Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

sız daha yenı evlısınız bızım 3 yıl oldu ama senden farksızım.10 yıldır bırlıkteyız ama masallah hıc bıkmadık bırbırımızden

cnm bana kotu bisi yapti yok ama ben her gun ona sinirden catliyom beni esek gibi kulaniyo biktim temizlikten herseyden birde bende temizlik hastali var hep evin temiz olmasini istiyom

selra sen kac yasındasın kac yıllık evlısın

ben 27 yasında 7 yıllık evliyim allahıma binlerce kere hamdolsun 5 yasında dünya güzeli bir kızım var adı azra dünya güzeli dedik ya pko hastasıyım 2.cocugum icin calısmalar icersindeyim yarısmacı arkadaslara basarılar dilerim:1hug::1hug:a.s.

aman kacin vala yain validenizin yanin ahic gitmeyin vala ben esimin basini yiyom yakin olmayalim yasamiyalim diye insallah yilin sonuna kadar baska yere tasiniriz

kıslar ben gıdıyorum valla ok dedıkoduya yarın devam ederız.yarın gunduz olurum gezmeye gıtmezsem.hergun bısey cıkıyo hıc bıtmıyo benım gezmelerım.cevre cok olunca yetısemıyorum.sıze sadece gece zaman ayırabılıyorum

cnm bana kotu bisi yapti yok ama ben her gun ona sinirden catliyom beni esek gibi kulaniyo biktim temizlikten herseyden birde bende temizlik hastali var hep evin temiz olmasini istiyom

anlamadım kayınvalidenmi seni kullanıyor kullandırtma kafanı kullan o seni kullanmadan sen onu kullan:jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…