Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ben geldiiim... ama bası catlıyor.... ya ilac içmek istemiyorum.... dayanamıyorum bu agrıya ve sol tarafımda...

üzüldümmü böyle oluyor işte....baba konusu beni deli gibi üzdü aglayıverdim hemen...içim yandı babam diyince...

niran haklısın canım katılıyorum ama buraya yazmasak sanki dahamı az düşünüyoruz aynı yine mesela benim bu ay ümidim hiç yok ama adetim geçti aklıma ggeldikçe ellerim titriyo:KK43:((( elimde değil

tabi canım hepimiz aynı durumdayız ama sanki düşündükçe olmuyor gibi ya stres çok etkili bazen insanlar yıllarca uğraşıyorlar olmuyo sonra vazgeçtikler vakit bir bakıyuorlar olmuş bundan diyorum ben çok takmayalım diye ya da en azından her ay beklemeyi bırakmalıyız sana diyorum amam benim içinde uygulaması çok zor

hira hoşgeldin canım bende çok düşkünüm babama allahım gecinden versin düşünmesi bile kalbimi sıkıştırmaya yatiyo senağlama

hira hoşgeldin canım bende çok düşkünüm babama allahım gecinden versin düşünmesi bile kalbimi sıkıştırmaya yatiyo senağlama

tam 11 aydır babamın sesini bugun sabah duydum...neyse ya ben konusamıycam bu konuda...ben uzanıcam bu bas agrısı mahvetti beni...

X