Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hsbulduk tatlım iyiyim valla ne olsun ugrasıyom benimde dersane matematik hocam asık olmustu bana kız adam bekardı sürekli benim yanıma gelir çözemediğin soru varsa ben cözeyim derdi bende ona gıcıgım ya yok hocam saolun der tenefüste baska hocaya götürürdüm bigün bana dediki niye bana getirmiyosun ben yanlış bişeymi yaptım dedi yoooo hocam tercih meselesi o hocanın anlatımından daha iyi anlıyorum demiştim bigün bana dediki salak senin yerinde olsam ne güzel kızsın hiç üniversite okuma evlen bence sen demişti ayyyyy dediğide oldu kazanamadım kocaya vardım şooom agızlı seyyyy:kızgın:
benimde vardı böyle bir öğretmenim ama öyle imalı şeyler konuşmazdı sadece benle fazla ilgilendiği belli olurdu tek yaptığı yıl sonu balosunda beni dansa kaldırmıştı bende kabul ettim ozaman hoşuma gitmişti pek gıcık olacağım şeyler yaşamadım alkisalkisalkis

herkese merhabaaa nasılsınız kızlar aman aman herkesler burda ne güzel... kaydirigubbakcemile2

hoşgeldin cnmŞeniz

gelelim ikinci hikayeye

büyük görümcemin çeyizi benim evime asılmıştı
ben 1 senelik evliydim
düğün boyuncada genç kızlar yeni gelinler hep bende kaldılar sabahlara kadar eğlendik:lepi:
sabah ben yatıyodum bütün kızlar hep birden üzerime hopladılar
tabi bizim yatağın altı somyaydı şimdiki gibi baza değildi
her neyse bu yatak gıcırdamaya başladı hatta tek ayağıda kırıldı
bizde gittik kocişle baza aldık
kaynanam "senin somya yeniydi niye gittinizde baza aldınız "dedi
bende
" ne yenisi anne o kadar üstünde zıplamaya somyamı dayanır "dedimsırnaşık şeysırnaşık şey
tabi söylediktem sonra jeton düştü ben toparlamaya çalıştım ama kaynanam anlayacağını anladı :roflol::roflol:

abyosun, dil_nur, gize, hlymms, idefixe, mercanayse, nilaykisir, nilüfer79, osmaniye80+, rozalin, tuugbaa_29, vildangel+ hepinizi öpüyorum..anlamadığım bir neşe içimde Allah bozmasın...içim içime sığmıyor kıslarrrrrrrrrr sanırım deliriyorum gamyoncuiremsu :eek: kaydirigubbakcemile3

yakışıklımıydı gıı
banada beden eğitimi hocası evlen benle dedide çok çirkindi kabul etmedimsırnaşık şeysırnaşık şey

yuhhh anamcım bu hocalar ne sapıkmış...bizim hocalarda bizi paso döverdi kızzz...biz eteklerimizi dizimizin üstüne çekerdik diye yüzümüze tükürürdü bazısı)))))))))))hehehe)))))))bizimde hocalar manyaktı valla şimdi olsa ahhh ahh....pisikopatlar...
gerçi bizim okulda baya belalıydı:roflol:

ayyyyy bana hosgeldin diyen arkadaslarım hepinize hosbulduk hepinizi öpüyorum ayrı ayrı.nilüfer ay cok sinirlenmiştim zaten hocam öyle bi düsüncem olsa hiç böyle cabalamam demiştim ayrıca ben koca meraklısı degilim dedim bana hep sana bişeyler ısmarlayayımmı konusalımı diyip dururdu bende korkumdan yok hocam benim şimdi işim var daha sonra diyip geciştirdim ayyy ne günlerdi manyak adam köşe bucak kacıyodum

kıs bende hoşgeldin dedimya sengözlerimebaksanab

hehe devamı geliyo

aaa yeni görüyorum benimi soruyordun sende canımmmmm....geldim..

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
canım canımmm...............geçmişolsun kız neyin varrr...bende hastayım psikolojik hasta....pazartesi kürtaj oluyorum büyük ihtimal....ödüm bitarafıma karışıyoosenağlama

ateşim vardı halsizlik falan işte bi sıcak bi soğuk ounca ondan oldu diyom:sm_confused:demek pztsi haa üzülme canım yaa canım narkozla olanı tercih et enezında gözünün önünde bi hayali olmaz yoksa öbür türlü belden aşağısını uyuşturuyorlar :teselli: allah hayırlısını versin artık tatlımŞeniz

yakışıklımıydı gıı
banada beden eğitimi hocası evlen benle dedide çok çirkindi kabul etmedimsırnaşık şeysırnaşık şey

kııız yakısıklıydıda çok salaktı nasıl matematik hocası olmus hayret ederdim bizim dersanelerde staj göryodu zaten sadece etütü derslerimize giriyodulaelaelaelaelae

hoşgeldin cnmŞeniz

gelelim ikinci hikayeye

ben 1 senelik evliydim
düğün boyuncada genç kızlar yeni gelinler hep bende kaldılar sabahlara kadar eğlendik:lepi:
bende
" ne yenisi anne o kadar üstünde zıplamaya somyamı dayanır "dedimsırnaşık şeysırnaşık şey
tabi söylediktem sonra jeton düştü ben toparlamaya çalıştım ama kaynanam anlayacağını anladı :roflol::roflol:
:roflol: :roflol: :roflol:sen bizi güldürdün vildancım allahta seni güldrsün..sırnaşık şey sırnaşık şey

hoşgeldin cnmŞeniz

gelelim ikinci hikayeye

ben 1 senelik evliydim
bende

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

birgün kaynanamlardaydım onların boyleri vardı 24 saat sıcak su
bana banyo yapıyonmu dedi bende utandım şeyi soruyo sandım hıhı dedim
iyi ne zaman yapıyon dedi bende allahım bu garı ne soruyo manyakmı ne dedim utana sıkıla hergün dedim allahım hiç o kadar utanmamıştım o bana yapmak istiyorsan gir yıkan anlamında söylemiş bende diyom ne soruyo sonra gülerek odaya gitti ben anlamamın kıtlığı yüzünden yerin dibine geçtim

yuhhh anamcım bu hocalar ne sapıkmış...bizim hocalarda bizi paso döverdi kızzz...biz eteklerimizi dizimizin üstüne çekerdik diye yüzümüze tükürürdü bazısı)))))))))))hehehe)))))))bizimde hocalar manyaktı valla şimdi olsa ahhh ahh....pisikopatlar...
gerçi bizim okulda baya belalıydı:roflol:
ay nilüfer öldüm kıs burda gülmekten yüzünüzemi tükürürdü :roflol::roflol:
bizimkide dizinden aşağıda etek giyenin eteklerini kesiyodu delikafadulden
ama onlarda çok uzun giyiyodu anacım sırnaşık şey

hoşgeldin cnmŞeniz

gelelim ikinci hikayeye

ben 1 senelik evliydim
bende

heheheh)))))))))ayyy süperrrr yaaa)))))))))))kadında ne diyeceğini şaşırmıştır)))))))))heheh...bayıldımmmmmm valla....

X