Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Ya noluyo yine bu siteye yaa.kafayı yiycemm..:1shok:

Canım taşınma telaşım war bu ara ew toparlıyorum..Pazar günü tatile gitcez inş dönüncede hemen taşıncaz.Sen neler yapıyosun?nasıl gidiyo hayat?

ya çok iyiym canım dün dr. gittim klomen vermişti bu ay kullandım hem sağ hem sol yumoş olmuş. hemde kaliteliymiş. ama eşimin sperm hareketleri önemliymiş pazartesi çatlatma iğnesi vericek bakalım ne olucak çok heyecanlıyım valla.ohhhhhhhh bu arada tatile benide götür:)))))))) bol eğlenceler sana ve ailene canım:eek:

AAAaaAaaa kim ne içmiş nolmuş ?geçmişe dönemiyorum yoksa burayı kaçırcam açıklayınn ben de öğreniyim nolurrr...

Canım hlymms nasıl hamile kaldığını ve o ay neler yiyip içtiğini eşine neler yedirip içirdiğini yazdı.Bizde sorular soruyorduk ?

ya çok iyiym canım dün dr. gittim klomen vermişti bu ay kullandım hem sağ hem sol yumoş olmuş. hemde kaliteliymiş. ama eşimin sperm hareketleri önemliymiş pazartesi çatlatma iğnesi vericek bakalım ne olucak çok heyecanlıyım valla.ohhhhhhhh bu arada tatile benide götür:)))))))) bol eğlenceler sana ve ailene canım:eek:

Allah ın izniyle şu mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine Rabbim sana da bizlere bu ay bebişlerr versin inş. canım benimmmm..
Sağol canım..İstersen gel sen de bizim gittiğimiz otele hatta burdaki herkes gelsin de bi güzel kadınlar matinesi yapalım :)

cnm o zaman hemen kecıboynuzu pekmezı al sabah aksam esıne bırer kasık yedır o spermlerın sayısını arttırıyo sonra catlatma ıgnesınden sonra dr dedığı gunlerde ılışkıden okı saat once nescafe ıcır esıne o da spermlerın hareketını hızlandırıyo ben oyle yapmıştım

arkadaşlar merhaba sabah kan tahlili yaptırdım 1205,77 oran çıktı yani hamiyelim :))) çok mutluyum allah olmayanlara isteyenlere nasip etsin

Canım hlymms nasıl hamile kaldığını ve o ay neler yiyip içtiğini eşine neler yedirip içirdiğini yazdı.Bizde sorular soruyorduk ?

hımm ok..başa sarsak da ne yiyip ne içmişlerr? :) sadece türk kahvesii mi??

ay selin çok sevindim bugün müjdeler çifret çiftr geliyo ohh çok mutluyuumm :nazar::nazar::teytey::dance::teytey:

merabalarr hayırlı cumalar kızlar ben bugün öğleden sonra yokum yengem mevlüt yapıyomuş akşam aradı benide çağırdı birazdan gitmem gerek hepinizi kokuku kokulu öpüyorum hoşçakalınn

arkadaşlar merhaba sabah kan tahlili yaptırdım 1205,77 oran çıktı yani hamiyelim :))) çok mutluyum allah olmayanlara isteyenlere nasip etsin

çok harika bir haver aldım açaraçmaz canımmm......çok sevindim...gözünaydın allah sağlıkla kucağına almayı nasibetsin ........

X