Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

[LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ VE BEBEK CİNSİYETLERİ

[COLOR="DarkRed"r2d2............................... ............... ........................................HAMİLE(2)
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. .....................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. ................................HAMLE(34)
e-u................................................. .........................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ...................... ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... .......................................HA MİLE(38)
fato83............................................ ........................................ .HAMİLE(39)
nefisem........................................... ..................................... ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... ................................... HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... ................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... ................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. ................................ .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ ............................... ..HAMİLE(45)
h.mine............................................ ................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ............................... ...........HAMİLE(47)
patasana17........................................ ................................. ....HAMİLE(48)
tutku03........................................... .................................. ......HAMİLE(49)
yohannes........................... ......... ............................ ...............HAMİLE(50)
serpilla................. ..................... ......................... ..................HAMİLE(51)...........KIZ
Rem............................................... ................................... .....HAMİLE(52)
Rapunzel2........................ ...................... ....................... .........HAMİLE(53).....ERKEK
hsay26............................................ .........................................HAMİLE(54 )......KIZ
durulaytuğ........................................ ........................................HAMİLE(55)
Hüzün Yaprakları................ ......................... ...................... .....HAMİLE(56)
iremeren.......................................... .........................................HAMİLE (57)
what a woman want?................ ............................ ...................HAMİLE (58)
topsecret.................. ....................... .......................................HAMİLE (59)
nursist........................................... ..........................................HAMİLE( 60)
tiviti............................................ .............................................HAM İLE(61)
minervaduygu...................................... .....................................HAMİLE(62)
şirine............................................ ...........................................HAMİLE( 63)
zeyno-23................................................ .................................HAMİLE(64)
elif-26................................................ ......................................HAMİLE( 65)
_Eda_............................................. ........................................HAMİLE(66)
naren05........................................... ........................................HAMİLE(67)
alhan.................. ..................................... ...............................HAMİLE(68)
jasminiee ............. ................ ........................................... ......HAMİLE (69)
elif3558.......................................... ..........................................HAMİLE( 70)
mukh7986.......................................... .......................................HAMİLE(71)
Seda_SARI......................................... ......................................HAMİLE(73 )
gülüm12................................ ............................. ......................HAMİLE(74)
Rosem............................................. ..........................................HAMİLE( 75)
setenay3480....................................... ........................................HAMİLE(76 )
eyetkiner......................................... ............................................HAMİLE (77)
beauty*....................... ..................... ..........................................HAMİLE (78)
ayşegül41......................................... ............................................HAMİLE (79)
filizim........................................... .................................................. .HAMİLE(80)
zen_nan........................................... ..............................................HAMİ LE (81)
derin............................................. .................................................. .HAMİLE(82)
onu seviyorum......................................... ............................................HAMİLE (83)
esrako............................................ .................................................. ..HAMİLE(84)
bayan_66.......................................... .................................................. HAMİLE(85)
sezen............................................. .................................................. ....HAMİLE(86)
tuana3434......................................... .................................................. ...HAMİLE(87)
candy............................................. .................................................. ......HAMİLE (88)
daisy16........................................... .................................................. .....HAMİLE(89)
başak35........................................... .................................................. ...HAMİLE(90)
kıymetlim......................................... .................................................. ....HAMİLE(91)
cennet kuşu.............................................. .............................................HAMİL E(92)

]

DOĞUM YAPAN HAMİŞLERİMİZ

nazlımelek........................... ....................İKİZ(ERKEK)

Süar.............................................. ..........KIZ(ZEYNEP)
estetik26......................................... .........KIZ tatlımelek........................................ ...........ERKEK
gülen............................................. ............ ---
asortie........................................... ........... KIZ(EYLÜL
/COLOR]

rufeyda hoşgeldin
seherkan üzüldüm valla canım yaa ama gerçekten vardır bundada bir hayır napalım artık birdahaki aya
canın saolsun eşinde yanında sana destek rabbim inşallah gönlünüze göre verir

hb..... vildancım nasılsın valla bursa bir gecede bembeyaz oldu ama çok güzel görünüyor bu sene hiç kar yagmayacak sanmıştım özlemişim valla hihoyyythihoyyythihoyyyt

selam kızlar.çok mutsuzum dün akşam adet oldum kırmızı kartı görünce kalp krizi geçirecem sandım bu ay çok ümitliydim aksine kendimi hiç hazırlamamıştım,eşime sarılıp hüngür hüngür ağladım içimde kovalar dolusu gözyaşı vardı sanki ümidim kırıldı kendimi sağlıksız ve vasıfsız hissediyorum ama isyan değil hala vardır bir hayır diyorum ama üzüntüm de hafifleyecek gibi değil,adamcağız önce beni teselli etmeye başladı baktı yok salya sümük hiç durmuyor başladı fırçalamaya nasıl hayırlısı demek bu falan diye ayrıca spermiyogram yapmaya da karar verdi,adamın da psikolojisini bozdum...ne zor bir imtihan bu yarabbim,yardımcımız ol hayırlısıyla erken gönder o inatçı keçileri...

üzülme diyecem ama insan yinede üzülüyor ama herşeye rağmen ümidini yitirme eninde sonunda bebişler kucamıza düşecek inşaallah:1hug:

sultan merhaba canım
bu listeyi arayıp bulmak çok zor olmuyormu
yeni bir konu aç umut listesi ve hamiş listesi adı altında yorum falan yapılmasın sadece eklentiler yapılsın diye düşünüyorum olmazmı :)

hb..... vildancım nasılsın valla bursa bir gecede bembeyaz oldu ama çok güzel görünüyor bu sene hiç kar yagmayacak sanmıştım özlemişim valla hihoyyythihoyyythihoyyyt

bizim sivastan kar eksilmiyorki valla biz özleyemiyoz usanıyoz
ne karı bitiyo ne ayazıkafamçokkarıştı

rufeyda hoşgeldin
seherkan üzüldüm valla canım yaa ama gerçekten vardır bundada bir hayır napalım artık birdahaki aya
canın saolsun eşinde yanında sana destek rabbim inşallah gönlünüze göre verir

kendi üzüntüm yetmezmiş gibi bir de şu mahalle baskısı dedikleri şey var,kayınvalidem de benden haber bekliyor nasıl dicem bilmiyorum gerçi fenalığından değil o da çok istiyor ama kimse benden çok isteyemez,burda yıllardır isteyip bekleyen hanımlar var hayran kaldım sabrınıza hele yadel 8yıl ne demek benim 9ayda gözümde yaş kalmadı.olucak mı acaba bende bir gün hamile kalabilecek miyim.amaan yine civatalar gevşedi su sızdırıyor

üzülme diyecem ama insan yinede üzülüyor ama herşeye rağmen ümidini yitirme eninde sonunda bebişler kucamıza düşecek inşaallah:1hug:

benim ne hissettiğimi en iyi sizler anlarsınız hani derler ya damdan düşmüşün halinden damdan düşmüş anlar diye aynı yola baş koyunca bu yolun dikenlerinin acısını da en iyi yaralanan anlıyor elbette,daha yeni hastalandığımdan mıdır nedir bilmem ama o gün çok uzakmış gibi geliyor bana be citıosum ama inşallah inşallah...

kızlar ben şimdi çıkıyorum evim olduğu gibi duruyor yerleştirryim mazallah biri gelirse rezil olacam

sultan merhaba canım
bu listeyi arayıp bulmak çok zor olmuyormu
yeni bir konu aç umut listesi ve hamiş listesi adı altında yorum falan yapılmasın sadece eklentiler yapılsın diye düşünüyorum olmazmı :)

canım sayfaların numarsını bi yere yazıyorum bişey olmuyor elimle koymuş gibi buluyorum bölesi daha iyi şimdilik fikir verdiğin için saol canımmmm...:eek:

seherkan paylaştıkça sevinçler artar dertler azalır
biz usanmadan dinleriz
bende çareyi burda dertleşmekte buldum
malesef benim çevremdekilerde hep patır patır doğuruyo
geçen gün eşimlede konuştum bazen isyan edesim geliyor dedim ama çok şükürki azda olsa iman varda isyan etmek yerine sabredip şükrediyorum

yine en azından 1 tane var
ama oda çok yalnız imreniyor kardeşi olanlara
sabah balla polen yiyordum anne ne için yiyon bunu dedi
bende sana kardeş yapmak için dedim
hah şöyleee ne acı çekiyodun doktora gidip baştan bunu yeseydinya diyor

canım sayfaların numarsını bi yere yazıyorum bişey olmuyor elimle koymuş gibi buluyorum bölesi daha iyi şimdilik fikir verdiğin için saol canımmmm...:eek:

akıllıcaCADIARZU
ben birgün umut listesini arayım dedim 1 günümü aldı-tatlicadiarzu-
hiç aklıma gelmemişti sayfa numarası:roflol:

seherkan paylaştıkça sevinçler artar dertler azalır
biz usanmadan dinleriz
bende çareyi burda dertleşmekte buldum
malesef benim çevremdekilerde hep patır patır doğuruyo
geçen gün eşimlede konuştum bazen isyan edesim geliyor dedim ama çok şükürki azda olsa iman varda isyan etmek yerine sabredip şükrediyorum

aynen öyle ödüm patlıyor uçuruma götüren bir söz söylemekten ama insan hata yapan bir varlık ve zayıf olduğu çok konu oluyor.ağrıma gidiyor etrafımdaki insanların bana kısırmışım gibi bakmalarından,insan içine çıkmak istemiyorum eve kapanayım kimseyi görmeyeyim duymayayım bilmeyeyim istiyorum :1ninca:

vildancım alemsin kız :)) arada sende bana yardım edersin arada oldumu yeni gelenleri eklersin ... bende kendime bi yardımcı arıyordum :)))
kızlar ne deresiniz bu ay 93. hamiş en olurmuyum :))

vildangel pal poleni nerden duydun ne için kullanılıyor,yumurta sayısı kist vs. ne için. işe yarıyor muymuş bacım

X