Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

vildan hb cnmm iyilik dıyelım sendne nbr hemserım:)))
canım sıkkın bugun dipteyım sondayım depresyondayım off

kimsecıkler yok ya
kızlar bu karbonat testıde neyın nesı bana biri anlatıverse gercı ben napıcaksam oturmakla hamile kalamıcama göre off olsun geneede yazın kendımı geliştireyım:)))

kimsecıkler yok ya
kızlar bu karbonat testıde neyın nesı bana biri anlatıverse gercı ben napıcaksam oturmakla hamile kalamıcama göre off olsun geneede yazın kendımı geliştireyım:)))
Canım bildiğim kadarıyla bir miktar idararın içine bir miktar karbonatı atıyosun kabarırsa hamilesin kabarmazsa değilsindelikafadulden

sağol cnmmm ben sandımkı yumurtlama gunuyle alakası bişey .ne cok sey biliyrsunuz valla bende öğrendım sağolun.kızlar bedne resım istiyorum profılıme nasıl yapabilirim bana yardımcı olun üzğünüm cok cok.dilnur senle tanısmadık sanırsam ne kadarlık evlisin ne zmandır istiyon

evet ben bilirim aynen dinurun tarif ettiği gibi karbonat testi. Aynı sorunlar hepimizde oluyor ben bilirim benim yumurtlama günüm belli olmadığı için denk gelmiyorda olabilir bazen yumurtlamayı hissettiğim andada ya kendim ya eşim yada çocuk hasta olur

6 ay oluyo nerdeyse evleneli
3 ay korunmuştuk sonra denedik ama benim ondan sonra adet düzenim bozuldu.Doktora gittim hiçbir problem oladığını söyledi.2 ay adet görememiştim şimdide erken oldu 15. gün ve be adet oldum.kafamçokkarıştıSanırım olmadığım 2 ayın acısı çıkıyo

2,5 yıllık evliyim cnm
eylülden berdıır istiyorum ama inan daha yumurtlama gunu ilişkıye girmek nasıp olmadı dıyebilirim.zaten esım saolsun fazla meraklı değil ne hıkmetse yumurtlama gunu ya biri gelıyor ya ayrı oluyoruz yada ondan talep gelmıyınce bedne salıyorum aman olmazsa olmasıjn dıyorum .5aydır olmuyor gibi gözukuyor ama ben o gözle bakamıyorum daha adam akıllı deneyemedık oysa subattan umutluydum saldım valla ister olsun ister olmasın sıkıldım cnmm

Buarada sana profili nasıl yapacağını anlatabilirim ama nasıl bişey istiyosun bir kaç örnek göndereyim istersen

cnm daha yenısın ama akıllılık etmısın korunmayı bırakmakla tebrık ederım.2yıla yakın korunduguma pişmaın ama sınavalrım vardı cok streslıyımdır keyfımden değildi benım eger hapla korunduysan öyle olabilir bir kaç ay kendıne gelme asaması oluyor cnmm o düselır yakında bişey yoksa .:içelim:

bencede biraz rahat ol erkeklerin üstüne düşünce geri çekiliyorlar. Ama sen strese sokma eşin istediğindede yumurtlama gününü bekle de :) bu şaka tabii

bencede biraz rahat ol erkeklerin üstüne düşünce geri çekiliyorlar. Ama sen strese sokma eşin istediğindede yumurtlama gününü bekle de :) bu şaka tabii

arkadasım neye sinir oluyorum asıl ya sankı cok çalışmısız gibi adet yaklaşınca umutlanıyor -tatlicadiarzu-ya deliriyorum ugrastıkmı dıyorum olmaz dıyorum ozmaanda kzııyor sen nıye öle dıyon dıye valla abzen boğmak istiyorum inan bak gene sinirlendım ama kaç aydır dıyorum ya insan biraz ders almazmı :a015:mesela suan 1şubatta oldum galıba yumurtla gunlerım gectı e şimdi denesek ne olcak boşa yorgunluk o acıdan kalsın bu ay gitti benım m kısaca benım naz yapmam gerekken bizimkıen ne oldunu anlamıyorum :a015:kafamçokkarıştısenağlama

Onu bırakmamızda şöyle oldu bir akrabam ne diye korunuyonuzki belki çocuğun olmayacak dedi korunmayın sonradan olmuyo dedi bende biran etkilendim ve fikrim değişti.Zaten eşim istiyordu ama olmadı şimdilik.İnşallah düzelir :Saruboceq:

çok iyi olmus cnm.düselır meraklanma esım istiyorsa sen hemen hamile kalırsın ben sunu anladımkı erkeğin cocuk sahıbı olmayı cok istemesı lazımmıs ama sözde değil.özde dermişim:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…