Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

merhaba kızlar..çoktandır burayı takip ediyorum ama sorunumu her anlattıgımda dahada üzüldügüm için sohbete katılmıyordum.hepiniz hayatımın birer parçası oldunuz artık.sizinle sevinip sizinle üzülüyorum..

benim sorunum,3aylık ignelerle 1yıl boyunca korunarak başladı.bütün dengem şaştı hormonlar mahvoldu rahim duvarım aşırı inceldi...cocuk konusunu hayal bile etmiyordm sadece degerlerm normale dönsün diye ugraşıyordum sürekli...ve sonunda degerler normale döndü ama yumurta yeterince büyümüyordu bu kezde.dün güzel haberi aldım 3yumurtam oluşmuş biri küçükmüş ama soldaki ikisi 17mm adetimin 12.günüydü...17mm iyimi acaba bilginiz varmı?doktorum konuşmayı pek sevmiyor yorum yapmadı.bugunde ovitrelle yapıldı.çok heyecanlıyım umarım olur bu kez.benim içinde dua edin lütfen
canım benim hiç üzülme bak yumuşların büyümüz gayet güzel bir durumda benim 14 günü yumurtam daha 16,5 mm di senin gayet iyi bence inşallah yüce rabbimin izni ile hamiş olursun canım benimmm

bi gün ölürsem şu sinüzütten ölürüm yine alnım kımıl kımıl baş ağrısı başlıyo offff allahım bademcime bile vuruyo haftada 2 3 kere yaşıyorum bu krizleri bu gece uykuda yok şimdi
ayy canım geçmiş olsun yaa tedavi felan da yok sanırım demii çok zor baş ağrısı bilirim bende bir dönem çok çektim şeyten kulağına kurşun şu ara yok bende

evett ilter çkarcığım....kilo vermeye çalışıyorum...aslında görünüşte çok kilolu değilim. ama kemik yapım iri..aktara gittim derdimi anlattım oda bana 3 ay kullanmam için civanperçemi+aynısafa+ısırganotunu karıştırıp verdi..ii gelir 15 günde sökülürsün dedi..önce 2-3 ay düzenli adet olmak istiyorum. pisliği atmak istiyorum. çünkü nerde ise 2 yıldır adet olamıyorum...birde hayıt çayını verdi onuda hamile kalmak istediğin zaman başlarsın dedi...inş. adet olurum da hayıta da başlarım...
canım bence hayıt ttohumuna hemen başla derim ben bak ben 14 kilo felan verdim şuan ilaçsız adet olabiliyorum cnaım

moralim o kadar bozukki bir akrabamız bana sen den sonra evlenen 4 gelinde hamile dedi ama sen neyi beliyorsun demezmi

çok sinirim bozuldu çok allahım lütfen banada hayırlı evlat nasip etsin ne olur kızlar dua edin banaa
canım boşver sen dengesizlerin lafıan aldırış etme öyle derse ben hayatımı yaşıyorum daha biz birbirimize doymadık de geç boş ver yaaa

haydi İKLİMMM HAYDİ İLTERRRRR bol bol çalışın bu ayy sizde hamiş olunn sonra bizde halayı çekelim kol kolllaa :teytey: hihoyyyt
inşallah canımmm hayırlısını versin yüce rabbim kız biz bebiş olmadanda çekeriz halayımız dur çekem ben nede bilirim yaaaa :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
ayyy çok alemsin cnmm kaydirigubbakcemile3
biliyomusun bende dün itibariyle incirkürüne başladım yaakaydirigubbakcemile5
iyi yuaptın canım şifa niyetine dede iç bitanem inşallah işe yarar

kız ben bu ay çok çalıştım adet 23 olcaktım geçti yarın bi ara gidip test yaptırıcam ama hiç yaptırmak istemiyorum içimden gelmiyo
kız ben sana yazdım ne oldu test yaptınmı dye cevap yazmamıştım bende yanlış hatrlıyorum sandıydım yapma bekle kız 1 hafta bekle canım

inşallah canım...ben sürekli bunlarla ugraşıp duruyorum ama eşime hiç bakılmadı ve gitmeyi kesinlikle kabul etmiyor.tutmazsa napıcam bakalım.doktor yarın gece 10da ilişki dedi korkarım yarın kurtlar vadisini izlicem diye tutturur.ooff offf :kızgın:
bitsede şu dizi millet kurtulsa ayol nedir sizn bu kurtlar vadisinden çektiğiniz allahtan benimki seyretmiyor

slm kızlar nasılsınız bu ara işlerim var giremiyorum 3 4 gün daha giremicem ama akım burda varmı bir gelişme
hoş geldin canımcım nasılsın kuşum çok kaybolma özletme kendini

seninkide aynı benimki gibi benimki resmen sölüyo ben çocuk istemiyorum daha 2 sene olmasın diyo zorla şeettitrtiyomm napim ben istiyomm:emir_bebek:
kız senin allah iyiliğini versin herifi zorla babamı yapacan gıııı

bende sana verdim benide unutma benimd karnım bebiş dolsun benimde repim olsun kaydirigubbakcemile3
dolsun canım dolsun sağlıklada kucağına alsın
amin yebcim inşallah ama vermeyenelrinde dolsun yaaaa:ecrin_bebek:
yoo vermeyenlerin dolsunda verenlerin isterlerse ikiz dolsun o zmaan
yaaa yazıyoz valla hoşgeldin cnm nbr

yazın canım hoşbulduk rep verdimde geldim san bide rep borçlarımı ödedim çok sadığımdır borçlarıma

TARİH : 27.05.2009 SAAT : 14:25

HAMİLE LİSTESİ

İSİM____________________ SAT ______________cinsiyeti___

1.okyanus: _______________28 KASIM ___________kız
2.hakca : ________________12 ARALIK___________kız
3.Çİtos2903 :______________10 OCAK____________erkek
4.beryal: _________________12 OCAK ____________erkek
5.bİrcan:__________________25 OCAK
6.sÜprİz_mucİze : __________6 OCAK
7.İNTERHAT: ______________
8.merve_85: ________________6 ŞUBAT __________kız
19.ÖZLEMİMSİN: ___________ 9 ARALIK _________erkek
10.tatlibebek :_______________13 ŞUBAT
11.mervevatan:______________
12.kardelen_32:_____________10 ŞUBAT
13.missmiss : _____________
14.hlymms: ________________8 MART
15.sessizdeniz:____________ 21 MART
16.sevgii:) _________________19 MART
17.nilüfer79 ________________24 MART
18.muhasebe22 ____________ 2 NİSAN
19.gaye ___________________
20.aki.no.bebii _____________ 9 ŞUBAT _________erkek
21.benbilirim________________1 NİSAN
22.bitirici ___________________6 NİSAN
23.smhsmh ________________31 MART
24.serra84 _________________13 NİSAN
25.ESCALES_______________ 5 NİSAN :teytey::teytey::teytey:
26.yaren35 ________________ 31 MART :teytey::teytey::teytey:

UMUT LİSTESİ

1.vildangel
2.sara
3.sanalem
4.pancuben
5.dolunay_esra
6.maat
7.rufeyde serra
8:rozalin
9:dil-nur
10.lucian
11.pinkrose
12. yeb2004
13.sumos23
14.dyd
15.kurnaz
16.alin
17.yadel
18.ezgicik
19.eylull
20.pingu.
21.funda41
22.selra
23.huzeyfe
24.yosun2003
25.orays
26.butha.
27.ozle_mm.
28.bilgen35.
29.tatl :
30.SivriBiber:
31.NAZ87:
32.melike25:
33.burcinn:
34.hayrun:
35.meryem82.
36.zahidem:
37.triyandafil:
38.Eski_dünya:
39.umutlu16:
40.ekince:
41.ceylanmelek:
42:srncr :
43:daisy24:
44.34nesli:
45.vildan83:
46.bengl :
47.&ayla&:.
48.cesica:
49.mavi_gozlu:
50.ebrar42:
51.osmaniye80:
52.fransiyum:
53.ALARA1983:
54.angel_eda:
55.talyaa:
56.ktg:
57.belenay:
58.datlum:
59.zeyn77:
60.yagmur2009:
61.windy:
62.niran77:
63.yldz:
64.iklimtuana:
65.tekecen:
66.dezy:
67.gize:
68.ozbek83:
69.sedcan:
70.k.a.y.r.a
71.sinemis84:
72.AYSEN74:
73.abyosun:
74.esengülüm:
75.NS72
76.sekerkiz67:
77.himeros:
78.hummu85:
79.sema785
80.emelistan:
81.iltercakir.
82.FİRUZE:
83.nsb:
84.chen.
85.gulde:
87.nilaykisir.
88.deniz_4444
89._kardelen:
90.tombilibu
91.pufi:
92.yarenb:
93.papatya_1979:
94.sulezehra:
95.empty002:
96.kuskonmaz:
97.bebis02:
98.cisem001:
99.filiziko:
100.duygumehmet2
101.ECE_ESKICI:
102.rengarenk_ :
103.mercanayse:
104.sevimsizim:
105.sekeriim:
106.gulencim:
107.megryann
108.beleney:
109.memuriye
110.leylem:
111.ozgurum:
112.meleksen:
113.zeyneppk:
114.tuugbaa_29:
115.istanbul_ :
116.sironaa:
117.cosmopoli
118.nezooo:
119.duygussduyguss:
120.bengisu_nisa:
121.denizia:
121.SELIN_OZCAN:
122.firdevs2006:
123.marbley:
124.princess of rain:
125.hira64:
126.neslihan165:

KIZLAR EN YENİ LİSTE BU.İSMİ OLMAYANLAR LÜTFEN BANA BİLDİRSİN .
kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

canım benim hiç üzülme bak yumuşların büyümüz gayet güzel bir durumda benim 14 günü yumurtam daha 16,5 mm di senin gayet iyi bence inşallah yüce rabbimin izni ile hamiş olursun canım benimmm

ayy canım geçmiş olsun yaa tedavi felan da yok sanırım demii çok zor baş ağrısı bilirim bende bir dönem çok çektim şeyten kulağına kurşun şu ara yok bende

canım bence hayıt ttohumuna hemen başla derim ben bak ben 14 kilo felan verdim şuan ilaçsız adet olabiliyorum cnaım

canım boşver sen dengesizlerin lafıan aldırış etme öyle derse ben hayatımı yaşıyorum daha biz birbirimize doymadık de geç boş ver yaaa

inşallah canımmm hayırlısını versin yüce rabbim kız biz bebiş olmadanda çekeriz halayımız dur çekem ben nede bilirim yaaaa :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

kız ben sana yazdım ne oldu test yaptınmı dye cevap yazmamıştım bende yanlış hatrlıyorum sandıydım yapma bekle kız 1 hafta bekle canım

bitsede şu dizi millet kurtulsa ayol nedir sizn bu kurtlar vadisinden çektiğiniz allahtan benimki seyretmiyor

evet şifa niyetine içiyorum :)haydi ben halayı çok severim iyide bilirim ee nede olsa malatyalıyım yaa :dance: :teytey: :teytey: :teytey::teytey: :teytey:

yazın canım hoşbulduk rep verdimde geldim san bide rep borçlarımı ödedim çok sadığımdır borçlarıma
mersi şekerim ama ben böle şeylerin lafını hiç yapmam kimin gönlünden ne koparsa

SAOL CNM EWT TEDAVİSİ YOK BUNUN HAP BİTİNCE BAŞLIYO TEKRAR.... AMA BEN SANA DEMİŞTİM PERŞEMBE YAPILCAK DİYEE BİR İKİ SAYFA GERİ GİT GÖRÜRSÜNNNNN.........ZORLA VALLAA BEN İSTOMM ODA İSTESİNNN DİMİ...

anacım benimde geçen ay böyle olmuştu biliyorsun çalışmalara devam canım benim

canım takma kafanı banada diyorlarda senden sonra evlenenler çocuk sahibi oldu diye valla ben takmadım zamanını eşimle düşündük allahıma şükürler olsu bebişimde geldi sıkma canını allahtan hayırlısını dile canım benim
davem ediyoruz canım tam gaz hemde benim adam garibim yeter artık diyecek hiç rahat bırakmıyorum adamı ama o bilmiyor benim yumurtla günün felan olduğunu söylemedim yine kafaya takıyorum sanar diye hiç birşey demiyecem bu ay

bu densizlerden nefret ediyorum.... aynı şey benide başıma geldi..bende hiç oralı olmadım...amin cnm rabbim her evlat isteyene güzel elatlar nasip etsin.....
amin canım amin inşallah bırakın terbiyeszileri kendi haline

Ya ne gĞzel kalabalık ama ben yokumm
evet sende bırak artık şu işleri kenarada gel cene yapalım burda yerlere yatıyorum ben gülmekten bak ben çalışıyormuyum sezon başlasında görürrüm seni dee otl tabi boş bizim ben cene yapıyorum dolsun ozaman ne yaparım bilmiyorum -tatlicadiarzu-
ne çok yazmışsınzı gene
vallahi yazdık ben sana dedim bırak geçmişi gel dedim gelece bak yazalım ne güzel dedim dinlemedin -tatlicadiarzu-

olsun kız ben vardim vallahi benim olsun ikizim olsun allahım bana ikiz bebiş versin biri buldukta kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hb canım 3 4gün olmıcam canım sonra hemen burdayım aklım burda kalıyor çünkü
tamam canım ama en gç 4 gün sonra burda görecem seni ona göre haaaa:eek:klava:
evet şifa niyetine içiyorum :)haydi ben halayı çok severim iyide bilirim ee nede olsa malatyalıyım yaa :dance: :teytey: :teytey: :teytey::teytey: :teytey:
kız ben bilimiyorum halay çekmeyi ben harmandalı oynuyuverem gari size hehehe koca aydınlı konuştu yine sırnaşık şeysırnaşık şey
mersi şekerim ama ben böle şeylerin lafını hiç yapmam kimin gönlünden ne koparsa

SAOL CNM EWT TEDAVİSİ YOK BUNUN HAP BİTİNCE BAŞLIYO TEKRAR.... AMA BEN SANA DEMİŞTİM PERŞEMBE YAPILCAK DİYEE BİR İKİ SAYFA GERİ GİT GÖRÜRSÜNNNNN.........ZORLA VALLAA BEN İSTOMM ODA İSTESİNNN DİMİ...
istesin tabi ne o öyle isteme felan oldumuda kucağından düşürmez bak görürüsün kaydirigubbakcemile3

Cnmm ılter ÇakırcıĞımm..nasıl verdın 14 kg. Hayıt tohumu ıle mı..ner kullandın... Tam 15 kg. Vermem lazım...oda sadece hamıle kalabılmem ıÇın..pos bu Şekılde hamıle kalıtrsam Şekerım ÇıkarmıŞ dÜŞÜk yaparmıŞım dr. Dedı...:KK43::KK43::KK43: 2 senedır ılaÇ tedavısınde aldım kılolarımı bebek tedavısınde...

slm kızlar nasılsınız bu ara işlerim var giremiyorum 3 4 gün daha giremicem ama akım burda varmı bir gelişme
canım nasılsın
merhaba kızlar..çoktandır burayı takip ediyorum ama sorunumu her anlattıgımda dahada üzüldügüm için sohbete katılmıyordum.hepiniz hayatımın birer parçası oldunuz artık.sizinle sevinip sizinle üzülüyorum..

benim sorunum,3aylık ignelerle 1yıl boyunca korunarak başladı.bütün dengem şaştı hormonlar mahvoldu rahim duvarım aşırı inceldi...cocuk konusunu hayal bile etmiyordm sadece degerlerm normale dönsün diye ugraşıyordum sürekli...ve sonunda degerler normale döndü ama yumurta yeterince büyümüyordu bu kezde.dün güzel haberi aldım 3yumurtam oluşmuş biri küçükmüş ama soldaki ikisi 17mm adetimin 12.günüydü...17mm iyimi acaba bilginiz varmı?doktorum konuşmayı pek sevmiyor yorum yapmadı.bugunde ovitrelle yapıldı.çok heyecanlıyım umarım olur bu kez.benim içinde dua edin lütfen
bence tam zamanı canım 17 yada 18 olunca iğne vuruluyo iğne vurulduğu günden itibaren 6 gün ilşki öneriliyo .yani bugün başlayın çalışmalara her akşam çalışın ev ödevi size .1 hafta sonra yapmayın ve bekleyin .iğne vurulduktan 18 gün sonra idrar testi yaparsan sonucu öğrenebilirsin .allah yardım etsin .bende ovitrelle ile hamile kaldım .inşallah seninde olur.
moralim o kadar bozukki bir akrabamız bana sen den sonra evlenen 4 gelinde hamile dedi ama sen neyi beliyorsun demezmi

çok sinirim bozuldu çok allahım lütfen banada hayırlı evlat nasip etsin ne olur kızlar dua edin banaa
yaa boşver milleti.bana da kaynanatörüm kısırsın dedi yüzüme karşı.
yumurtalıklarımdan biri alında ama bak hamile kaldım .üzülme sakın .elaleme da hesap verme .düşünmüyoruz henüzde kapa konuyu.sakın üzüldüğünü belli etme daha çok insanın üstüne geliyolar.
merhaba kısslar ben geldim özledim sizii a.s. hihoyyyt
hoşgeldin canikomm

ben yeni üyeyim...benide ekleyin....[/QUOTE]
eklendin bile
beryal canım sen hani buraya gelince benim yanıma gelecektin bakayım kızzzz :eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

yaa kızma vurma bana .gelemedim ki.
hastane doktor nohuta ciciler alıcaz diye koşuşturduk .hiçbiryere gidemedim .bir dahakine kısmet olursa gelirim inşallah.
yemek sözün var unutmadık nohutum la. :mymeka:

ben iş yapıyordum çok yoruldum çamışırları sererken gözlerim karardı herhalde eğil kalk eğil kalk başım ağırlaştı dinleneyim dedim

X