Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

merhaba canım önemli değil iyiyim çok şükür bi yaramazlık yok koşturup duruyos işte ben bu ara pek sık giremiyorum arada uğruyom çok özledim sizlerle muhabbeti kendi evime geçene kadarda böle devam edecekmirmirmirmirmirmirmirmir ama temmuz 25 inden snr doğuma kadar hergün burdayım hehehehekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sen nasılsın??
saol canım ne olsun be bizde buralardayız işten geldim koştur koştur kadınların işi hiç bitmiyor şimdi çıkayımda biraz işlerim var onları yapayım diyorum ama sizdende kopamıyorummm ama gidicem hadi öptüm canım bebişine iyi bak canımmm

ya arkadaslar rep niye verilir biliyor musunuz birinin yazdigi veya acmis oldugu konuyu beyendiginizde boyle her saniye durduk yerde rep verilmez :1shok:

baktınmı gııı çok güzelim demii -tatlicadiarzu- manken olunca yine koyacam resmimi senağlamasenağlamaahh ahh nerde o günlerrr eşimde çöp gibi garibim geberiyor -tatlicadiarzu-

baktım bitanemm ))))kız cidden eşinde çöp gibi anacım))))ters işte orantılıyosunuz boşver....
kız bak ne dicem azimle devam et canım zaten diyetisyende gitmişsin azçok biliyosun neler yapman gerektiğini...zayıf resminide görmek istiyorum cidden canım hamilelikte çok zorlanırsın bitanem...rejim olarak bakma benim artık yeme düzenim bu de....hızla kilo vermene gerek yok yani...yalnış besleniyoruz biz aslında....hepten değiştirmemiz lazım ...herşeyden az yemeyi bilmiyorum ben mesela...dalıyorum resmen....ama artık öyle yapmayacağım kibar kibar ...ayy canım hiç yemek istemiyoru düşünerek yicem)))

nilifer cnm nasilsin bi gelisme yok mu uzulme cnm allah yardim eder her basi darda olana

iltercim resmine baktım bence yüzün çok güzel boşver azmış kilon verirsin suratına bakan kilonu görmez
saol canım evet yüzümün çok güzel olduğunu söylüyorlar azıcıkta vücudum güzel olsa daha güzel olacak ama

saçmalamayın ya ne kilolular var hamile kalanlar şimdide kiloya mı taktınız bizde stresten kafamızı neye takacağımızı şaşırıyoruz valla spor yapın kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
öyle canımda dr bile kilo ver diyor pko hastası olunca böyle oluyor yani gerçi şuan için pko için gereken kiloyu verdim çok az kaldı onuda vereyim tamam

ok canım bye iyi akşamlar
saol canım byyy
çıkamıyorum yaaa cevapsı bırakmak istemiyorum sizleriii

canımmmmmmmm nerelerdesin özledik walla.ben ve nohutum iyiyiz teyzesi.
sen nasılsın bebişin nasıl.kontrole gittinizmi.detaylı ultrayon falan çekildimi.

bisde iyiyiz tekmeleşip duruyos boyuna kız beni tekmeliyo ben onu gıdıklıyom kaçıyo hemenkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ya ben çok istedim renkli ultrasonuda kısmet olmadı zaten haftam da geçti artık yapmazlar herhalde 27 haftalık oldum zaten geldiğime pişman oldum benim d.bakırdaki dr um çok iyiyidi keşke bu sene tayini istemeseydim kafamı duvarlara vuruyom istanbul baya değişmiş hastaneler falan saçma sapan uygulamalar yapıyolar neyse ya çok bunaldım valla:çok üzgünüm::çok üzgünüm: konuyla alakası yok ta bu yazdıklarımın öle içimi dökeyim dedim

aaa ben biraz önce o yazdığım yemek adını silmiştim ama silinmemiş..edit olmamış...beryal burda valla gelir şimdüü:eek:klava:
bidaha yazmıcam beryoşş özürr...:çok üzgünüm:

saol canım ne olsun be bizde buralardayız işten geldim koştur koştur kadınların işi hiç bitmiyor şimdi çıkayımda biraz işlerim var onları yapayım diyorum ama sizdende kopamıyorummm ama gidicem hadi öptüm canım bebişine iyi bak canımmm

bisde öptük senii kuzucumlaŞenizŞenizŞeniz

nurhayat sendende foto bekliyorum son halinle ve güneş gözlüklerinlesengözlerimebaksanabşakkıdı.....unuttum sanmayasakkelime

tamam canım tatilde çekinirim ama :) çünkü benim pcnin bluetoothunda problem var aktarılmıyo.. onu hallettirmem lazım.. seni uyanıııkk unutmamış yaa sengözlerimebaksanab

soğanı kavur salça domates koy..küçkü küçük havuç patates doğra bezelye tabii...bu üçünü kavrulan soğana ikave et biraz<da onları kavur.suyunu koy tunuzu koy 1 tanede kesme şeker at.. etli veya kıymalı yapacak isen soğanla beraber kıymayıda kavuruyonn...

pişttttttttttt ne oluyo kızlar
hamileler okuyo bunları günah ama lütfen .:eek:klava::mymeka:

X