Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

yaw kızlar her ay adet öncesi hafif bi ağrı olurdu yok fakat batma var sizce neden

canım seni umutlandırak istemem ama ben hamile olduğum ay da öle batmalar oldu .sol kasığıma ağrı giriyo sanki iğne batırıyolar gibi olmuştum .

kızlar günaydın,herkese keyifli pazarlar diliyorum...
Kafam çok bozuk arkadaşlar,benim rahim filmi çekildi temiz,eşime spermıogram testi yapıldı,5 milyon olması gereken sperm sayısı 1,6.
Ve morfolojik yapısı oldukça bozukmuş,%1 i normalmiş,dr bu şartlarda normal yollardan olması imkansız dedi. Tüp bebekten başka çare yokmuş senağlama senağlama
hayırlısı olsun ya benim eşimde ptesi günü yaptırıcek inşallah sonnuçlar temiz çıkar

inş canım,hepimize Rabbim kalbindekini nasip eder inş ama eşimin psikolojisi çok bozuldu,deli gibi severek evlenen biz... şimdi ayrılalım senin de çocuk sahibi olmaya hakkın var diyor senağlama
ya dünden beri topikte ne kadar ayrılık lafı geçmeye başladı öyle düşünmeyin sabredin rabbime dua edin

slm kızlar nasılsınız hayırlı pazarlar...
hayırlı pazarlarrr

hemen ekliyorum tatlım . hamile mi umut listesine mi .

sağol beryalcim bide ayaklarım çok üşüyü saçlarımda son günlerde kuruluk var

canım adet olmana ne kadar var .şimdi birşey derim sen umutlanırsın korkuyorum .ama benim ilk zamanlar ateş oluyodu sonra bir ara donuyodum .sonra terliyordum geceleri uyuyamıyordum terleyip uyanıyordum .sonra bazen gece donuyodu ayaklarım .ama sürekli olmuyordu ara ara yaşadım bunları.
kasıklarıma batmalar bel ağrısı göğüs sızlaması ve iştahsızlık, uyku hali oldu bende.

X