Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

eşim küçük görümceme köpek almıştı çok güzeldi görümcemde saklıyo kimseye vermiyordu kaynım oğlu olunca köpeği getirde burak oynasın dedi ...görümcemde yok vermem ben kimseye o köpeği dedi
bende" hee bizede gösteriyoda elletmiyo çok kıymetli "dedim
dedim ve yerin dibine geçtim odada herkes vardı kaynımda çok güldü kıpkırmısı olduk hepimizde çay içiyoduk boğazımızda kaldı :roflol:

selam canım hoşgeldin

evet canım benim baya büyüdü göbeğim dur bak resmimi yükleyim profilime bakarsın .

çıkacak 4 aylıktan sonra birdn fırlıyo.

merhaba canım nerelerdesin görüşemez olduk.

etmeyiz canikom ama ben dün vermiştim bugün veremiyorum sana.

ben şimdi gördüm kuşum nasılsın

ii diyelim ii olalım cnm.az önce doktordan geldim doktor 2 kez klomen ve çatlatma iğnesine başlamadan hsg testi yapalım dedi bu testide gittiyim hastane yapmıyomuş bende yakınlarda başka bi hastaneye yaptırıcam int okudum bunu adet sancısı fazla olanlarada yapıyolarmış bende adet sancısı çekenlerdenim acaba faydası olur mu?bu testi yaptırıp hamile kalan var mı aramız da?lütfen bilgilerini benimle paylaşın

ay nilüfer öldüm kıs burda gülmekten yüzünüzemi tükürürdü :roflol::roflol:
bizimkide dizinden aşağıda etek giyenin eteklerini kesiyodu delikafadulden
ama onlarda çok uzun giyiyodu anacım sırnaşık şey

hehehe)))))))))))valla kızım ne aşkıı meşki)))))))))))))))ben hiç tükürük yemedim gerçi.....hemde okul müdürü kızz..şerefsizz.....)))))))))tükürükus derdik ona:roflol:

hoşgeldin cnmŞeniz

gelelim ikinci hikayeye

büyük görümcemin çeyizi benim evime asılmıştı
ben 1 senelik evliydim
düğün boyuncada genç kızlar yeni gelinler hep bende kaldılar sabahlara kadar eğlendik:lepi:
sabah ben yatıyodum bütün kızlar hep birden üzerime hopladılar
tabi bizim yatağın altı somyaydı şimdiki gibi baza değildi
her neyse bu yatak gıcırdamaya başladı hatta tek ayağıda kırıldı
bizde gittik kocişle baza aldık
kaynanam "senin somya yeniydi niye gittinizde baza aldınız "dedi
bende
" ne yenisi anne o kadar üstünde zıplamaya somyamı dayanır "dedimsırnaşık şeysırnaşık şey
tabi söylediktem sonra jeton düştü ben toparlamaya çalıştım ama kaynanam anlayacağını anladı :roflol::roflol:
ay buda çok komik ayıpçı seni :roflol::roflol::roflol:

inşallah ama adet belirtilerimdede midem bulanıyo ondan korkuyorum hayırlısı artık

cnm zaten ılk ayda adet belırtılerınde oluyo ben hatta kesın adet olcam dedım ama meger hamıleymısım cnm benc e sen pazartesıyı bekleme yarın sabah ılk ıdrarınla yap cıkar p.tesı yıne kan testı yaptırırsın ben adet gunumde yaptım sılık cıkmıstı ertesı gun yaptım netlestı cızgı ustelık senın ıkı gun gecmıs adetın bence yarın sabah yap

eşim küçük görümceme köpek almıştı çok güzeldi görümcemde saklıyo kimseye vermiyordu kaynım oğlu olunca köpeği getirde burak oynasın dedi ...görümcemde yok vermem ben kimseye o köpeği dedi
bende" hee bizede gösteriyoda elletmiyo çok kıymetli "dedim
dedim ve yerin dibine geçtim odada herkes vardı kaynımda çok güldü kıpkırmısı olduk hepimizde çay içiyoduk boğazımızda kaldı :roflol:

alemsin vallllaaaadelikafadulden

hadi vildooooş bekliom yfff kız osmaniye allah iyiliğini versin emikaydirigubbakcemile3
yazdım kıs şimdilik bunlar var aklımda ama daha çok vukuatım var hiç akıllı durmuyom ben
teşekkür ederim vildancım:1hug:zaten evde ruh gibi dolaşıyorum iş falan yaptığım yok bu sıra bunalım geçiriyom galiba herşeye ağlayasım varsenağlamasenağlama
ağlama cnm normal bu hislerin arada bende öyle oluyorumda hormon dengesizliğimizden oluyo

yuhhh anamcım bu hocalar ne sapıkmış...bizim hocalarda bizi paso döverdi kızzz...biz eteklerimizi dizimizin üstüne çekerdik diye yüzümüze tükürürdü bazısı)))))))))))hehehe)))))))bizimde hocalar manyaktı valla şimdi olsa ahhh ahh....pisikopatlar...
gerçi bizim okulda baya belalıydı:roflol:
anaaam hiç sorma kadın hocalarla hep bu yüzden papaz olurdum ben zorla uzattırırlardı

ayyyyy bana hosgeldin diyen arkadaslarım hepinize hosbulduk hepinizi öpüyorum ayrı ayrı.nilüfer ay cok sinirlenmiştim zaten hocam öyle bi düsüncem olsa hiç böyle cabalamam demiştim ayrıca ben koca meraklısı degilim dedim bana hep sana bişeyler ısmarlayayımmı konusalımı diyip dururdu bende korkumdan yok hocam benim şimdi işim var daha sonra diyip geciştirdim ayyy ne günlerdi manyak adam köşe bucak kacıyodum

kııız yakısıklıydıda çok salaktı nasıl matematik hocası olmus hayret ederdim bizim dersanelerde staj göryodu zaten sadece etütü derslerimize giriyodulaelaelaelaelae
yaa hiç ummadığın adamlar nerelere geliyo
kıs salak olaydı istediğin gibi yönetirdin sırnaşık şey
Slm kızlar ben gene dayanamadım bİr Şey aldım almamamlazım ama valla Çok tatlılar ya
bebek eşyası aldın demii:jeyyar:
:roflol: :roflol: :roflol:sen bizi güldürdün vildancım allahta seni güldrsün..sırnaşık şey sırnaşık şey
amin cnm hep birlikte gülelim inşallahkaydirigubbakcemile5
:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

sırnaşık şey

ateşim vardı halsizlik falan işte bi sıcak bi soğuk ounca ondan oldu diyom:sm_confused:demek pztsi haa üzülme canım yaa canım narkozla olanı tercih et enezında gözünün önünde bi hayali olmaz yoksa öbür türlü belden aşağısını uyuşturuyorlar :teselli: allah hayırlısını versin artık tatlımŞeniz

evet canım öyle olacak zaten...belki ona bile gerek kalmaz ben direk bayılırım korkudan...çünkü dün telefonda aradılar kalbim çıkacaktı yerinden..kriz geçircektim valla.....pazartesi neyapaıcam bakalım koyun gibi.....acaba nassıl bayılıcam..gözlerimmi kararıcak yoksa hafif başımmı dönecek....

abyosun, dil_nur, gize, hlymms, idefixe, mercanayse, nilaykisir, nilüfer79, osmaniye80+, rozalin, tuugbaa_29, vildangel+ hepinizi öpüyorum..anlamadığım bir neşe içimde Allah bozmasın...içim içime sığmıyor kıslarrrrrrrrrr sanırım deliriyorum gamyoncuiremsu :eek: kaydirigubbakcemile3
canım yaa..gel hep beraber gülelim eğlenelim..:eek: kaydirigubbakcemile5 gamyoncuiremsu

hehehe)))))))))))valla kızım ne aşkıı meşki)))))))))))))))ben hiç tükürük yemedim gerçi.....hemde okul müdürü kızz..şerefsizz.....)))))))))tükürükus derdik ona:roflol:
Adamda lama cinsi varmış demekki tükürüp duruyodu millete ay valla çok güldüm ya :roflol::roflol:

hoşgeldin cnmŞeniz

gelelim ikinci hikayeye

büyük görümcemin çeyizi benim evime asılmıştı
ben 1 senelik evliydim
düğün boyuncada genç kızlar yeni gelinler hep bende kaldılar sabahlara kadar eğlendik:lepi:
sabah ben yatıyodum bütün kızlar hep birden üzerime hopladılar
tabi bizim yatağın altı somyaydı şimdiki gibi baza değildi
her neyse bu yatak gıcırdamaya başladı hatta tek ayağıda kırıldı
bizde gittik kocişle baza aldık
kaynanam "senin somya yeniydi niye gittinizde baza aldınız "dedi
bende
" ne yenisi anne o kadar üstünde zıplamaya somyamı dayanır "dedimsırnaşık şeysırnaşık şey
tabi söylediktem sonra jeton düştü ben toparlamaya çalıştım ama kaynanam anlayacağını anladı :roflol::roflol:
:roflol::roflol::roflol:allah iyiliğini versin emiiikaydirigubbakcemile3
abyosun, dil_nur, gize, hlymms, idefixe, mercanayse, nilaykisir, nilüfer79, osmaniye80+, rozalin, tuugbaa_29, vildangel+ hepinizi öpüyorum..anlamadığım bir neşe içimde Allah bozmasın...içim içime sığmıyor kıslarrrrrrrrrr sanırım deliriyorum gamyoncuiremsu :eek: kaydirigubbakcemile3 hayırlısı olsuncanım

Slm kızlar ben gene dayanamadım bİr Şey aldım almamamlazım ama valla Çok tatlılar ya

h.g. canım ya benim sayfalar baya geç açıldı baya geride kaldım galiba yaaaaaÇok üzgünüm çoook

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:ayyyy kızlar gülmeken karnıma agrılar girdi.

X