Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

günaydın şekerlerrrr nasılsınız bakalım ben iyim hala adet olmadım hala bir belirti yok a.s.

aa yeni ifadeler eklenmiş

zemuszemus opuyorumnanaktan :sm_confused: :1rolleyes: :dilcikar: mafoldumben buyrunnnnnnnnn turkbayragi hehe yeni smileyler ne kadar güzelmiş vildan bunlar sana kuzum

megrayn canım allah haıyrlara vesile etsin valla canım hiç bilem rüya yorumu ama insan çok etkileniyo haklsın canım

tamam casnım ama gerçekten stres yapmıyorum çünkü bu ay ümitli değilim bide çatlatma iğnesi olcam ya ondan adet olsam bile sevincem canım opuyorumnanaktan

günaydın arkadaşlar..iyi sabhalar..nasılsınız..

günaydın şekerlerrrr nasılsınız bakalım ben iyim hala adet olmadım hala bir belirti yok a.s.

zemuszemus opuyorumnanaktan :sm_confused: :1rolleyes: :dilcikar: mafoldumben buyrunnnnnnnnn turkbayragi hehe yeni smileyler ne kadar güzelmiş vildan bunlar sana kuzum

kayra,mercanayse,yaren_h..günaydın hepinize..nasılsınız..

günaydın canişlerim
hehe yeni smileyleri gece girince görmüştüm güzel olmuş turkbayragi zemuszemus

merhaba güzelim..iyiyyiz sen nasılsın?
ayy bu yeni ifadeler ne güzel..bayıldım..mafoldumben turkbayragi :tomato::1ninca:zemuszemus:1shok:eek:puyorumnanaktan
Günaydın kızlar.Kimsecikler yokken rüyamı yazayım.
Rüyamda bir kızım bir oğlum vardı.Kızım 3-4 yaşlarında saçları açık kahverengi omuzlarında bembeyaz tenli çok güzeldi.Oğlumda 1-2 yaşlarında kucağımdaydı.Kızımın adı burcu oğlumun adı anıldı.Bir evin içindeydik sanki akraba ziyareti gibi bir şey.Eşim seyahatte yine onunla telefonda görüşüyoruz.Annem falanda var.Bir ara oğlum benim anneme anne diyor zoruma gidiyor niye bana demedi diye.Kızım diğer çocuklarla oynarken huysuzluk çıkarıyor.Oğlumu sağ tarafıma kucağıma alıyorum,kızımıda sol elimle elinden tutarak hava almaya dışarı çıkartıyorum.Giderkende kızıma 'Biz büyük bir aileyiz'diyorum.'Evet biliyorum anne'diyor.Pek bilmiş gibi.
Rüya buydu çok etkilendim.Sabah daha gözlerimi bile açmadan eşime bıdır bıdır anlatmaya başladım.İşe uğurlarkende 'biz büyük bir aileyiz'dedim...

Çok duygulandım şimdi ...
güzelim allah hayra çıkartsın..belkide 2 çocuğun olacaktır kimbilir..zemuszemus

iiyiz canım sen nasılsınn
saol cnm kime dediğini pek anlamadım alıntı yapmamışsın ama üstüme alındımkaydirigubbakcemile3
bişey değil kuzum len o kadar smiley hediye ettik sabah sabah teşekkürüm bölemi oldu opuyorumnanaktan

oyy gurban oliiim ben sağa çok teşekkür ederim cnm buda sana gelsin o zaman opuyorumnanaktan öpüyorum nanaktan

bende burda kimin ortaya attığını bildiğim için sinsi sinsi gülüyodum :jeyyar:
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

sitedeki popülerliğini gösteriyo canım
puanların olduğu kısımda puanının altındaki yeşil kutucuklara mauseyle gelirsen bir yazı çıkar sitenin senin hakındaki yorumunu görürsün
puanın arttıkça da bu yorum sürekli değişir nekadar sevilen ve takip edile bir üye olduğun belli olur
2000 puana ulaştığında da özel üye olursun a.s

yani nekadar puan okadar itibar sırnaşık şey

aha kayra sana daha detaylı açıklama buldumbuyrunnnnnnnnn

saol cnm kime dediğini pek anlamadım alıntı yapmamışsın ama üstüme alındımkaydirigubbakcemile3

oyy gurban oliiim ben sağa çok teşekkür ederim cnm buda sana gelsin o zaman opuyorumnanaktan öpüyorum nanaktan

bende bende opuyorumnanaktan neyse bende yohum bugün repindeki notu okursun artık cnm hep,n,ze bol hamişli günler

X