Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

yasemennn güle güle otur evinde canım allah içine sindirsin
darısı bana bende kurtarmak istiyorum şu evden:nazar:
hayırlısıyla yaz bi gelsede bende çıksam:1closedeyes:

merhaba firdevscim iyiyim canım sen nasılsın
ne tatlısı yapacan aklıma düşürdün valla canım istedicokacimcoook

erinmesem yaparım ama çok yorgunum hayrına 1 tabak gönderiver

Son düzenleme:
eline sağlık canımmm saolasın

ben şimdi kızımı almaya gidiyorum canım sana kolay gelsin öpüldün a.s.

sağol kalkıp yapayımda soğusun akşama kadar sen ne yemek yaptın canım bize bütün kızlar toplanıp gelelim sana

sağol kalkıp yapayımda soğusun akşama kadar sen ne yemek yaptın canım bize bütün kızlar toplanıp gelelim sana

buyrun gelin tabiki başımla beraber
ben bugün yemek yapmadım dünde yapmamıştım yarında yapmıycam eşim gececiyken yemek yapmıyorum :jeyyar:
ama siz gelin neler yaparım nelerrr

ya ancak fırsat bulup da cevap yazabiliyorum... bugün bayağı yoğunluk var.... yasemincim ben taşınma konusunda bayağı tecrübeliyim...en az 15 kere taşındım kaydirigubbakcemile2 walla istanbulda olsaydık kalkar gelirdim... çok hızlı kutulama yaparım::)) taşınmak çok sevimsiz iş ama yeni eve yerleşirken herşey elden geçiyor ya işte o kısmı çok güzel oluyor

ya ancak fırsat bulup da cevap yazabiliyorum... bugün bayağı yoğunluk var.... yasemincim ben taşınma konusunda bayağı tecrübeliyim...en az 15 kere taşındım kaydirigubbakcemile2 walla istanbulda olsaydık kalkar gelirdim... çok hızlı kutulama yaparım::)) taşınmak çok sevimsiz iş ama yeni eve yerleşirken herşey elden geçiyor ya işte o kısmı çok güzel oluyor

evet haklısın maat herşey elden geçio yeni eve taşınma hayacanı başka oluyo

canımsın yaaa çok saolll Şeniz ufff benimde en çok sevindiğim yanı o hepsi sudan geçecek eşyalarınn :1closedeyes: eee iii oldu yaa yeni evim sıcak ve hoş sevdim kendilerini ablaa ya ben kesinnn o evi 1 haftada anca yerleştiririm saolsun annemle ablamm yardım ediyolarr yoksa hayatta yetişemem :nazar: çok sinirliyiz eşimde bende neden acaba yaaa :jeyyar:

yasemennn hayırlı olsun yeni evin yepyeni güzellikler getirsin.anladın sen onu :dance: :CüvCüv:

benimde içimden geçen de yasemincim bu ev sana uğur getirecek bize hamiş haberi vereceksin bana öle gelio inş olur

meraba canım kızzz ne gevezesinizz oku oku bitiremedimm:jeyyar: şaka biyana burdaki herkesi çok seviyorum bu arada sancılandım bugün:bbo: ama hala tık yokk sen nasılsın güzelim herşey yolundamı

herşey yolunda ilaç kullanıyorum işte bitsin bakalım dr ne diyecek canım

ecrin nerdesin
yoksun

geldim tatlım arkadaşıma gittim hamile sorunlu bir hamilelik hep yatıyor pizza yaptım ona gittim oturduk ben oturdum o yattı:))çay falan içtik evini toparladım biraz yeni geldim evdeyim.adet olmadım agrımda yok bebek de yok bekliyorum bakalım...sen neler yapıyorsun görüşemiyoruz..

kızlar bir sorum var ayıp olcak ama merakımdan idrarımda beyaz parçacıklar var ve genelde dibe çöküyor sizce neden yoksa ben ölcekmiyim:))
ya ciddiyim virüs neyinmi var bende sinir oldum böyle birşey yaşayan varmı??

geldim tatlım arkadaşıma gittim hamile sorunlu bir hamilelik hep yatıyor pizza yaptım ona gittim oturduk ben oturdum o yattı:))çay falan içtik evini toparladım biraz yeni geldim evdeyim.adet olmadım agrımda yok bebek de yok bekliyorum bakalım...sen neler yapıyorsun görüşemiyoruz..

hımm anladım geçmş olsun stres yapma ondan da hastalanmaya bilirsin bende hastalanmadım ben kan tahlili yaptırmadım hamile olabilirmiyim acaba msn açta konuşalım

X