Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bi gün ölürsem şu sinüzütten ölürüm yine alnım kımıl kımıl baş ağrısı başlıyo offff allahım bademcime bile vuruyo haftada 2 3 kere yaşıyorum bu krizleri bu gece uykuda yok şimdi

evett ilter çkarcığım....kilo vermeye çalışıyorum...aslında görünüşte çok kilolu değilim. ama kemik yapım iri..aktara gittim derdimi anlattım oda bana 3 ay kullanmam için civanperçemi+aynısafa+ısırganotunu karıştırıp verdi..ii gelir 15 günde sökülürsün dedi..önce 2-3 ay düzenli adet olmak istiyorum. pisliği atmak istiyorum. çünkü nerde ise 2 yıldır adet olamıyorum...birde hayıt çayını verdi onuda hamile kalmak istediğin zaman başlarsın dedi...inş. adet olurum da hayıta da başlarım...

moralim o kadar bozukki bir akrabamız bana sen den sonra evlenen 4 gelinde hamile dedi ama sen neyi beliyorsun demezmi

çok sinirim bozuldu çok allahım lütfen banada hayırlı evlat nasip etsin ne olur kızlar dua edin banaa

ahh canım hg aramıza inş tutar sen çalışmaları ihmelsiz sürdür dua ediyoroz biz sana cnm benimde geçen ay 18 mm olmuştu ama tutmamıştı senin inş tutar gülümm
hayyy allah seni unutkan şirinn:roflol::roflol:

haydi İKLİMMM HAYDİ İLTERRRRR bol bol çalışın bu ayy sizde hamiş olunn sonra bizde halayı çekelim kol kolllaa :teytey: hihoyyyt

ooohhhoooo sen o dengesizlere bakarsan bende duydum o lafları ama çokta tın onlara neymişşkiii duygusal davranma boşver canım çok biliyosa yaratsın o zaman hayret bişi

ayyy çok alemsin cnmm kaydirigubbakcemile3
biliyomusun bende dün itibariyle incirkürüne başladım yaakaydirigubbakcemile5

bence ii cnm. bende çatlatma iğnesi ile yumurtalıkları büyütmüşlerdi dr. 18 - 21 cm arası olması gerekiyor demişti. hamile kalabilmek için..

haydi İKLİMMM HAYDİ İLTERRRRR bol bol çalışın bu ayy sizde hamiş olunn sonra bizde halayı çekelim kol kolllaa :teytey: hihoyyyt

kız ben bu ay çok çalıştım adet 23 olcaktım geçti yarın bi ara gidip test yaptırıcam ama hiç yaptırmak istemiyorum içimden gelmiyo

ahh canım hg aramıza inş tutar sen çalışmaları ihmelsiz sürdür dua ediyoroz biz sana cnm benimde geçen ay 18 mm olmuştu ama tutmamıştı senin inş tutar gülümm

inşallah canım...ben sürekli bunlarla ugraşıp duruyorum ama eşime hiç bakılmadı ve gitmeyi kesinlikle kabul etmiyor.tutmazsa napıcam bakalım.doktor yarın gece 10da ilişki dedi korkarım yarın kurtlar vadisini izlicem diye tutturur.ooff offf

slm kızlar nasılsınız bu ara işlerim var giremiyorum 3 4 gün daha giremicem ama akım burda varmı bir gelişme

kız ben bu ay çok çalıştım adet 23 olcaktım geçti yarın bi ara gidip test yaptırıcam ama hiç yaptırmak istemiyorum içimden gelmiyo

iyide canım geçmiş işteee birkaçgün daha bekle ve yap ayy heycanlandım bakk inş.hamişsindir :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
:dance: :dance: :dance:

anacım benimde geçen ay böyle olmuştu biliyorsun çalışmalara devam canım benim
canım takma kafanı banada diyorlarda senden sonra evlenenler çocuk sahibi oldu diye valla ben takmadım zamanını eşimle düşündük allahıma şükürler olsu bebişimde geldi sıkma canını allahtan hayırlısını dile canım benim

seninkide aynı benimki gibi benimki resmen sölüyo ben çocuk istemiyorum daha 2 sene olmasın diyo zorla şeettitrtiyomm napim ben istiyomm

bu densizlerden nefret ediyorum.... aynı şey benide başıma geldi..bende hiç oralı olmadım...amin cnm rabbim her evlat isteyene güzel elatlar nasip etsin.....

slm kızlar nasılsınız bu ara işlerim var giremiyorum 3 4 gün daha giremicem ama akım burda varmı bir gelişme
hg canım bildiğim kadarıyla gelişme yok bugün cnm
iyide canım geçmiş işteee birkaçgün daha bekle ve yap ayy heycanlandım bakk inş.hamişsindir :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
:dance: :dance: :dance:
ayyy inşalllaahhhh cnm herkeze inşallahhh

hoşgeldin canım nerelerdesin bakim sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…