Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

merhaba güzelim..iyiyyiz sen nasılsın?

ayy bu yeni ifadeler ne güzel..bayıldım..mafoldumben turkbayragi :tomato::1ninca:zemuszemus:1shok:eek:puyorumnanaktan

güzelim allah hayra çıkartsın..belkide 2 çocuğun olacaktır kimbilir..zemuszemus

Amin canım hayırlısı olsun hepimiz için...

vildan arda kaçıyon nereye gidiyon başka topiklerle bizi aldatıyomusun yoksam seni gidi seniii kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

kahvaltı ediyorum kızlar cokacimcoook
afiyet olsun cnm bende az sonra hazırlıycam kahvaltı
ııyyy nefret ediyom kahvaltı hazırlamaktan :nazar:
sana demiştim vildancım:)))))
saol cnm bende anlamış gibi cevap vermişim alkisalkisalkis
bende bende opuyorumnanaktan neyse bende yohum bugün repindeki notu okursun artık cnm hep,n,ze bol hamişli günler
ok cnm
bizde bugün çarşı da gezecez gelinlikçilere gidecez :teytey: zaten işim gücüm gezmek tozmak sürtmek zemuszemus
Öyle valla canım yaa.Sabah sabah hala rüyada gibiyim...

allah rüyanı hayırlara çıkarsın cnm
inşallah büyük bi aile olursunuz:Saruboceq:

vildan arda kaçıyon nereye gidiyon başka topiklerle bizi aldatıyomusun yoksam seni gidi seniii kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

aslaaaa :1closedeyes:
bütün mesajlarımı incele bu topikten başka bi yerde yazımı bulamazsın
kullanıcı panelime bakmıştım
haa kıs bide yiğidoların topişine takılıyom hemşerilerimle sohbet ediyik
oda genelde akşamları oluyo günüzleri değilvereliniortak

kızlar dün 4 makina çamaşır yıkadım nekadar nevresim pike çarşaf yasttık kılıfı varsa yıkadım bu akşamda bütün yastık yorgan döşek hepsini balkona atcam havalansın titiz garıyım vesselam:))) -tatlicadiarzu-

ok cnm
bizde bugün çarşı da gezecez gelinlikçilere gidecez :teytey: zaten işim gücüm gezmek tozmak sürtmek zemuszemus

Amin canım sağol.Taktım o 'biz büyük bir aileyiz ' sözüne.Aklımda çok net kalmış.

kızlar dün 4 makina çamaşır yıkadım nekadar nevresim pike çarşaf yasttık kılıfı varsa yıkadım bu akşamda bütün yastık yorgan döşek hepsini balkona atcam havalansın titiz garıyım vesselam:))) -tatlicadiarzu-

kız yavaş yavaş yapsaydın.Yorma kendini bu kadar...

ok cnm

kim evleniyor

bende sendenim sabahtan beri 2. çalışması makinenin 2 aile oluca evde zorr çok zorr :1closedeyes:

kız yiğido hangi yöreydi ben dadaşım vereliniortak

sivasın yollarına

ooooyy oy hiç hatırlatma yaz geliyo benim işim başımdan aşmış yatak yorgan yastık yün:bbo:
Amin canım sağol.Taktım o 'biz büyük bir aileyiz ' sözüne.Aklımda çok net kalmış.
inşallahta büyük bi aile olursunuz cnm
biz hala çekirdek ailede kaldık daha fazla büyüyemedik mafoldumben
kız yiğido hangi yöreydi ben dadaşım vereliniortak

sivas cnm
sivaslılara YİĞİDO derlersüprizzzzz

X