Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

vildan yaktırmadım salak kadın yaktır falan demedi zaten sadece yara var smear de kanser hücresi yok dedi napıcam dedim bişey yapma dedi bana yakıcaz falan demedi

kızlar ben 15 gün oldu hastalanmadım geçen hafta test yaptım negatif çıktı bilmiyorum kafayı yiyeceğim ne olabilir
sizce

BUGÜN YİNE Bİ TEST YAP CANIM.YA GEÇ DÖLLENMİŞTİR YADA BANA DR.UMUN DEDİĞİ GİBİ STRESTEN HAVADAN NEMDEN BİLE GECİKME YAŞAYABİLİRSİN DEDİDE..ERTESİ GÜNÜ ADET OLDUM 16.GÜNÜMDE.BİDE ULTRASONLA BAKTI HAMİLEYSEM KESEYİ GÖREBİLİRİM DİYE GÖREMEDİ TABİİ HAMILE FALAN DEĞİLMİŞİM ..O BİLE HEYECANLIYDI BEEE

okyanıs napıyon demin ben geldim diye arkana bakmadan toz oldun demiikaydirigubbakcemile

olur mu kıs aşkolsun sen gelince niye kaçiimsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
ya şu radyasyon kafama takıldı dedim ara ara dinlenip öle açiim bariikafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

dinurcum şu mesajlarımızın altındaki cetveldeki resimlerden bana da yap yollasana citosum yollamıştı bunu bana ama günleri çıkmıyo yardımcı olrmusun

firdevscim başka doktor yokmu alla alla
bu doktorlara giderkene yanınıza cımbız alın lafları ağızlarından almak için

kızlar ben 15 gün oldu hastalanmadım geçen hafta test yaptım negatif çıktı bilmiyorum kafayı yiyeceğim ne olabilir
sizce

canım nerelerdesin ya geçen bi geldin hemencik gittinklava:
tatlım ya kanda baktır bence geç döllenme olmuş olabilir ihmal etmeyerimseniben

ne kölesi kim köle bu nasıl yeni evlilik alla alla şimdi sizin balık olmanız lazım üle banyoda:jeyyar:

yaw yorgunluktan ölüyoz akşamakadar çalış ..eve git ütü mütü yemek bilmem ne kendimi yataga zor atıom bazen..ki ozamanlarda sessizce yatim diye mırmır kısık sesle igeceler diom ..kızımbizimkide can yaw..eve gelip serilip bi ayak uzatamıyoz kii.sonra banyoda balık gece olmuş 1..sabah 7 de kalk..yok anacım bee öle her gece nirdeee<......

firdevscim başka doktor yokmu alla alla
bu doktorlara giderkene yanınıza cımbız alın lafları ağızlarından almak için

haklısın vildancım cidden öyle yaa biz bişi bilmiyoz durumumuzu ne yapmamız gerktiğini adamakıllı açıklayan doktor bulmak zor sorucaksın ki bişi öğrenesin bazıları var sorsanda kar etmiyo

benim dr çok soru sorduğum için artık seninle uğraşmak istemiyorum senmisin dr benmi dedi ve beni şutladı başından
bunlara sorsan kabahat sormasan iyi

ii bir dr bulmam lazım kafyı yiyeceğim bu hafta hastalanmazsam kanda baktıracağım kafayı yiyeceğim valla kadın yara var dedi ne yapcam dedim bişey yapma dedi çok kötüyüm çokkkkkkkkkkkkk
benim kocişte bu sefer kesin hamilesin diyo geçende biri gördü bu ara kilo aldım sen hamilemisin dedi bende içimden inş dedim bilmiyorum yani

dinurcum şu mesajlarımızın altındaki cetveldeki resimlerden bana da yap yollasana citosum yollamıştı bunu bana ama günleri çıkmıyo yardımcı olrmusun
Tamam canım yardımcı olmaya çalışırım sen günleride yaz ona göre hazırlarımyerimseniben

yaw maat karbonat yapmış foşurt diye köpürmüş bende öyle olmamıştıki sadece minik minik kabarcıklar olmuştu hiç foşurdatamadık biz

canım ya benim bildiğim yara olunca yakılır süprizzzzz
İNŞALLAH HAMİŞSİNDİR YA canım benim:Saruboceq::Saruboceq:

bakele şimdi dinledim smear tedavisinden sonra veya kolposkopi sonuçları normal çıkarsa tedavi edilmesine gerek yokmuş .akıntı şikayeti olursa tedavi edilirmiş .kısırlığa neden olmazmış
özelden sitenin adını gönderiyim sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…