüz tatlım bende kacıcam işler var kolAY GELsinb öpüdüm...

h.g. canım hayırdır

güle güle canım iyi keyifler

hoşgeklın annecım naslsınsın cnm benım gorusemıyorus bı kaç gundur noktamız nasıl?kaydirigubbakcemile5
hoşbulduk canım evet canım görüşemiyoruz c.tesi pazar sınavım vardı ona gittim o yüzden işe gelemedim noktamız saolsun maden arama işleri yapıyor geliba anasının miğdesiyle uğraşıyor saolsun birde beliyle uğraşıp duruyor bakalım ne beceriverecek bizimki
iyiyim canım sen nasılsın hoşgeldin
şükür canım bende iyiyim
hoş geldin hamişler güzeliŞenizŞeniz
hoşbulduk tatlı kuşum
şiii nasılsın ve nerrelerdesin sen saat kac burda mesai erken baslıyor ihmal etmeyelim yaneeee nassın fıstık hos geldin...opuyorumnanaktan

kuşum işim vardı onları yapıyordum o yüzden giremedim yoksa sizi aksatırmıyım canlarım heee Şeniz

Bende herkes Çın dua edıyorum canım kardeŞlerım allahım hepımızın yÜzÜnÜ gÜldÜrsÜn ıyı nıyetlerınız ıÇın teŞekkÜr ederımm

evet canım yaa iyi gelicek valla ama işte annemlerde net yok artık arasıra cafeden uğrarım size hihoyyyt[/QUOTE]
kendini fazla özletme ..bizide unutma..kaydirigubbakcemile2hihoyyyt

TÜNAYDIN GÜSELİM...BENCEDE BUGÜN P.TESİ HEPİMİZ KÖTÜ DÜŞÜNCELERİ VE OLUMSUZ HERŞEYİ ARTIK GERİDE BIRAKALIM...YOKSA HEP KÖTÜ GİDİYO HAFTA....

TMM KUZUŞUM...SENDE KENDİNE DİKKAT ET...KOLAY GELSİN...AMİN.....

ay nevar valla ben hasta olduğum zaman kötü olursam yani çağırıyom kocişi ıkıor valla saolsun valla masajda yapıo iyi olyor kızlar tavsie edrim vallakaydirigubbakcemile3

OHH MİS...

HADİ KIZLAR BEN KAÇTIM GÖBİŞLERİNİZ BEBİŞSİZ PROFİLİNİZ REPSİZ KALMAZ İNŞALLAHHHH kaydirigubbakcemile3

TMM CNM..BENİ GÜLDÜRDÜN YA....REPCİ KOYALIM SENİN ADINI. :dilcikar:

,
gül gül sendegül kayraaaaaaaa sen bi özet gecsene konu hakkında sabah sekeri gibi oldu kahve yanında iyi gider anacım ben geliyorum bebeklerimin mamasını koyıyım...

Bende herkes Çİn dua edİyorum canım kardeŞlerİm allahım hepİmİzİn yÜzÜnÜ gÜldÜrsÜn İyİ nİyetlerİnİz İÇİn teŞekkÜr ederİmm
aminn cnım :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
evet canım yaa iyi gelicek valla ama işte annemlerde net yok artık arasıra cafeden uğrarım size hihoyyyt
kendini fazla özletme ..bizide unutma..kaydirigubbakcemile2hihoyyyt[/QUOTE]

unuturmuyum hiç kız aaa fırsat buldukça girecem valla buraya :lepi:

EVET HıRACIMM...BANYO DıYE DıYE DıĞER KONULARI UNUTTUK.kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile2

...BU ARADA TEBRıK EDERıM....ıNŞ. BıRDAHA ELıNE ALAMAZSIN SıGARAYI.... hihoyyyt

kız kayra ber yal nere kayoldunuz anam yaaa escales canım onuşmuyon miden kötümü hala

EVET HİRACIMM...BANYO DİYE DİYE DİĞER KONULARI UNUTTUK.kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile2

...BU ARADA TEBRİK EDERİM....İNŞ. BİRDAHA ELİNE ALAMAZSIN SİGARAYI.... hihoyyyt

almam ben de ben kocişten şüpheliyim....:çok üzgünüm::tomato: eger bi yapsın bi içsin görür o...

günaydın hanımlar nasılsınız
güzel bir haftada güzel haberler almak ve vermek dileğiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…