Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hayırlı sabahlar kızlar ama gelenlerde gitmşler neyse bari kendi kendime konuşayım bende bu arada kendi kendine konuşana ne derler biliyomusunuz bilmem ama inşallah bilmiyosunuz tekerleme gibi oldu ya nilfere çok geçmiş olsun allahım hayırlısıyla takrarını nasipetsin inşallah benim eltiminde aynısı başından geçmişti ama o hiç istemiyodu bizim tabirle kazayla olmuştu aşermler falan 2 bucuk aylıktı doktora gitti kese var içinde bebek yok dedi doktor şok olmuştuk neyse hemen kürtajla almışlardı bindebirde olsa oluyomuş böyle vakalar allahtan herşeyin hayırlısı

kızlar günaydın,herkese keyifli pazarlar diliyorum...
Kafam çok bozuk arkadaşlar,benim rahim filmi çekildi temiz,eşime spermıogram testi yapıldı,5 milyon olması gereken sperm sayısı 1,6.
Ve morfolojik yapısı oldukça bozukmuş,%1 i normalmiş,dr bu şartlarda normal yollardan olması imkansız dedi. Tüp bebekten başka çare yokmuş senağlama senağlama

Kafam çok bozuk arkadaşlar,benim rahim filmi çekildi temiz,eşime spermıogram testi yapıldı,5 milyon olması gereken sperm sayısı 1,6.
Ve morfolojik yapısı oldukça bozukmuş,%1 i normalmiş,dr bu şartlarda normal yollardan olması imkansız dedi. Tüp bebekten başka çare yokmuş senağlama senağlama

iyipazarlar canım sıkma canını en azındaan imkansız değil bak. hayırlısıyla bebişlerine kavuşursun inşallah.

iyipazarlar canım sıkma canını en azındaan imkansız değil bak. hayırlısıyla bebişlerine kavuşursun inşallah.

inş canım,hepimize Rabbim kalbindekini nasip eder inş ama eşimin psikolojisi çok bozuldu,deli gibi severek evlenen biz... şimdi ayrılalım senin de çocuk sahibi olmaya hakkın var diyor senağlama

inş canım,hepimize Rabbim kalbindekini nasip eder inş ama eşimin psikolojisi çok bozuldu,deli gibi severek evlenen biz... şimdi ayrılalım senin de çocuk sahibi olmaya hakkın var diyor senağlama

anlıyorum morali tabii bozulmuştur. bu arada sanada çok iş düşüyor tabii. en güçlü olması gereken sensin hem kendini hamileliğe hazırlayacaksın hem sürekli ona destek olacaksın allah yardımcın olsun peki tüp bebek fikrine nasıl bakıyor? bizim bir akrabayada tüp bebek dediler adam hiç yanaşmadı mesela.

hamileyim tatlım .
21 haftalık hamileyim 6 aya girdim .bebişim erkek teyzesi.[/QUOTE

ayy bi türlü birbirimizi bulamadık yaaa sen olmayınca bende başka yerlerde takıldım neyse çok sevindim canım sana bişey sorucam adetimden 12 gün 14 gün ve 15 gün sonra korunmadan yaptık artık korunmiicaz bu ay hamile kalabilirmiyim sence 12. günden önce korunmadık hiç ama çabukta hamile kalabilen bir yapım var ne dersin olabilirmi?
canım bir kaç ay bu şekilde devam et.yumurtlama günlerinde ilşkide bulunun.inşallah tutunur bebişin .
birde oğluşunun ismi ne olucak annesi ? Çok güzel ya hayırlısıyla sağsalim doğur inşallah canım :)) darısıda bana 2 düşüğüm oldu daha öncede hamile kalmak mesele değil mesele karnında tutabilme :KK43:(
ismi doruk olacak inşallah teyzesi
gunaydın nbr selam verıp kaçmam lazım temızlık varrrr offff.
birazda yüryüş yapıyım kadın gelmeden görüşrüzzzzz
beryal nbr miniş

günaydın canım .ben nohutumla iyiyiz sen nasılsın bebişin nasıl:emir_bebek:

&ayla&,beryal,k.a.y.r.a günaydın kızlar nasılsınız bugün
günaydın tatlım hg nasılsın
günaydın canım Allah hayırlısını nasip etsin kendini fazla sıkıntıya sokma o zamanda olmuyor rahatla biraz
ne kadarlık evlisin canım

beryal sen 6 aylık olmuşun ya tickerinde 4.5 aylık gözüküyo bende 5 aylığım 4 aylık gözüküyo neden öle...

günaydın canım .
hayırlısı olsun inşalllah .tüp bebekle gelir meleğin inşallah

ayyy kızlar benim kocişte çalışıyor bende sizdenim...zaten kocası evde olanlar burda olmazlar gezmeğe giderler herhalde...

canım üzülme 1 tane hareketli spermden bile hamile kalanlar var artık tıp okadar ilerlediki birde spermiogram hergün yaptır hegün farklı sonuç alırsın ona da çok güvenme kullandığı ilaca yediklerine içtiklerine herşeye göre değişiyo bu sperm sayıları en kötü ihtimalle tüp bebekle hamile kalırsın sakın üzülüp eşininde canını sıkma onu eksikmiş gibi hissettirme inşallah en kısa zamanda bebişin gelir mutlu haberini alırız bitanem:CüvCüv:alkisalkisalkiskaydirigubbakcemile3

X