Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

vildan geçmişemi takıldın canım gelllllllllll
yok cnm iki saattir yazdığım mesajı göndermeye çalışıyom
arkadaşlar merhaba sabah kan tahlili yaptırdım 1205,77 oran çıktı yani hamiyelim :))) çok mutluyum allah olmayanlara isteyenlere nasip etsin

:teytey::teytey: tebrik ederm cnm darısı bize inşallah:teytey::teytey:

dr um bana klomen verdı adetımın 5.gunu basladım. sonra yumurta takıbı falan.. sonrasında dr um catlatma ıgnesı verdı ben bu ayda sabahları hazırladıgım bal corekotu ve tarcın karısımından bırer kasık yedım bu arada esımede sabahları kecıboynuzu pekmezı yedırdım.ılışkıden ıkı saat oncede bı nescafe ıcırdım esıme

nilüfer cnm sen nasılsın

iyiyimcanımın içi..gerçekten alıştım artık kendimi iyi hissediyorum...yarın doktora gidyorum ama kaptırmıyorum kendimi uani hayırlısı canım..pazartesi operasyon günüm sabah 11 de...beni düşünün ogün..dua edin canlarım...
canım bide mlike25 hamile

aaa çok güzel maşşallah nazar değmesin...

kız ne radyosu bak kıskanırım bende tv kanalı kur diye kocikonun başının etini yerim hemde decoderli :roflol::roflol::roflol:

internet radyosu-tatlicadiarzu- vildantecer blogcu.com
daha test yayını aşamasında henüz normal yayına geçemedim acemiyimsırnaşık şey

evet belli sinir oldumkötükedihüso
ana en çok sen girersin belkide yüzde 0 sıfır yaptı seninkinide canım ya :1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…