Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bigün gelicek nası olsa dimi kızlar boşverelim düşünmeyi zaten 3 yıldır istiyorum ama bu aralar bıktım bebek istemekten olur elbet allahtan

canım 3 yıldır bekliyormuşun ya aşılamayı düşündünmü bizim de 2 yıl oldu da bende artık yavaş yavaş düşünmeye başlasammı acaba diyorum

evet ya onu bi ara bende gördüm ve şaşırdım ama allah ayrdımcıları olsun çok üzüldüm ama allah dermansız dert vermesin kaç yıllık evlilerse acaba

kız daha yeni 6-7 aylık evliler eşime anlattım üzüldü olurmu öyle şey dedi bian kendimi koynum onların yerine zor ya tıp ilerledi o kadarmı acizlerdi ki rabbim hayırlısını versin

Slm kıslar ben geldııım ıkı gundur sınavlarımvardı uzak kaldım sızden nasılsınızbakalım gecmıŞe bakmadım hıÇ varmı yenı gelıŞmeler

kız daha yeni 6-7 aylık evliler eşime anlattım üzüldü olurmu öyle şey dedi bian kendimi koynum onların yerine zor ya tıp ilerledi o kadarmı acizlerdi ki rabbim hayırlısını versin

hadi ya o kadar yenimi şimdi daha çok şaşırdım bence kız düşünmüştür ayrılmayı yaşı küçükse kızın napsın en iyi çıkar yol o diye düşünüyordur zor yaaa

canım 3 yıldır bekliyormuşun ya aşılamayı düşündünmü bizim de 2 yıl oldu da bende artık yavaş yavaş düşünmeye başlasammı acaba diyorum
ama son bi yıldır dr gidiyorum ve tam teşekküllü 3 aydır sorun bulundu hep benim suçum çok dr değiştirdim pişmanımm.. son gittiğim dr başta tüp dedi sonra menogon iğnesine cevao verdiğimi gördü hiç aşılama tüp falan demedi biraz böyle devam edelim dedi devam ediyoz bakalımm

ben sizden duyuyorum kimmişki o allahım yaaa

Slm kıslar ben geldııım ıkı gundur sınavlarımvardı uzak kaldım sızden nasılsınızbakalım gecmıŞe bakmadım hıÇ varmı yenı gelıŞmeler
nerdesin bakim sen klava:

hadi ya o kadar yenimi şimdi daha çok şaşırdım bence kız düşünmüştür ayrılmayı yaşı küçükse kızın napsın en iyi çıkar yol o diye düşünüyordur zor yaaa

o kadarını bilmiyorum kız söylemiş zaten ayrılalım diye senağlama

aaaaaaaa okumadınmı dün oldu sanırım bebis02 vardı ya o işte eşi işlemleri yapmış boşanıyolarmış bebek olmadığı için dün biri daha vardı 2 kişiler

aaaaaaaa okumadınmı dün oldu sanırım bebis02 vardı ya o işte eşi işlemleri yapmış boşanıyolarmış bebek olmadığı için dün biri daha vardı 2 kişiler

bebişi biliyomyaaa aaaaaaaaaa yuh yaaa onların derdi başkadır kızım bebekten fazlası vardır

--------------------------------------------------------------------------------

geçimsizlik yoktu eşim gayet sağlıklı oda benimle gelir hep tahlil yapardı geçen ayda boşanalım demiştim yok dedi bu ay tamam dedi evrakları imzaladık ben evliliği beceremedim ya bunu farkettim
eşim bu saaten sonra vazgeçsende ben vazgeçmiycam dedi şuan içim çok rahat üzerimden büyük bir yük kalktı artık her ay neden regli oldum diye ağlamıycam

--------------------------------------------------------------------------------

çocuk yüzünden değildir ya evliliği becerememişler

ben 22 yaşındayım eşim 27 11 aylık evliyiz 7 aydır hamile kalmak için tedavi oluyorum doktorum gayet sağlıklısın diyo bu tedavi niye onu bilmiyorum son 2 ay ovitrelle iğne vuruldum ama tutmadı ayın 3 de regli olmam gerekirken bugün oldum ben evlilik ve bebek umutlarıma bu gün açılmamak üzere kilit vurdum eşimin hayatını mahvetmeye hakkım yok böyle bir lüksede sahip olamam onu bugün azad ettim boşanma kararı aldık bu sabah eşim mahkemeye baş vurdu beni listeden silerseniz sevinirim kulube bu son girişim şimdi valizimi toplıycam memlekete gidiyorum allah hepinizin yar ve yardımcısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…