Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

tamam hakcam dinleyelim de diğer kızlara da anlatırız.ayva çok faydalıymış reklam arası söylüyodu.ayva yemek çok iyiymiş bebekler için.aklınızda olsun.anlattıkça yazarız sırnaşık şey

tamam canım dinleyelim bakalım,daha sonra arkadaşlarımızla paylaşırız...

iyiym canım ne yapım yatıyom yine tembel tembel mirmirmirmirmirmirmirmir yiyip içip yatıyos bebişle başka iş yok sen nasılsın bakim kuşummmm bebiş nasıl
.bu arada ikil test için ne zaman gitcen bişey dedimi doktorun. dün neler dedi doktor anlatsana kuşşşş:1hug:

bizde iyiyiz teysesi uslu uslu oturuyos evde bugün bendede bi halszilik var sabahtan beri esneyip duruyom
ben ikili testimi yaptırdım canım çok şükür sonuçlar ii çıktı işte 19 martta da 3 lü testimiz var ondan snr artık bişey kalmıyo allahın izniylekaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

ya benimde çıkmadı ama gerginlik var böle uyuşuk gibi çıkar herhalde artık bugün kakao yağını sürmeye başlıcam kaşınmaya başladı ama kaşımamak gerekiyomuş bide tatlı tatlı kaşınıyo sorma ya ufff
bende öpim bakim bebişleriŞenizŞeniz
çitoscum istediğin patik olsun örer gönderirim valla yerimsenibenyerimseniben
eee vildana da bu yakışır zaten aferim sana ama çok özledik seni bi öpem seniŞenizŞeniz

canım bende sana sorucaktım şimdi.karnına çatlamasın diye birşey sürüyor musun diye...

doktorun mu söyledi sen kendin mi kakao yağına karar verdin?

beryal pardon ya sen çitosa yazmışın bende kendi üstüme alındımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım bende sana sorucaktım şimdi.karnına çatlamasın diye birşey sürüyor musun diye...

doktorun mu söyledi sen kendin mi kakao yağına karar verdin?

ya aslında dr phytolastil diye bi krem verdi ama burda sordum üretimden kalktı dediler
bende ii ce baktım kk da genelde badem yağı kakao yağı falan kullanmışlar ablamda onu kullanıyo memnun bende ona başlıcamhihoyyythihoyyyt

kızlar ben şimdilik çıkıyorum...gelirim inşallah.
Hepinizi Emanetcilerin En Güzeline Emanet ediyorum,Allah a emanet olun...

bizde iyiyiz teysesi uslu uslu oturuyos evde bugün bendede bi halszilik var sabahtan beri esneyip duruyom
ben ikili testimi yaptırdım canım çok şükür sonuçlar ii çıktı işte 19 martta da 3 lü testimiz var ondan snr artık bişey kalmıyo allahın izniylekaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

oyyyy oda benimki gibi annesini ayakta mı uyutuyooo. yerim onu

amin canımmm :Saruboceq: ben de bebişte iyiyiz allaha şükür .yiyip içip yatıyosss :emir_bebek::emir_bebek: sen neler yapıyon bakiiimm

oh oh maşallah ...yatın yatın dinlenin.bizde iyiyiz,dün biraz rahatsızlandım,mide bulantısı ve halsizlik vardı.bugün iyiyiz Allaha şükür

ya aslında dr phytolastil diye bi krem verdi ama burda sordum üretimden kalktı dediler
bende ii ce baktım kk da genelde badem yağı kakao yağı falan kullanmışlar ablamda onu kullanıyo memnun bende ona başlıcamhihoyyythihoyyyt

canım bende bakıcam artık yavaş yavaş başlayalım değil mi ama:nazar:

herkesin cilt yapısı farklı,sürende çatlıyor diyor,hiç sürmeyende varmış

sağol canım.

canım bende bakıcam artık yavaş yavaş başlayalım değil mi ama:nazar:

herkesin cilt yapısı farklı,sürende çatlıyor diyor,hiç sürmeyende varmış

sağol canım.

genetikmiş yani annende ablanda falan varsa sendede oluyomuş
sen de başla yavaş yavaş :nazar::nazar:

kızlar ben çıkıyom snr görüşürüs karnımı doyurayımcokacimcoookcokacimcoook
bebiş acıktı galiba kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ahmet maranki;
hamileler bol bol ayva yesin
cep telf.,bilgisayar,kurutma makinasından uzak dursunlar,çalışan çamaşır mak. yanında durmasınlar dedi...tüm elektronik eşyalardan uzak durun dedi yani
konsantre ürün kullanmayın,cips yemeyin,
iğde çiçeği yesinler,iğde ağacının etrafında dolaşsınlar dedi.
telefonum çaldı bazılarını kaçırdım...başka ne dedi izleyeniniz var mı?

Arkadaşlar merhaba kolay gelsin. Ben ilk defa aşılama yaptıracağım da, daha önce aşılama yaptıran var mı? Ben çok korkuyorum.

asilamayi ve tup bebegi tavsiye etmiyo ya adam bas bas bagriyo kozmik beden temizligi yapin diye ama zor geliyo yaa.dusunuyorumda su sogan kurune mi baslasam

bende bıe dahakı ay yaptırabılırım ama korkmuyorum cokta zor degıl arastırdım bıraz korkma bence dogumdan zor degıldır heralde benımde en cok korktugum normal dogum

X