Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

aynen öle bulutlardayım bugün kabıma dıgamıyorum canım çook degişik bi duygu bu yaa rabbih herkeze tattırır inş. yarını sabırsızlıkla beklıyorum doktora gidecegim de çoook mutluyum yaaa darısı başına canımm:teytey::teytey::teytey:
maşallah cnm allah bozmasın neşeni:nazar: bizede dua et
abyosun, ALARA1983, belenay, beryal, ESCALES, melike25, tombilibu, vildangel+
slm kızlar
hoşgeldin cnmŞeniz
teraziye tıklıyorum canım yazı çıkıyor mesajlarını degerlendirmen lazım diyor tamam diyorum ölemi oluyoor rep:uhm::uhm:

evet öyle oluyo bakalım verebilmişmisin

KIZLAR BEN EVRKLARIMI ıŞLEYıP GELEYıM

GERÇı BENı SEVMıYONUZ SıZ HıÇ SORMUYONUZ GADEŞıMıZ ÖLDÜMÜ KALDIMI:)))))) senağlama

melike 25 ve selin özcan sizleri tebrik rdiyorum çok mutlu oldum allah hayırlı sağlıklı evlat versin inş

Ana Sayfa ......Kullanıcı Paneli .....Sosyal Gruplar..... Resimler & Albümler ........KK Blog........ Reklam/ıletişim
en üstte bunlar varya
kullanıcı paneline tıkla
en son alınan itibar puanları yazıyo ordan bak sana kim vermiş görürsün cnm

KIZLAR BEN EVRKLARIMI İŞLEYİP GELEYİM

GERÇİ BENİ SEVMİYONUZ SİZ HİÇ SORMUYONUZ GADEŞİMİZ ÖLDÜMÜ KALDIMI:)))))) senağlama

anaaa nerden çıkardın seni sevmediğimizi:mymeka:
kendi kendine kuruntu yapma nan biz birbirimizi çok sefiyozkötükedihüso

Hu hu kızlar ay bugÜn konuŞamadık hİÇ hem bugÜn herkes rep cİmrİsİ:))))
KIZ BEN SANA VEREMİYORUM VALLA
bu rep nasıl veriliyodu canım
BACIM PUAN VERMEK İSTEDİĞİN KİŞİNİN EN BAŞINDA TERAZİ VAR ORAYI TIKLA ÇIKAN PENCEREYE YORUMUNU YAZ ONAYLA CANIM
evet demi arasa bulamaz benim gibi karıyı kaydirigubbakcemile

merhaba cnm hoşgeldinŞeniz

hee banada öyle demişti dr 1 tane sağlıklı yumoş yeterliymiş

güle güle canişim görüşmek üzere ŞenizŞeniz
HERALDE BACIM :ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv:
aynen öle bulutlardayım bugün kabıma dıgamıyorum canım çook degişik bi duygu bu yaa rabbih herkeze tattırır inş. yarını sabırsızlıkla beklıyorum doktora gidecegim de çoook mutluyum yaaa darısı başına canımm:teytey::teytey::teytey:
KIYAMAM BEN SANA ALLAHTAN DİLEĞİM SAĞLIKLI BİR BEBİŞ KUCAĞINA ALIRSIN CANIM BENİM
abyosun, ALARA1983, belenay, beryal, ESCALES, melike25, tombilibu, vildangel+
slm kızlar
HOIŞGELDİN CANIM NASILSIN BAKALIM mirmirmirmir

X