Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

cnm o zaman hemen kecıboynuzu pekmezı al sabah aksam esıne bırer kasık yedır o spermlerın sayısını arttırıyo sonra catlatma ıgnesınden sonra dr dedığı gunlerde ılışkıden okı saat once nescafe ıcır esıne o da spermlerın hareketını hızlandırıyo ben oyle yapmıştım

ayy ben benimkine yediremem ki benim içtiğim incir kürüne bile ne gerek var kocakarı ilacı diye söyleniyor.gerçi ben içiyorum o nederse desin.acaba tatlı yaptım diyerekmi yedirsem kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar merhaba sabah kan tahlili yaptırdım 1205,77 oran çıktı yani hamiyelim :))) çok mutluyum allah olmayanlara isteyenlere nasip etsin

Seliinnnnnnn çok sevindim canım.Bu cuma hayırlı geldi herkese iki hamiş haberi birden aldık sabah sabah.Çok sevindim kızlar.Allah sorunsuz hamilelik yaşatsın inş.Bebeklerinizi sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inş.Bizlerde en kısa zamanda hamiş haberlerimizi veririz inş.

nilüfer hoşgeldin canım bugün 2 tane noktamız oldu melike ve selin anneleri o noktaların gözmüzü aydın sen naslsın canım :CüvCüv:

ANAMM KUŞUM GELMıŞ NASILSIN VıLDAN AY KıMSE KONUŞMUYO BUGÜN HAMıŞıMıZ VAR MELııKE25 HAMıŞ HALAYA BEKLıYOZ SENıDE :teytey::teytey::teytey:
:teytey: günaydın cnm hoşbuldum yuppiiiiiiiiiiiiii:teytey::teytey:
Hoşgeldin canım.Mercanayşe sende hoşgeldin.Bittimi işin şimdilik?
hoşbuldum cnmŞeniz
günaydın kızlar nasılsınız
günaydın cnmŞeniz
günaydın hoşgeldinnn a.s.
günaydın hoşbuldum cnmŞeniz
selaaaaaaaaaaam kııııııııııııııızzzlaaaaaar dün eşim gece 2de geldi bugün evdeydi giremiyorum arada bakarım
selam canım günaydın sanada Şeniz
slm kızlar bende geldim alkisalkisalkis
hoşgeldin balım sanada günaydınŞeniz
günaydın güzelim. h g
günaydın cnm hoşbuldumŞeniz
slm kızlar nasılsınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz ben geldimmmmmmmmmmm
hoşgeldin cnmŞeniz
oh oh oh ne kalabalııkkk burasııı..Selamlar hepinizee..
sende hoşgeldin cnmŞeniz
vildancım hoşgeldin güzelim..nasılsın?
hoşbuldum cnm iyiyim çok şükür Şeniz
a..s.. cnm hoşgeldinŞeniz
tombılıbu vıldan pınkrose dılnur sevgı hg dınız kızlar
hoşbuldum canişim napıyon nasılsınŞeniz

kızlar kusura bakmayın kızıma kahvaltı hazırladım hemen yazamadım

kocik bana radyo yaptı biliyomusunuzalkisalkisalkis
bundan sonra istek parça yayınlıycam :lepi:

X