Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

merhaba kıslaaarrr.... yaw bari bugün gündüz yakalıyım da uzun süredir muhabbet edemedkilerimle biraz iki lafın belini kırayım dedim... öncelikle ta 12de uyandım ... hafta boyunca o kadar yordun düşmüşüm ki.. bir de geçen hafta içi hep 3.5 4'lerde yattım...... sonra kalktım baktım ki siteye erişemiyorum... bugün bir problem vardı herhalde... ya da ben erişemedim.... neyse sonra dışarı çıktım ... alışveriş falan... yeni geldim ancak....

herkese selamlar nasılsınız arkadaşlar en sonunda çok korktugum rahim filmi çekildi bugün zormuş kızlar gerçekten lokal anestezi vardı bide olmasaydı ne yapardım bilmem bir anlık birşey ama baya sancılı geçti nerdeyse bayılıyordum sabahtan beridirde sancım var şimdi biraz iyiyim tabi bebiş için deger çok şükür atlattım sonuç pazartesiye kaldı inşallah o da güzel çıkarda tam atlatmış olurum dualarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar...

saol seherkan 2 yıllık evliyim 1 senedir bebek istiyoruz tüplerde bir tıkanıklık varmı diye istedi doktorum inşallah yoktur sonucu pazartesi alıcam

hayırdır neden bu kadar yoruldun

yaw merhaba hoşgördük.... sorma bu hafta iş çok yoğundu.... akşamları eve sopa yemiş gibi geldim.... yemeğimi yesem de yatsam uyusam derken gece de inadına psikolojik midir nedir zombi gibi uykum kaçıp sabaha kadar oturdum tüm hafta boyunca.... artık gece yarılarında keler mi yamadım kuarabiyleer mi? ne ararsan sırnaşık şey

herkese selamlar nasılsınız arkadaşlar en sonunda çok korktugum rahim filmi çekildi bugün zormuş kızlar gerçekten lokal anestezi vardı bide olmasaydı ne yapardım bilmem bir anlık birşey ama baya sancılı geçti nerdeyse bayılıyordum sabahtan beridirde sancım var şimdi biraz iyiyim tabi bebiş için deger çok şükür atlattım sonuç pazartesiye kaldı inşallah o da güzel çıkarda tam atlatmış olurum dualarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar...

hadi bakalım çok geçmiş olsun... bitti gitti... inşallah sonucu da gönlüne göre olur da biran önce doktorunla yeni bir tedavi sürecine başlarsınız .... a.s.

ooh oh afiyet olsun.bebiş çalışmalarından naber,kendini işe verip kurtulmaya mı çalışıyon yoksa

hadi bakalım çok geçmiş olsun... bitti gitti... inşallah sonucu da gönlüne göre olur da biran önce doktorunla yeni bir tedavi sürecine başlarsınız .... a.s.

çok şükür bitti maatcım bunda sonra hiç ugraşmadan hamiş oluveririm inşallah Allah hepimizin gönlüne göre versin amiiiiiiiiinnn

yok hayatım gece yarısısıkıntıdan ne yapacağımı şaşırıyorum::))) ertesi gün de pastaların böreklerin yarısını işyerine taşıyorum... o kadar şeyi nasıl yicez evde 2 kişi diye... aman sorma işyerindekiler bayram ediyor çay saatinde::))
bebek çalışmalarını hiç sorma::KK43:(( bu ay yumurtlama döneminde bir kere birlikte olabildik... kocişle işi yüzünden görüşemedik.. geçen hafta full çalıştı gece gündüz... o nedenle de biraz canım sıkkın :1no2: iş zamanlaması çok sinir oldu...

yok hayatım gece yarısısıkıntıdan ne yapacağımı şaşırıyorum::))) ertesi gün de pastaların böreklerin yarısını işyerine taşıyorum... o kadar şeyi nasıl yicez evde 2 kişi diye... aman sorma işyerindekiler bayram ediyor çay saatinde::))
bebek çalışmalarını hiç sorma::KK43:(( bu ay yumurtlama döneminde bir kere birlikte olabildik... kocişle işi yüzünden görüşemedik.. geçen hafta full çalıştı gece gündüz... o nedenle de biraz canım sıkkın :1no2: iş zamanlaması çok sinir oldu...

böyle olmaz yumurtlama günlerinde adamın yakasına yapış,olcek bu iş de:dance:

yaw şans işte ::KK43:((( tam da bu haftaya denk geldi.... adam evdeyken ben işte o işteyken ben evde oluyorum... ya aslına bakarsan bizim bu konudaki sıkıntılarımızdan biri de bu... iş saatlerimizin uyuşmaması yüzünden yumurtlama günlerini kaçırabiliyoruz.. ya da ucundan kıyısından denk getiriyoruz... kötükedihüso .... öfff kardeşim nerden buldum böyle istisnai işi olan bi adamı... bul bi tane memur kravatını takıp ceketini giyip sabah işine giden akşam gelen düzenli... ama aşığım kardeşim bir yandan da ne yapayım -tatlicadiarzu-

bak aşk dedin mi duracan orda.aynı dert! benimde başımda,her ayki fiyaskoya en çok ona mutlu haberi veremiyorum diye üzülüyorum.neyse bunlar derin mevzular ana konudan sapmayalım,siz ne edin edin fırsatı kaçırmayın adamın peşinden ayrılma kardeş başka türlü olmaz

rufeydacım çok geçmiş olsun canım. Allah aratmadan versin.inşallah sonuçtan sonra en yakın zamanda :CüvCüv: haberini verirsin.hayırlısı olsun.

maatcım hg...afiyet olsun canım. bende pastaya,böreğe bayılırım.cokacimcoook
işyerindekilerde tabi bayram eder,güzelde yapınca.....
bu arada kendi odana geçebildin mi?

X