Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

doğru diyorsun walla hakca... ben de burada kafamı acayip dağıtıyorum... hem de fikir alışverişinde bulunuyoruz... moral buluyoruz... kociş bazan telefon ettiğinde "yine kadınlar kulübüne mi düştün" diye bana takılıyor sırnaşık şey

way anasını :1shok: çok geçmişler olsun canım yaaaa..... smhsmh sen bu formülü ne diye kullanmaya kaltın canım ya??? yani neye iyi geliyormuş??
iyi geliyomuş cilde vücuda kullanın sağlığınıza nasıl kavuştuğunuzu göreceksiniz dedi
ne bilem ki masum bişey gibiydimirmirmirmir

smhsmh merhaba canım. öncelikle doğum günün kutlu olsunhihoyyyt yeni yaşın sana sağlık,huzur,mutluluk ve birde :emir_bebek: getirsin. eşinle,en yakın zamanda :emir_bebek: ve tümmmmm sevdiklerinle bir ömür boyu mutlu olman dileğiyle....
bu arada geçmiş olsun şimdi nasılsın?

iyi olmaya çalışıyorum canım sağolasın ilaçlar olmasa halim perişan halada midem bulanıyo amabenneyaptımki

iyi geliyomuş cilde vücuda kullanın sağlığınıza nasıl kavuştuğunuzu göreceksiniz dedi
ne bilem ki masum bişey gibiydimirmirmirmir

iyi olmaya çalışıyorum canım sağolasın ilaçlar olmasa halim perişan halada midem bulanıyo amabenneyaptımki

peki onun dokunduğu kesin mi sana ???? millet sulandırılmış sirkeyi her sabah şakır şakır içiyor zayıflamak için... başka bişi olmasın.... yediğin bişi falan :uhm:

kıslar bu arada ben kaçıyorum biraz erken.... bilgisayarın karşısında sandalyede otururken ble bacaklarım popom ağrıyor walla :bbo: gerçi uykum yok ama gidip televizyonun karşısında biraz uzanayım bari... bi dergi falan karıştırırım... en azından vücudumu dinlendireyim... öptüm cümlenizi a.s. bol renki rüyalı geceler

kıslar bu arada ben kaçıyorum biraz erken.... bilgisayarın karşısında sandalyede otururken ble bacaklarım popom ağrıyor walla :bbo: gerçi uykum yok ama gidip televizyonun karşısında biraz uzanayım bari... bi dergi falan karıştırırım... en azından vücudumu dinlendireyim... öptüm cümlenizi a.s. bol renki rüyalı geceler

iyi geceler tatlı rüyalar.....

hakca benim 12 tane olmus cuma gittim aksama aradilar devam edin igneye biraz daha buyumesin lazimmis dediler pazartesi yine gitcem bitse artik bide burun spreyi kullaniyorm

peki onun dokunduğu kesin mi sana ???? millet sulandırılmış sirkeyi her sabah şakır şakır içiyor zayıflamak için... başka bişi olmasın.... yediğin bişi falan :uhm:

canım doğru söylüyosun tek o değildir
sanırım salgın var
belkide başka şeyler:1no2:

hakca benim 12 tane olmus cuma gittim aksama aradilar devam edin igneye biraz daha buyumesin lazimmis dediler pazartesi yine gitcem bitse artik bide burun spreyi kullaniyorm

inşallah canım Pazartesi iğnelerin son olur...burun spreyi neden kullanıyorsun?

benim ikinci denemem o yuzden nerdeyse iki haftadir burun spreyi kullaniyorum ilk onunla basladim ignelerle beraber devam ediyorum farkli bu sefer

benim ikinci denemem o yuzden nerdeyse iki haftadir burun spreyi kullaniyorum ilk onunla basladim ignelerle beraber devam ediyorum farkli bu sefer

tamam canım burun spreyini duymamıştım. inşallah hayırlısı olur. bebişin sana sıkı sıkı tutunur.

X