Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ya yok çıkıyoruz geziyoruz odammızda oturuyoruz ama kayganam sağolsun kocama laf sokuyo girdiniz odaya çıkmadınız diye gerçi eşim lafını esirgemez ama neyse diyorum ama bozuluyorum tabi

ahanda benimkiyle tanısıyolarmı acep...

takma hatta gülerek kıkırdıyarak çık o odadan ona ne ya oo seninki daha oglunu kaptırdıgına alısamamıs ben derim ki veriyim bugece koynunda uyut ama sen sakın deme...umursama onu ya...kıyamam sana ben 19 dum daha gelin gittiğimde o aileye ben istanbulluyum usaga gelin geldim ne zor biliyorum farklı yemekler farklı sofralar....ben 3 yıldır yasıyorum ama derdim 4 ay sürdü şimdi onlar beni takip ederler kaynanam yemek işinde alıstı ben kendim yapmazsam et yemem hele koyun hiç yemem...

şimdi bana ayrı yemekjk yaaapaaar ayrı bi tepsiye hazırlar onlar mutfakta yerler ben salonda tv izleyerek alıstılar canım seninde düzelicek merak etme yanlız sadece kocanı üzme yeter bu konuda...esin kac yasında...

hehe çıkim diyom çıkameyom benim kocişim akşama bişeyler istedi onları hazırlıyayım düğünde var akşama işlerimi hallerdersem girerim yoksa ptesi görüşürüz

hiracım öyle senin dediğin gibi eşya yerini değiştirmek çözüm değil
yemek seçmekte çözüm değil
benim kaynanam mesela hiç karışmaz istediğin gibi yerleştir eşyaları sen bilirsin der
ben bunu yemem de hemen ayrı yemek yapar
mesela soğan yemiyodum ben yeni evliyken
birlikte oturmadık ama gittiğim zaman yani
ıyyyy ben soğan yemem derdim
hemen bana soğansız yapılırdı :roflol:
hala oraya gidiyim sevmediğim bişey olsun ne seviyosan onu yap ye der
benim kaynanamın önünde dolanılsın işi görülsün istediğini yap gerisine karışmaz
biz mecburiyetten 3 ay oturduk
ben kaynatama ben ayrı ev istiyorum birlikte oturamıyorum kendi evimin patronu olacam alış verişimi kendim yapacam dedim ve çıktık ama ne çıkış
sadece yatak odam ve bir kanepeyle
herşeyimizi biz sonradan aldık

sonra kaynatam ev yaptı 2 katlı bize siz oturacaksınız dedi alt katta
ben istemem dedim gitmedim
kaynım evlenene kadar 2 sene boş kaldı şimdi onlar oturuyolar
şimdide üste kat atacaklarmış bizim için ben gelmem siz yapın eltim çıksın güle güle otursun dedim

eşinde dr başvurdumu böyle olmayabilirde ne diyceğimi şaşırdım olmasın ya boşanmayın rabbimden ümit kesilmez ne insanlar var gebe kalamayan 8 sene kalamayanlar napsın boşanmak çözümmü

sacmalamayın ya böyle olurmu nerde kaldı evlilik neredde kaldı sevgi saygı anlayıs hastalıkta saglıkta olurmu ya....senağlama

canım nasıl şey bu yaa evliliğiniz bukadar basit birşey için yıkılırmı yaa belki sorun eşinde hiç öyle şeymi olur daha 7 aydır deniyorsunuz biz 2 yıldır uğraşıyora ozaman birbirimiz öldürmemiz lazım 10 yıl 15 yıl bekliyenler ne yapsınlar bence çok saçma bir karar aklınızı başınıza toplayın yaa ama aranızda hiç sevgi yoksa başka bir neden varsa onu bilemiyecemmm canımmm allah hakkınızda hayırlısını versin ama bana çok ters geldi kusura bakma

ya yok çıkıyoruz geziyoruz odammızda oturuyoruz ama kayganam sağolsun kocama laf sokuyo girdiniz odaya çıkmadınız diye gerçi eşim lafını esirgemez ama neyse diyorum ama bozuluyorum tabi
canım yaaa..kaynanalar genelde böyle oluyor malesef ben bu konuda çok şanslı olanlardandım..hiç birşeyime karışmaz hatta dertleşirdik bile ama evlendim 6 ay sonra kayınvalidem vefat etti..annem babam bile inananmadı hiç birşeyi yoktu düğünde diye,düğünümde ve daha önce çevremdeki herkes kayınvalidemi çok sevmişti..bende dedim allah bana verdiği gibi sizede öyle kayınvalide ve dünür versin dedim kadına nazar değdi inanın hiç birşeyi yoktu bi rahatsızlandı 6 ay sora vefat etti..ben kayınpederimden korkardım aman bişey olacak hasta diye..o iyi valla..en son yemeğini bile benim elimden yedi kayınvalidem inanın..mekanı cennet olsun diyorum..:Saruboceq:

Kızlr sanırım nette sorun var bıŞe yazıyorum beklıyorum sayfa gÖrÜntÜlenemıyo yazısı gelıyo

ama böyle de iyi oluomuş unuttum yaaa 3 gün kaldı 5 gün kaldı diye saymıyosun tavsiye ederim kızlar
vallaha bende unuttum cnm bu ara misafirden gözümü açıp kafaya adeti bebeği takamadım kaydirigubbakcemile3

bebiş cnm sen nediyorsun
bebek olmuyo diyemi boşanıyosunuz anlamadım ben yaa yoksa başka geçimsizlikmi vardı cnm

CANLARIMMMM yani işimi bitidim burdayım anlamında yazdımmmm ölürüm sizeeee ayyy çok duygulandım canlarım yaaa:1hug::1hug::1hug:

Iyiyim hira sen nasılsın
kaydirigubbakcemile3 sırnaşık şey :roflol: Alemsin güzelim..hadi biraz hatırlamaya çalış..yada daha önceki adetin hangi gündü belki ondan çıkarabilirsin..kafaya takma ama unutmada..:)

ama böyle de iyi oluomuş unuttum yaaa 3 gün kaldı 5 gün kaldı diye saymıyosun tavsiye ederim kızlar

vildanım bu seninki beniimki türünün son örnegi benimki bu dilden anladı şimdi anlastık ama ay ne komik seyler oldu bak anlatıyım da gül...
,

biz kacmısız heyecan gani aynı gün resmi nikahım kıyılmıs aksamınada imam nikahım kıyılıcak bekliyoruz hocayı abdest aldık eşimle eşim gömlegin kollarını düzeltiyor sen kayın validem iliklemeye kalkmasınmı düğmeleri bende önüne gectim gel askım ben ilikliyim dedim...daha neler neler....sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

CANLARIMMMM yani işimi bitidim burdayım anlamında yazdımmmm ölürüm sizeeee ayyy çok duygulandım canlarım yaaa:1hug::1hug::1hug:

valla ilk defa ben doğru anlamışım işimi bitirdimle işim bittiyi ayırt edebilmişim eferim bağabuyrunnnnnnnnn

anaa allah canını almasın kız ben olsam yapamam işte
gerçi kocişe hizmet benim çok hoşuma gidiyo kaynanamda bilir pek müdahale etmez bize
mesela kapı çalar ben bakacam sizene canım koca benim kocam derim şakayla gülerler

bebiş canım bu nasıl iş bebek olmuyo diye hemde 7 aydır olmuyo diye boşanılırmı evlilik bumu eşinde sende mantıklı düşünün bi yaptığınız çok saçma büyüklerinizle konuşun bi çocuk oyuncağımı canım bu

canım yaa niye öğle düşünüyorsun..böyle sebepten boşanılır mı..benim ablamın eltisinin 17 yıl sonra oldu bebeği..şimde 5 aylık..bi görsen ne mıutlular..allahtan umut kesilirmi..daha da yeni evlisiniz..bunun bi sürü yöntemi var..başka sorular varsa o ayrı ama bence söyle bir sebep yüzünden ayrılığı düşünmen yanlış..inan çok üzüldüm şimdi..alahtan ümit kesilirse hayattan da ümit kesilir bunu unutma ve bence bunu bir kez daha düşün ve başka bir problem yoksa aranızda asla ne evinden ne eşinden asla vazgeçme..

Iyiyim hira sen nasılsın

sagol canım çok iyiyim suan itibari ile kendime geldim sabahtan beri berbattım ya..kaydirigubbakcemile2 oooh hadi kızlar atalım göbekleri bu site ilaç gibi sizlerde seker...:sm_cool:

bebiiiişşşş cnm cevap versene
öfkeyle kalkıp zararla oturmayın cnm
valla eğer mesele bebekse ben bebek olmuyo diye kocişi bırakmam
ama eğer geçinemiyosanız sebep buysa ona bişey diyemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…