Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

23 adet olcaktım olmadım ve hala test yaptırmadımmm

canım bence sen test yap artık.
zamanı gelmiş bence .yarın test al salı sabah erkenden ilk idrarınla aç karnına yap.en net sonuç sabah aç karnına çıkıyo .hayırlı haberlerini bekliyorum .hihoyyyt

canım bence sen test yap artık.
zamanı gelmiş bence .yarın test al salı sabah erkenden ilk idrarınla aç karnına yap.en net sonuç sabah aç karnına çıkıyo .hayırlı haberlerini bekliyorum .hihoyyyt

yarın kan vermeyi düşünüyorum canımm ..... nohutçuğuda öpüyooommmmm

ben bu ay yıkıldım kimse öyle olsun istemmem bu ay takmıycam stres yapmıycaqm ve gün aşırı birliktelik yapıcam ya şu ovulasyon testleri güvenlimi ?

meraba kızlar nasılsınızz
iyiyiz canım sen nasılsın
benim eşimde çalışıyor tekstil sektöründe hem de akşam 10,30 da gelecek havada çok ne güzel

evet ya burda da hava çok güzel ama ben yalnız çıkmak istemiyorum .canım sıkılıyo .
önceden olsa denize girerdim ama şimdi hamileyim ya yalnız girmek istemiyorum bir şey olur diye.
öylece oturuyom evde.

kasıklarımda sanki ara ara şimşek çakıyo sık wc deyim bide hep aç gibiyim..... yada psikolojikk

yarın kan vermeyi düşünüyorum canımm ..... nohutçuğuda öpüyooommmmm

hayırlısı olsun canım .inşallah hamilesindir.zatn tam zamanı .hemen hemen 10 gün geçmiş üztünden eğer hamileysen yarın kesin çıkar tatlım .sabah aç karnına yapılıyo kan testi de sakın birşeyler yeme .

ayyy çok heyecanlandım şimdi yarın mutlaka haber ver bizede.
nohutumda öpüyo seni teyzesi.
kardeş getirsin teyzem diyo hihoyyyt

cennetlik ol inş ne tatlı bi insansın canım yarın öğleden sonra vericem kanı artık hayırlısı yoksada hayırlısı oyyy nohutum benim kız olursa manitan olurryerimseniben

bu ay başlıycam bakalı hayırlısı benimde yarın son :) durmak yok
hadi bakalım canım bu ay olucak inşallahh ful çalısın biz bıkana kadar çalıştık halada devam valaa

inş hamilesindir ama bilriti falan varmı sonradan yıkılmada çünki sonrası çok kötü oluyor psiklojin bozuluyor bende öle olmuştu
kasıklarıma ağrı giriyo ara ara ama ben birazda umutsuzum yani kime anlatsam bu halimi zola test yap diyolar annem çabuk yap dedi kızdı bilee..... umutsuzda değilim fakırın ekmeği ama bence yokturrr

ben 10 gün boyunca öldüm öldüm dirildim çok zor beklemek psikolojim bozuldu ya bide bebek olmayınca ayrılanlar oldu okumuşsunuzdur topikte iyice afalladım

kısmet yaa afedersiniz k..çımızıda yırtsak allahtan vermez vermez verir verir ammmaaannn kafam çok rahat benim sıkıntım yok birazadaha durucam yoksa işe giricemm

bigün gelicek nası olsa dimi kızlar boşverelim düşünmeyi zaten 3 yıldır istiyorum ama bu aralar bıktım bebek istemekten olur elbet allahtan

ben 10 gün boyunca öldüm öldüm dirildim çok zor beklemek psikolojim bozuldu ya bide bebek olmayınca ayrılanlar oldu okumuşsunuzdur topikte iyice afalladım

evet ya onu bi ara bende gördüm ve şaşırdım ama allah ayrdımcıları olsun çok üzüldüm ama allah dermansız dert vermesin kaç yıllık evlilerse acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…