Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ay neslişş kız iyi yapmışın oturmakla bu göbek nasıl dicen orda rezil olur insan anacım..))))))....üzülme tatlış yaaa....rejime gircem bende sende kes yemeyi bak diyette daha kolay hamiş kalınıyo....

Kızlar aklıma ne geldi benüm gaynana hiçç demedi çocuk düşünüyormusunuz diye...geçen lerde 4-4 ay oldu dedim ağzını armak için masustann bende kilo verim bebiş isityom dedim. Hastalığmı söylemedim şimdiye kadar hep istemiyoruz demiştim.....anam hatun dediğime bişi demedi ama dediğimden beride elinden bebiş için örgü düşürmüyor...bende yine sordum kime yapyon diyee işte kime olursa gözüm görmez belki sonra dedi..içinemi doğdu acaba bebişimizin daha olamayacağı....ümidi yok galiba...

KIZLARRR HALA BELıRTı YOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKK ACABAAAAAAAAAAAAAAAAA delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

ay neslişş kız iyi yapmışın oturmakla bu göbek nasıl dicen orda rezil olur insan anacım..))))))....üzülme tatlış yaaa....rejime gircem bende sende kes yemeyi bak diyette daha kolay hamiş kalınıyo....

SORMASI AYIP SEN KAÇ KİLOSUN ŞEKERİM...BEN 170 BOY VE 85 KG. GEWLİYORUM..TAM 24 KG. ALDIM 4 YILDA EVLENDİĞİMDEN BERİ.....VE DR. KESİN KİLO VERECEKSİN DEDİ..HADİ SENİN BİR DAHAKİ DENEMENE KADAR BİRBİRİMİZİ TEŞVİK EDELİM...kaydirigubbakcemile

canım kendini yanlız hissetme :) bana da bi kız yer vermişti öyle :)))

ohhh iyiysiniz valla otura otura geliyosunuz kızzzz:roflol::roflol::roflol:
kandırıkçılar sizi:roflol::roflol:
bebek değil göbek göbek dicen orda bağıra bağıra amma olur hee:roflol:

bende geçen ağustos ayında evlenirken 60 kiloydum canımcım şu2 ay öncesine kadar 7 kilo almıştım ve 67 ile hamile kaldım şuan 71 kiloyum ama bebekte yok canım kilolara hamileyim yani boş gebelik.....şimdi aldırınca hemen reşime gireceğim....kendime yürüyen duba gibi hissediyorum çok kötüyüm piskolojıkman....
boyda 1.69..ama ben hep 1.70 derim)))))çaktırma...:lepi:

ohhh iyiysiniz valla otura otura geliyosunuz kızzzz:roflol::roflol::roflol:
kandırıkçılar sizi:roflol::roflol:
bebek değil göbek göbek dicen orda bağıra bağıra amma olur hee:roflol:

BİR KEREDEDE KIŞIN ÇAMAİIRCIYA GİRDİM...ÜSTÜMDE İNCE BİR MONT..SEN SATICI TUTUP DEMESİNN AYY KAÇ AYLIK....NE ŞEKER BENDE ARKAMA BAKTIM NEYE DİYO DİYE MEĞER BENİM GÖBİŞE DİYORMUŞŞ..BENDE KİMSE YOKTU ALLAHTAN KIZA NEYİ DEDİMM GÖBEK GÖBEK BEBEK DEĞİL HENÜZ DEDİM...KIZ KIPKIRMIZI OLMUŞTU..sırnaşık şey:roflol::roflol::roflol:

:roflol:BEN BıYERDE OKUMUŞTUM KADIN AAA HAMıLEMıSıN DEMıŞ KıLOLU HANIMDA YOK 6 AYDIR GAZ ÇIKARAMIYOM CEVABINI VERMıŞ:))))):roflol::roflol:

KIZMAYIN BENDE TOMBıŞıMMM

hoş geldin aramıza.. scuba ne zamandır istiyorsun çocuk dr gittin mi?

daha çok yeni 1 ay oldu sadece. dr. a gittim ön hazırlık için birde evlendikten sonra adetlerimde 6 ayda bir falan gecikme oluyordu. bir sürü test yaptırdım hiçbir sorun çıkmamıştı. ama zaten korunuyorduk o zaman geçen ay bıraktık. kilo problemim var benim 6 kilo daha vermem gerek ama daha fazla beklemek istemiyorum.

hanımlar benide aranıza alırmısınız. 1,5 yıllık evliyim artık bizde bir bebişimiz olsun istiyoruz. hepimizin kucağı güzel meleklerle dolsun inşallah.
hoşgeldin canım aramıza.
KIZLARRR HALA BELİRTİ YOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKK ACABAAAAAAAAAAAAAAAAA delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

canım acele etme

sana yapıyor kesin ama söyleyememiş kızarsın diye....yani ben olsam kızarım...
3 hafta önce falanda bana kaynanam sormuştu kızım bişiler öreyim diyorum ama belki sen hazır alırız dersin yine bi sorayım dedim öreyimmi dedimde...bende ayy anne daha çok erken yaaa düşünme şimdi demiştim.....
iyikide başlamamışlar...

ahh ahh ben 70 olsam bana yeter zaten dr.dedi bana çok kilolu durmuyosun sadece adet olamadığın için göbek çıkmış dedi..evet kemiklerim iridir..yeri geliyor 44 yeri geliyor 42 beden giyorum...

:roflol:BEN BİYERDE OKUMUŞTUM KADIN AAA HAMİLEMİSİN DEMİŞ KİLOLU HANIMDA YOK 6 AYDIR GAZ ÇIKARAMIYOM CEVABINI VERMİŞ:))))):roflol::roflol:

KIZMAYIN BENDE TOMBİŞİMMM

hehehe)))bu toppikte 70 in altında kimse yok galiba kız herkez tombiş)))))))))))))
net başında otura otura yağ bağladık kök saldık:roflol:

Bır keredede kıŞın Çamaıırcıya gırdım...ÜstÜmde ınce bır mont..sen satıcı tutup demesınn ayy kaÇ aylık....ne Şeker bende arkama baktım neye dıyo dıye meĞer benım gÖbıŞe dıyormuŞŞ..bende kımse yoktu allahtan kıza neyı dedımm gÖbek gÖbek bebek deĞıl henÜz dedım...kız kıpkırmızı olmuŞtu..

VALLA BURADA ZAYIF YOK OYÜZDEN RAHATIM...HEHEHEHHE

MERCANAYŞECıĞıMM BENDEDE YOKK GEL BERABER YOKYOK OLUŞALIM...gamyoncuiremsu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…