Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

vallahi ben hep öyleyim bir bardak su içiyorum sanki günlerdir yapmamışım gibi wc zo atıyorum kendimi birde hamiş lsam ne olacak bilmiyorum kesin donuma yaparımmm

baba diyince ben çok kötü oldum kızlar hoscakalın...sonra girerim belki...senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

canım inş acını deşmemisimdir yani neden kötü oldun bilmiyom hasret de olabilir ama kusura bakma hatırlatmak deil niyetim

buyuk ihtimal üşüttün yada sık cıkmaya alıstırdın kendini ondan da olabilir adtin yakınsa ondanda olabilir

iltercakir, mavi_qozlu, nilaykisir+, Niran77, serra84, sulezehra+ slm kızlar mavişim hoşgeldin özlettin kendini tekrar basın sağ olsun

iltercakir, mavi_qozlu, nilaykisir+, Niran77, serra84, sulezehra+ slm kızlar mavişim hoşgeldin özlettin kendini tekrar basın sağ olsun
merhaba iklimcim nasılsın canımm ben çıkıcam sen geliyorsun nasıldı kahvaltı söyle bakalımmm adetin gelmedi demi daha varmı kız bir belirti

kıslar escales nie yok bugun hamileliği kesinleşti dimi onu çok merak ettim ben gitmeden önce hala kanaması olmamıstı ben hamiş oldugundan kesinkes emindim inş bi aksilik çıkmamıstır

hepinize tek tek teşekkür ederim kıslarr cok saolun acımı benimle paylaştıgınız için sizi çok seviyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…