Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

herkese merhabaaaa
yadel canım naber geçmiş olsun canını sıkma
doktora gidecenmi yani eşinden dolayı gidemiyomuşsunya pek anlamadım eşinmi izin vermiyo
hangi doktora gidecen sivasta doktor yok diyodunya gerçekten yok
yiğenim ssk da çalışıyo begüm diye bi doktor gelmiş soyadını bilmiyorum begüm hanım dedi
tavsiye etti bende kendimi toparlarsam karar verirsem ona gidecem bakalım
geçmiş olsun kendine iyi bak hemşo

saol tatlım gördügün gibi kafayı yedim eşim iş yerinden izin alamıyo iki haftadan önce bu yüzden dedim. gelirsem ssk da levent kandemir varya ona gelecem yada anadolu hastanesine begüm hanım yenimi gelmiş tanımıyorum onu. sen nasılsın nazandan sonra kendine gelmen zaman alabilir ahhh nazan ahhh:eek:klava:

Selam kızlar.
Hakçacım sonucun negatif olmasına üzüldüm canım. Ne umutlarla bekliyoruz biz o bebekleri di mi?
Bende umutsuzum hala regl olmadım ama çok ağrım oluyor sabahları. Bugün tahlil yaptıracaktım ama canım hiç istemedi. Negatif olmasından korkuyorum galiba.
Yarın gidip bir tahlil yaptırayım bari bu işkenceden kurtulayım artık.
Neyse hakkımızda hayırlısı olsun.

Selam kızlar.
Hakçacım sonucun negatif olmasına üzüldüm canım. Ne umutlarla bekliyoruz biz o bebekleri di mi?
Bende umutsuzum hala regl olmadım ama çok ağrım oluyor sabahları. Bugün tahlil yaptıracaktım ama canım hiç istemedi. Negatif olmasından korkuyorum galiba.

cnm ben yeniyim..neler yazdınız görmedim ama umarım allah hepimize nasip eder..:emir_bebek:

Selam kızlar.

claire canım hayırlısı olsun senin güzel haberlerini bekliyoruz inşallah.peki geçti mi günün?
aynı gün yaptırmıştık aşılamayı. bende bugün yaptıracaktım test ama cuma regl oldum.

saol tatlım gördügün gibi kafayı yedim eşim iş yerinden izin alamıyo iki haftadan önce bu yüzden dedim. gelirsem ssk da levent kandemir varya ona gelecem yada anadolu hastanesine begüm hanım yenimi gelmiş tanımıyorum onu. sen nasılsın nazandan sonra kendine gelmen zaman alabilir ahhh nazan ahhh:eek:klava:

levent beyi duydum iyi dediler begüm hanım yeni gelmiş
nazanıda allah nasıl biliyosa öyle yapsın:jeyyar: unuttum gitti geriye bakmıyorum artık ileriye bakacam
anadolu hastanesinde ruhnaz h. doğum yapacakmış izin almış sabahat hanımı tavsiye etmiyo kimse gültekin güney var onada çok iyi diyolar

benim koca erkek doktora göndermiyo çok kıskanç:mymeka:sırnaşık şey
şimdilik beklemedeyim epey bi süre dinlencem bakalım o kadar ilaçlardan sonra benim 2.5 senedir düzenli olan adetimde şaşma olacakmı:uhm:

Canım benim 17. günüm ama genelde gecikir reglim.
Gerçi geçen aşılamamda 12.gün hastalanmışım şimdi farkettim bunu da.
Amaaaan çok karnım ağrıyo yaa tüm bunlar hastalık belirtisi.

Canım benim 17. günüm ama genelde gecikir reglim.
Gerçi geçen aşılamamda 12.gün hastalanmışım şimdi farkettim bunu da.
Amaaaan çok karnım ağrıyo yaa tüm bunlar hastalık belirtisi.

içini ferah tut,pozitif düşün pozitif olsun:1hug:

İnşallah rabbim hpimize nasip etsin.
Kaç yıllık evlisin ve ne kadar zamandır bebek istiyorsun?

Henüz 3 aylık evliyim ve 2 aydır bebek düşünüyoruz biz..Ama genç kızken bazı olaylar oldu..doktorum pplikistik over hastalığım oldunu söledi..hatta o konu içinede yazdım ama kimseden cvp alamadım henüz:KK43: Sanada yazdığım msjı kopyalıyorum belki bi yorumun olur canım..

27 Yaşındayım ve 3 aylık evliyim. Bekarken 2 kez adetimde gecikme oldu ve 4-5 yıldır aynı doktora giderim.İlkinde zararsız bir kist olduğunu söyledi ve doğum kont.hapıya yok ettiğini söyledi.2. gecikmemdede renkli ultrasona gönderdi kan tahlilleri yaptırttı.Sadece CA 125 testimde yükselme vardı ve gerisi hepsi normal değerlerdeydi..Renkli ultrason sonucunda ise overlerin normalden büyük ve en büyüğü 5mm çapında 5-6 adet folikül saptanmıştır yazıyordu.Ve doktorum polikistik over olduğumu bebek düşüneceğim zaman mutlaka tekrar gelmemi söyledi.O günden beri adetim günü gününe düzenli olarak geliyor. Tüylenme v.b şikayetlerim yok..Hastalığın evreleri varmı yada bu sonuçlarla göre gerçekten bu hastalığı taşıyormuyum sizce? 2 aydır bebek düşünüyoruz bizde..2 hafta önce doktoruma tekrar gittim ve bu sefer hastalıktan hiç bahsetmedi.ultrason görüntüsündede kaliteli yumurtam olduğunu çatlama dönemimde olduğumu ve bi kaç gün içinde hamile kalabileceğimi söledi:S aklım karıştı kaldı..adetime 4 gün kaldı ve kasıklarımda dün akşam inanılmaz bir ağrı hissettim 2 saat kadar sürdü ve geçti..Adet sancısı değildi..psikilojikmi bilmiyorum ama bugünde çok feci bir miğde bulantım var..psikolojik olsa bu saate kadar bulanmazdı sanırım..yemek yediğim halde miğdem bomboş gibi hissediyorum..ama adetim gecikmeden hamilelik belirtisi olur mu..kafam karıştı kaldı..bekliyorum yorumlarınızı ...

Hala miğdem bulanıyooooooooooooooooooooooooosenağlama

Hakcacım kesin negatif mi? Kan testinin sonucu çıktı mı? Claire canım inşaallah hamişsindir. Gelmiştir minik kelebeğin.

Kritqvaka canım inşallah hamilesindir. Tabi ki bazen gün geçmedende hamilelik belirti verebilir umarım seninde öyledir.
Ayrıca ben o kadar uzun süre tek doktora bağlanıp kalmanın doğru olmadığını düşünüyorum. Keşke başka bir doktorla da görüşseydin.

Hakcacım kesin negatif mi? Kan testinin sonucu çıktı mı? Claire canım inşaallah hamişsindir. Gelmiştir minik kelebeğin.

Alincim sana da çok geçmiş olsun. Umarım bu ameliyattan sonra tüm sorunların çözülür ve en yakın zamanda hamilelik haberini alırız.

canım kan verdim yarın alıcam sonucu hormon testide var yarın çıkacak o yüzden. beta hgc bugün çıkardı ama ben yarın hepsini bir alıcam. birde regl olunca umudumda kalmadı artık.

hakca canım inşallah hamile kalırsın.ümidini hiç bir zaman yitirme.üstüne görmede olbiliyomuş.inş olumlu olurrr.

cnm yumurtlama dönemini sormuşsun.
bende 2 yıllık evliyim 1 seneden beri korunmuyoruz olmadı.
doktora gittim yumurtalarımı takip etti.
28 günde adet olanların 13. 17. günler arasıymış.
ben 35 günde adet oluyorum o yüzden sein yumurtlama günlerin 17.ve 20. günler arası dedi adet günlerine görü değişiyormuş. klomen hap verdi bakalım bu ay kullanmaya başlıcam inş. olur.
Allah bütün isteyenlere nasip eder inş.

arkdaşlar adetim 5gün oldu gecikeli hastalanma gibi bir belirti yok bende ama test yapmaya korkuyorum gene negatif çıkmasından korkuyorum. bu arada göğüslerimde ağrı var biraz sizce hamilemiyimdir korkuyorum test yapmaya bu seferde hastalanırsm yıkılacağım vall

arkdaşlar adetim 5gün oldu gecikeli hastalanma gibi bir belirti yok bende ama test yapmaya korkuyorum gene negatif çıkmasından korkuyorum. bu arada göğüslerimde ağrı var biraz sizce hamilemiyimdir korkuyorum test yapmaya bu seferde hastalanırsm yıkılacağım vall

mrb canım aranıza yeni katıldım bende.
inş. hamile haberi alırsın.
görüşmek dileğiyle hoşçakal.

X