Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

merhabalar canlarım bi kucaklayım sizi önce
konuya fransız kalmamak için bütün geçmişi okudum:1closedeyes:
allahtan insaf etmişsinizde az yazmışsınız:1closedeyes:
3 gündür neden toz olduğuma gelince adsl ye sabotaj yapıldı
hee hee yermi anadolulu vildan kötükedihüso
yenisini aldırdım daha fazla sizden ayrı kalamadım a.s
evde sümsük gibi dolanıyodum-tatlicadiarzu-
kociş alıyımda kurtuluyum dedişakkıdı
neyse yarın görüşürük:lepi:sositosositosüprizzzzz

günaydın sevgili arkadaşlarım nasılsınız bakalım ben erkenciyim kocayı yolladım kayınvalidemler kalkar birazdan acele b i selam vereyim dedim onların yanında topiğe giremiyom beni unutmayın sakın emi
dualardada unutmayın sizlerle konuşmayı o kadarözledimki anlatamam
hepinizi çooook ama çoooook seviyorum canlarım kader arkadaşlarım dert ortaklarım benim
acayip uykum var bu arada arkadaşlar gündüz uyurdum kaynanayla durmak ne zormuş yatsam ayıp olur diye ayakta gidiyom sarhoş gibi

günaydın kızlar nasılsınız bugün kaydirigubbakcemile2
bugün ben çokkkkkkkk mutluyum bebişim sağlıklı şükür ikinci nedeni vildoşum güzel kankim gelmiş şükür yani bugün topik şenlikli olucak oleyyyy:lepi:

günaydın tatlıbebek bizde seni çok seviyor ve özlüyoruz sende arayı fazla uzatma emiiiŞeniz

kızlar hepinize günaydın.

citosum canım gözün aydın.ikinizide öpüyorumŞeniz Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah...
ben dün baya kötüydüm,mide bulantım ve halsizlik vardi o yüzden giremedim bütün gün yattım dinlendim. bugün iyiyim Allaha şükür.ama aklım hep sizlerdeydi.

günaydın hayatım gel teyzesi bebişimle bizde seni öpelimŞeniz
çokkkk geçmiş olsun canım benim şimdi iyisin değilmi a.s.
aman kendine ve bebişine iyiy bak bebişinin rahatı iyidir umarım

günaydın hayatım gel teyzesi bebişimle bizde seni öpelimŞeniz
çokkkk geçmiş olsun canım benim şimdi iyisin değilmi a.s.
aman kendine ve bebişine iyiy bak bebişinin rahatı iyidir umarım

sağol citosum bugün iyiyiz Allaha şükür.bebişimde iyidir umarım,inşallah hepimizin bebişi iyidir. dün arada kalkayım kızlara bir bakayım neler yapıyorlar diyorum ama nerde kalkamadım hep yattım. sağlık gibisi yok vallaha. Allah hepimize sağlık,huzur,mutluluk versin:1hug: maaşallah 7 haftalık olmuş yeğenimizyesin onu teyzesiŞeniz sağlıkla inşallah kucaklarımıza alalım bebişlerimizi. hep dua ediyorum,doktora iyiliklere gidelim ve doktorumuzdan hep güzel ve sağlıklı haberler duyalım diye:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

bircan canım bugün keseyi sende sağlıklı bir şekilde görürsün :Saruboceq: daha sonrada inşallah kalp atışlarını.

beryal canım sen nasılsın? yeğenimiz nasıl?

vildancım sende kaç gündür yoktun ama halletmişsin sorunukaydirigubbakcemile5,görüşürüz inşallah bugün.

okyanusum sen nasılsın,yeüenimiz nasıl? canım teşekkür ederim. inşallah darısı hepimizin başına.doktorumuza her gidişimizde güzel haberlerle dönelim hepimiz inşallah:Saruboceq:

darısı en yakın zamanda diğer arkadaşlarımıza:Saruboceq:

aminnnnn canım cümlemize hayırla göstersin rabbim :Saruboceq::Saruboceq:

aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hg. güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle...

nilüfer,daisy,dilnur,papatya,pinkrose,iskoc,yadel,sessizdeniz,tatlibebek,merveburc veee adını sayamadığım diğer kızlar sizler nasılsınız?

hsay,rosem,interhat ve diğer hamişlerimiz sizler nasılsınız?,bebişleriniz nasıl?

selammmm canımmm...
nasılsın hakcacım ??
ben çoookkk iyiyim tatlış ama hava kapalı içimi karartıyıooo valla bazen...bide sogukk..
valla lahana gibi otoruyorum montu bile çıkaramadım soguktannn...
ÇİTOOOSSS gıııı bebişin pıt pıt sana gülümsedimi dünnnnn
gözün aydıııınnnnnnnnnnnnnn:nazar
daha neler yapacak büyüdükçe sana:ecrin_bebek:...maşşallah size yavruş

belenay nasıl olmuş hala yatıyormuymuş hakcacım bilgin varmı

canım bende şimdi sultana sordum,size yazdığımdan beri sultanda konuşmamış,en son iyilermiş,belenay, teyzesinde kalıyormuş.haber alırsam sizerede yazıcam. umarım iyi haberlerini alırız:Saruboceq:

sağol nilüfercim iyiyim,burada da hava yağmurlu ve soğuk.bende kapalı havayı pek sevmem,ama pc başındayım ya sizlerle muhabbet edince unutuyorum hava nasıl diyekaydirigubbakcemile3

Kızlar beloş ile dün görüştüm iyiymiş. Yatıyormuş sürekli. Haftaya keseli sıçanın kalp ateşlerini dinlemeye gideceklermiş onun içinde çok heyecanlıydı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…