Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ben 27 yasında 7 yıllık evliyim allahıma binlerce kere hamdolsun 5 yasında dünya güzeli bir kızım var adı azra dünya güzeli dedik ya pko hastasıyım 2.cocugum icin calısmalar icersindeyim yarısmacı arkadaslara basarılar dilerim:1hug::1hug:a.s.

bende 27 yasındayım daha ılk cocuk ıcın ugrasıyorum ne guzel senın kocaman cocugun var.okul mokul ıs derken gec kaldık tabı

iyi geceler rüfüş bende ölesine bakim çokarım birazdan hastayım yfff ateşim var hala

bende 27 yasındayım daha ılk cocuk ıcın ugrasıyorum ne guzel senın kocaman cocugun var.okul mokul ıs derken gec kaldık tabı

evlendigimde bende calıstım ama cocuk olunca biraz zor oluyor esimde calısmama cok bayılmıyordu ayrıldım.adliye isiydi bayada yorucuydu hem cocuk yap hem evi cekip cevir benimde canıma minnet oldu.en azından kızımla yakından ilgilenebiliyorum.ne bir annane ne babanne ne bir bakıcı annenin verdigi egitimi veremez gibime geliyorgamyoncuiremsugamyoncuiremsu

cnm 17 de adet oldum ya bu ay biti adet simdi calisiyoruz haziranda gorcexz ne oldu diye

evlendigimde bende calıstım ama cocuk olunca biraz zor oluyor esimde calısmama cok bayılmıyordu ayrıldım.adliye isiydi bayada yorucuydu hem cocuk yap hem evi cekip cevir benimde canıma minnet oldu.en azından kızımla yakından ilgilenebiliyorum.ne bir annane ne babanne ne bir bakıcı annenin verdigi egitimi veremez gibime geliyorgamyoncuiremsugamyoncuiremsu

bu konuda sana katılıyorum canım annenin yerinide asla kimse tutamaz tabiiiikaydirigubbakcemile5

ya bende bugun is formu doldurdum kent cikolata seker fabrikasina bakalim haber gelicekmi ya hamile kaldimda gelirse naparim is haberi birde 3 vardiya esimde calisma diyo ama evde kafa yiyorum ben gebzede arkadasim yook hep evdeyim

X