Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

alınmadım canım merak etme. bu konuda bende çok hassasım o yüzden düşüncelerimi açık şekilde yazmak istedim.

Ya Çok ÜzÜldÜm bebıŞ ıÇın ama bence aıle bÜyÜklerı onlara yardımcı olurlar

nilay benim soyadımda ilter üstüme alınayımmı sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

şiiii bişi diyimmi burda hava bozdu gibi nezaman bu aylarda hava böle olsa gökgürlüyo şimsek çakıyo ve ben çok korkarıııım bilgisayarıda alıp gardolaba giriyorum ozaman...:çok üzgünüm:

iltercim bittimi işin.benimde az işim vardı şimdi bitti.1büyük bardak çay içtim hala dayak yemiş gibiyim offf havadan galiba :1shok:
canımcım iş yapmadımki bitsin hiçte yapasım yok vallahi öyle boş boş oturuyorum kahve içtim geldim bitanemmm
iyi valla nasıl gitsin birazdan havuza inicem ordada güzeldir şimdi hava.
ohh bende yarn denize gidecemmm ilk defa girecem bu sene

İLTERRR hoşgeldinn cnmm alkisalkisalkis
hoş bulduk canım benimmm kahve içtim geldim tatlı kuşummm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

nilay benim soyadımda ilter üstüme alınayımmı sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
çatladapatla bana dedi işte lülülülülülülülülülülülü nilayım
kız ben sana yazdım cevap vermdin biz yarın sevgi plajına gidiyoruz gelin sizde

kızlar ben sizinle cenecalarken kedilerimde makarna tabagıma el attı şimdi yeni bir tabak hazırlıcaaaam ah bu çita emzirdigi için dayanamıyor kuzum hep yiyor hep yiyor...cokacimcoook

şiiii bişi diyimmi burda hava bozdu gibi nezaman bu aylarda hava böle olsa gökgürlüyo şimsek çakıyo ve ben çok korkarıııım bilgisayarıda alıp gardolaba giriyorum ozaman...:çok üzgünüm:
korkam kız biz burdayızzzz

kızlar ben sizinle cenecalarken kedilerimde makarna tabagıma el attı şimdi yeni bir tabak hazırlıcaaaam ah bu çita emzirdigi için dayanamıyor kuzum hep yiyor hep yiyor...cokacimcoook
ohh canıma deysin aç kalacan iştee laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…