Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım ben sigorta hastanesinde yaptırdım para falan ödemedim sen özel hastaneyemi gittinCADIARZU
benim baş dönmesi ve bulantıdan başka şikayetim yok Allaha şükür

canım özel alman hastanesine gidiyorum ben.ama bu kadar pahalı olacağı aklıma gelmezdi.kan ve idrar alındı.10 dan fazlada test yapılacakmış.benim doktorda çok titiz adam ıncığı cıncığı istiyo.hıv hepatit aıds falan da istedi.devlet hastanesinde yapılmıyo burda.bende mecbur yaptırdım ama hala içimde kaldı kazık yedim galibaaaa delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

beryal hg canım sevindim keseyi gördüğüne allahın izniyle kalp atışlarınıda duyarsın tatlım
bu arada idrar tahlili niye yapıyolar benden istemedi dr um bak şimdi bende huylandım:uhm:
sadece bi sürü kan testi yaptıı:bbo:

canım benden hem kan aldılar hemde idrar verdim.hatta burdaolmuyo bazıları istanbula yollıycaz 3 gün sonra gelir tahlil sonuçları dediler. 10 tane bilinen tahlil yanında toxo diye bi şeye bakıcaklarmış o neyse ?:uhm::uhm: toxo biraz pahalı dediler ben anlamadım.hıv aids falan bakılacakmış.ne bilim garip geldi her hamile kalan 400 mü veriyo.birde benim özel alman hastanesi ama yinede pahalı değilmi yaaa:uhm::uhm::uhm:Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

400 mü????o ne yaww..sezeryanı bu paraya yapan hastaneler duydumkız ben..bu çookk yuh yanii:tomato:

yaa bende anlamadım ben bodrum da oturuyorum burda hep özel ve büyük bilinen hastaneler var.bende en iyisi diye özel alman hastanesine gidiyorum.tamam biraz pahalı ama kan testine de 400 çok pahalı gibime geldi ...anlamadım yawww ben bu işii :uhm::uhm: birde sigorta da geçmiyo burda hepsini parayla ödüyoz.büyük şehirde olsaydık keşke.burda herşey çok pahalı yaaaaa senağlamasenağlamasenağlama

benim pc ye bi haller oldu
sağdaki reklamlar sola geçti nooldi anlamadım:sm_confused:

400 müü o nasıl kazık beeee:1shok:
ben ne halılar alırım o paraya way anasınıkafamçokkarıştı

kızz ne halısı burda herşey çok pahalı .devlet hastanesi var küçücük ordada hiçbişey yok.millet zengin hep burda.hep özel hastane var.bizim gibileri hiç düşünen yok walla ..senağlamasenağlama

kaç saattir bunlarlamı uğraşıyon sen bende dilnuru kaçırdılar diye topiklere kayıp ilanı verdim:icecream:
Yok be canım onu çoktan yaptımda arkadaş çabucak kopyalayamadı:nazar:
Ben kendime yeni imza buluyorum başka siteden ama o olmadı onu becermeye çalışıyom zaten benle konuşanda yok bende böyle boş işlerle uğraşıyom napıyım:çok üzgünüm:

kapatıp açtım hala öyle tersime geliyo yaa sinir oldum sizinkide öylemi

neyse ben şimdilik çıkıyorum kızımı alma saatim geldi akşama tekrar girebilirim
şimdilik hoşçakalın

kızz ne halısı burda herşey çok pahalı .devlet hastanesi var küçücük ordada hiçbişey yok.millet zengin hep burda.hep özel hastane var.bizim gibileri hiç düşünen yok walla ..senağlamasenağlama

bizde bodrumu uygun diye duymuştukCADIARZU

X