Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım bende test sonuçlarımı aldım..dr gittim gösterdim..çok iyi dedi..klomene başladım bugün haftaya perşembe gideceğim..yumoşları takibe başlıyoruz..delikafadulden

Off off kızlar.. Ne kırmızılar gelıyoo nede bebek...ne olacak benı bu halım...

SÜreklı dıyet yapmam gerekırken ben yıyorumm....bıktım artık.....mılletın gÖbeĞıme hamıle muamelesı yapmalarına...yaa metrobÜste geÇen kadın yer verdıı aĞalasam mı gÜlsem mıı ne yapsam bılemedım...oturdum..gÖbekte dıyemedım...

Bak vildanın verdiği sayfada bulduğum fıkra hoşuma gitti sizinle de paylaşayım dedim;
HANIMINDAN KORKAN AYAĞA KALKSIN

Elazığ'da adamın biri kahveye girer ve oyun oynayanlara hitaben ;
-Hop abeler,bi dakka, hanımından gorhanlar ayağa gahsın
Ani bi gürültü,haydaaa herkez ayakta.Bir kişi hariç.
Kahvenin tamamı hayretler içinde.
Soruyu soran adam,oturan adama yaklaşır ve;
-Abe helal olsun be,Delikanlı adammışsın.Harbiden sen hanımından korkmaz mısın?
Adam nefes nefesedir.Heyecanı biraz geçince;
-Yaw gardaşım ele bi laf ettin ki,dizlerimin bağı çözüldü, galhamadım. der

:roflol:

kız neslihan gördük yaaaaa klava:

canım bende test sonuçlarımı aldım..dr gittim gösterdim..çok iyi dedi..klomene başladım bugün haftaya perşembe gideceğim..yumoşları takibe başlıyoruz..delikafadulden

RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN....İNŞ..YUMOŞLARIN YANIT VERİRDE HAMİŞ KALIRSINDA..BİRDAHA TEDAVİYE GEREK KALMAZ...CNM DUALARIM SİZİNLE...a.s.:1hug:

BENİ GÜLDÜRDÜN YA RABBİMDE SENİ GÜLDÜRSÜN....:asigim::CüvCüv:

hanımlar benide aranıza alırmısınız. 1,5 yıllık evliyim artık bizde bir bebişimiz olsun istiyoruz. hepimizin kucağı güzel meleklerle dolsun inşallah.

canım kendini yanlız hissetme :) bana da bi kız yer vermişti öyle :)))

klomene nasıl bir ilaç verilme amacı nedir
yumuoşların büyümesini sağlıyormuş..10 adet hap var ama 5 tanesini kullanıyorsun ve adetin 5. günü başlıyorsun..ben adetimin 3 günüde hormon,kan ve diğer testleri yaptırdım..bu gün aldım..herşey güzel dedi..kaydirigubbakcemile5

hanımlar benide aranıza alırmısınız. 1,5 yıllık evliyim artık bizde bir bebişimiz olsun istiyoruz. Hepimizin kucağı güzel meleklerle dolsun inşallah.

hoşgeldin aramıza... Tez zamanda bebişine kavuşman dileği ile??

Bir rahatsızlığın var mı kendini biraz anlatsana...

BENİ GÜLDÜRDÜN YA RABBİMDE SENİ GÜLDÜRSÜN....:asigim::CüvCüv:

Amiiin canım benim.. Hepimizi güldür rabbim..Sağlık, sıhhat, hayırlı iş,hayırlı sağlıklı bebişler versin.. hayırlı insanlarla karşılaştırsın AMİİİİİİİİİİİNNNNNNN...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…