Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

teşekkür ederim maatcım.27 yaşındayım.aslına bakarsan yaş olarak telaşlanacak bişey olmadığını bende biliyorum ama yaşadığım çevrede çok geç kaldığım hissettiriliyor.bir de eşimin ailesi bu konuda çok baskıcı.

canım sperm sonuzunuz nasıl
dr ne dedi ameliyat dedimi :uhm:
dediğim gibi biraz sabretmek gerek
Allah yardımcımız olsun:Saruboceq:

spermlerde pek iç açıcı değil.normal ve orta hareketli sperm yok.%35 zayıf hareketli %65 hareketsiz.ayrıca sperm sayısıda düşük.tabi bunların varikoselden mi yoksa başka bişeydenmi kaynaklandığını bilmiyorum.doktor pek bişey söyledi,daha iyi bir doktor araştırıyoruz.

Hakçacım hayırlı olsun canım. Bende akşam ikinci iğnemi vurdum. İnşallah rabbim kısmet ederse aynı zamanda olucaz aşılamamızı kim bilir belki ikimizde pozitif sonuç alırız.
Canım sen hangi iğneyi kaç dozda vuruyorsun?

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
sağol canım.hepimizin hakkında hayırlısı olsun.
ben menagon kullanıyorum 175 dozla başladım.daha önce menagon ve puregon kullanmıştım. ya sen?

herkese günaydın kıslar,
hakça claire ikinizinde aşılaması hayırlı olsun inşallah herşey yolunda gider pozitif sonuçlar alırsınız

ben menagon kullanıyorum 175 dozla başladım.daha önce menagon ve puregon kullanmıştım. ya sen?

Bende ilk menegon kullanmıştım ama dozunu hatırlamıyorum canım sürekli arttırmıştı dr.um çünkü, galiba son gülerde 2 su 3 toz kullanmıştım. O zaman normal yolla hamilelik denemiştik. Sonra ilk aşılamamda puregon kullandım 100 le başlayıp 250 çıkarmıştık dozu. Şimdi ise dr.um yumurtalarımın çok iyi göründüğünü ve yavaşça büyütmenin daha uygun olacağını söyledi ve 75 le başladık. Yarın doktora gidicem bakalım benim yumoşlar ilaca yeterli tepkiyi veriyor mu? Ona göre doz ayarlaması yapar sanırım.

günaydın canlarım nasılsınız ben biraz kötü üşüttüm sanırım her tarafım ağrıyooo

claeir hakça hadi bakalım hakkınızda hayırlısı olsun müjdelerimizi bekliyoz bakalım ilk önce hanginiz vereceksiniz müjdeyi:))) heheh rabbim hakkınızda hayırlısını versin kızlar

zencefil üzülme tatlım yaa gün doğmadan neler doğuyoo tedavisini yaptırırsınızzz allah büyükdürr
okyanus sen nasılsın tatlım
anadolu canım sende canını sıkma olacakkk rabbim ne zaman uygun görürse o zaman onların günleri o zamanmış demekki ne yapalım bizim haylazlar biraz yaramaz annelerini üzüyolarrr eee gülü seven dikenine katlanırrr sabır canımm sabırrr
allah isteyen herkeze nasip etsinn kızlarrrrr içinde bizlerede

günaydın alin claire yasemen.... ve adını sayamadığım yeni ve eski tüm dostlar selam olsunnn... :))

günaydın sultanımmm nabersin nasılsınn sanki konuşamıyokda :))) çok özledim kız sultan senii:)))

alinim bi günaydın demiş kaçmış nerdesin kızzz

smhsmh beloş sizler nerdesinizz beee

Bende ilk menegon kullanmıştım ama dozunu hatırlamıyorum canım sürekli arttırmıştı dr.um çünkü, galiba son gülerde 2 su 3 toz kullanmıştım. O zaman normal yolla hamilelik denemiştik. Sonra ilk aşılamamda puregon kullandım 100 le başlayıp 250 çıkarmıştık dozu. Şimdi ise dr.um yumurtalarımın çok iyi göründüğünü ve yavaşça büyütmenin daha uygun olacağını söyledi ve 75 le başladık. Yarın doktora gidicem bakalım benim yumoşlar ilaca yeterli tepkiyi veriyor mu? Ona göre doz ayarlaması yapar sanırım.

hadi canım hayırlısı umarım yarın sonuç iyi olur,yumurtalar gelişiyordur. düşük dozda başlamak en iyisi,yumurtalara fazla uyarmadan yavaş yavaş...çünkü fazlada geliştiler mi bu seferde aşılama yapılamıyor.

hakçacım canım seninde hakkında hayırlısı olsunn inşallahhh sen nasılsın bakemm bu ay bebişinde gelecek inşallahh ohh keyifleriniz yerin :))) bekliyos heeehihoyyyt hihoyyyt kaydirigubbakcemile3

hakçacım canım seninde hakkında hayırlısı olsunn inşallahhh sen nasılsın bakemm bu ay bebişinde gelecek inşallahh ohh keyifleriniz yerin :))) bekliyos heeehihoyyyt hihoyyyt kaydirigubbakcemile3

amin canım hepimizin hakkında hayırlısı olsun.yesemennnn bu aralar görüşemiyoruz nasılsın:roflol::roflol::roflol:

günaydın hanımlar nasılsınız iki tane yeni heyecanımız var claire ve hakça allahım bu sefer yüzümüze gül rabbim teyze olmak istiyorum bu sefer hayırlısıyla claireme ve hakçacııma bebeklerini gönder aminn gönderki bizde teyze olmanın sevincini yaşayalım
eee tabi diğer kızlar sizleri unutmadım isim isim dua ya devam ediyorum bakalım sıra kimde ya farkındamısınız bir durgunluk var yine listemizde fırtına öncesi sessizlikmi acaba hımmm ne dersiniz yine yazın olduğu gibi bir patlama yaşarmıyız türkiye nufusunu çoğatma çabalarımız sonuç verirmi ne dersiniz inşallahhhhhhhhhhhhhh

spermlerde pek iç açıcı değil.normal ve orta hareketli sperm yok.%35 zayıf hareketli %65 hareketsiz.ayrıca sperm sayısıda düşük.tabi bunların varikoselden mi yoksa başka bişeydenmi kaynaklandığını bilmiyorum.doktor pek bişey söyledi,daha iyi bir doktor araştırıyoruz.

canım allah yardımcınız olsun en kötü ihtimalle ameliyatla çözülen bir sorunmuş en kısa zamanda bebişinize kavuşursunuz inş :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

amin canım hepimizin hakkında hayırlısı olsun.yesemennnn bu aralar görüşemiyoruz nasılsın:roflol::roflol::roflol:

evet hakcacım görüşemiyoruz canım ben üşüttüm sanırım her bir tarafım ağrıyoo ama seni iyi görüyorum bu aralar kaydirigubbakcemile5 naniknanik

X