Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

beryal allah senden razı olsun canım açmışın şu topiği sanırım kknın en fazla sayfa olan topiği bu bravo kız sana canım benim yaa

anaokulunda çocuklara doğru davranışlarından dolayı ödül veriyordum.Kız çocukları ojeyi çok sevdikleri için onlara kırmızı oje aldım ve sürdüm.Kızlara sürerken erkek öğrenciler de geldi ve bize de sür diye tutturdular.Ben de dedim ki:

"erkekler oje sürmez,şimdi biraz düşünün onlar için de özel bir ödül bulalım".Sonra bir kız çocuğu dedi ki:

öğretmenim kızlara kırmızı oje sürüyorsun ya,erkeklere de mavi oje sürelim :)))

sağol oraycım ay çok fenaydım geenhafta ama şükür şu an iyim bide adet olmazsam deymeyin keyfime sositososito:dance:

:roflol::roflol::roflol: çok yaşa emi

bi anı daha başka bir öğretmenden beğenenler replesin
7. sınıf Fen dersinde soruyorum.

Dünyanın Kaç uydusu var?

Cevap: 2 tane hocammmm...

ısimlerini Söyle diyorum.

Cevap: Biri Ay diğeride Türksat 3A hocammm. :)

Ağlarmısın gülermisin...

bu anılar gerçek
türkçe dersindeydik. hadi bakalım içinde ferman kelimesi geçen bir cümle kurunuz dedim.öğrencinin birine söz hakkı verdim."Annem ceketime ferman dikti." deyince tüm sınıf ve ben gülme krize girmiştik.

5.sınıf sosyal bilgiler dersinde öğretmen öğrencilere boğazla kanalın farkını anlatıyordu, o sırada sınıfın en zekisi olan ısmail ( ısmailler hep bir garip olur) öğretmene Türkiye'de kaç tane boğaz vardır biliyor musunuz diye sordu, öğretmen de buna cevaben kaç tane çocuğum dedi; ısmail'de boğazları aynen şöyle sıraladı

1)ıstanbul Boğazı

2)Çanakkale Boğazı

3)Kendi Boğazımız

bugünlerde hava değişiminden dolayı çok hapşuruyorum.

HAPŞU diyorum çocuklar ÇOK YAŞAYIN diyolar.bende HEP BERABER diyorum.çocuklar tekrardan hepsi birden ÇOK YAŞAYIN ÖĞRETMENıM diyolar.

meğer çocuklar hep birlikte söyleyin dediğimi anlıyolarmış.

çok komik ya .benimkiler 1.sınıflar.şeker öğrencilerim

anasınıfı öğrencilerimden biri çok sık hastalanıyor, martta atanıp geldm ve ben gelmeden bir ay önce çocuk bademcik ameliyatı olup aldırmış bademciklerini... dondurma yerken görünce sokakta "hastalanırsın, dikkatli ye" dedim, annesi de "aldırdık bademciklerini" dedi. ister istemez "bakayım" dedim refleks olarak... öğrencimden gelen cevap: "yok ki!!!"

bu da benden
tanıdığım sınıf öğrtemeni arkadaş 1. sınıflara mevsimleri anlatıyomuş.hadi bakalım kim tekrar etcek demiş bi bıcırık kalkıp
öretmenim iklbahar yazbahar sonbahar kışbahar diye yanıtlamış

kızlar hadi byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

beryal dorukkkkkk ordamısınızzz nerdesinizzz ses verinnn
doruk bey hani bana bu sabahki şans öpüçüğümm ŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz
canım geldik .sabah bir ara girmiştim geçmişi okumaktan size yetişemedim .sonra gezmeye gittik .geldim şimdi.doruk öpüyo seni kcaman teyzesiopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
Herkese güzel bebiş haberleri dolu dolu günler
amin canım hoşgeldin
[/QUOTE]

inadınamı yapıyoşun yaa senağlama senağlama klava: :çok üzgünüm: [/QUOTE]
kız ne inadı .bir sen rahatsız oluyosun .listeyi gördünmü atla sayfayı geç okuma .
ne yapim güncellemek zorundayım sayfalar ilerliyo sonra nerde bulucam listeyi bi daha :uhm:
canım yaşınız çok genç.bebek için bile erken .ben 30 yaşındayım 4 yıllık evliyim yeni hamile kaldım .
kiiii benim sol yumurtalığım alnıdı bebek olma ihtimali bile çok azdı ama hiç ayrılmayı düşünmedik.eşimle çocuk alıp bakmayı bile düşündük ama rabbim verdi bize meleğimizi.inanmak sabretmek çok önemli.hem şimdi o kadar çok tedavi yöntemi varki.çok yanlış karar veriyosunuz sinirle.
çabuk git konuş eşinle barış .bu yaşta ne ayrılığı yaaaaaaaaa senağlamasenağlama
kızlar ben çıkıyorum sizi özliycem pazartesi görüşürük kendinize iyi davranın by byyy
canım görüşemedik bugün seninle.
öpüyoruz hoşçakal.opuyorumnanaktan
slm kızlar ben geldim nasılsınız görüşmeyeli çarşamba gününden bu yana hamiş olan varmı
iyiyiz canım hoşgeldin .sen nasılsın
selam kızlar nasılsınız
selam tatlım
bende istiyorum galiba delikafadulden
bugün istemeye başladim 2.5 aylik evliyim erkenmi neturkbayragi

çok erken canım daha .en az 1 yıl korunmasız ilişki de bulunun yumurtlama günlerinde ilşkide bulunun .adet olduğun günü 1 diye say ve 10 ile 22 inci günler arası ilşkide bulunun.

SANIRIM YAZ VE SICAKTAN HERKES KENDıNı DIŞRI ATMIŞ BıZ BURDA ÇALIŞALIM BAKALIM NEREYE KADAR klava::mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…