Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

BOŞVER BACI SENİNKİ SANMAM Kİ SENİN GİBİ ŞEN ŞAKRAK KARIYI BOŞASIN
HADİ SEN İŞİNİ HALLET GEL KUŞUM KOLAY GELSİN SANA CANIM BENİM :CüvCüv:
evet demi arasa bulamaz benim gibi karıyı kaydirigubbakcemile
slm nasılsınız hanımlar eşim depoya mal yerleştirmeye gitti bende fırsat bu diyerek bi slm vereyim dedim
her çıkabilirim
merhaba cnm hoşgeldinŞeniz
ben bugün öğlen gittim doktra yumoşların çok olması ve hepsinin büyümesi iyi değilmiş..sadece 1 tanesi büyümesi ve çatlaması lazımmış..bugün klomene başladım haftaya perşembeye tekrar gideceğim..yumoşlarıma bakacak..yaptırdığım testlerin hepside çok iyi çıktı..ona sevindim bende..inş.bu ay hamiş kalırız güzelim.kaydirigubbakcemile5
hee banada öyle demişti dr 1 tane sağlıklı yumoş yeterliymiş
kızlaaaaaar bende cıkıyorum byyyyyyyy

güle güle canişim görüşmek üzere ŞenizŞeniz

kızlar benim sayfada bağlantılar gidiyor ben yemekte yapacam akşama görüşürüz byeee
tamam canım belki akşama görüşemeyiz artıkın p.tesiye görüşürüz canım senle benim sınav var yarına işe gelmiycem
yok canım benim sen üzmedin beni kız benim önceden beri düşündüğüm bişe markete giderim bebek reyonuna bi girerim kendime bişeyle almaya giderim illa bakarım bi bebek seylerine o geldi aklıma bizimde olur insallah
sıkma canını bacım valla ben bebek istemeden önce bile bebiş eşyalarına bakardım dayanamaz alırdım banada herkes alma dedi ama ne yapayım bende masrafsız karıyımdır cebimde para varsa ne bileyim bir şey almam cebime saklarım bebiş aklıma gelir alırdım
kızlar sayfalar çok yavaşladı ben en iyisi çıkayım sonra görürşüz
tamam canım görüşürüz

kızlar kayrada hiç gelmedi bugün :uhm:

geçen bi tunik sipariş etmiştim yoksa fellik fellik onumu arıyo :roflol:

hoşgeldin canişimŞeniz

selam cnm hoşgeldin tebrik ederim seni cnmŞeniza.s.
ayakların yerdemi senin
yoksa bulutların üzerindemisin :))

aynen öle bulutlardayım bugün kabıma dıgamıyorum canım çook degişik bi duygu bu yaa rabbih herkeze tattırır inş. yarını sabırsızlıkla beklıyorum doktora gidecegim de çoook mutluyum yaaa darısı başına canımm:teytey::teytey::teytey:

X