Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

maatcım daha önceki yazında şöyle yazmışsın"ilk evliliğimde 20li yaşlardayken çocuk düşünmüyordum henüz ve hamile kalmıştım" bende o yüzden öyle yazmıştım. neyse canım son olarak çok güzel bir şey söylemişsin"olumlu düşünmeye devam" bende bu söze katılıyorum. stres yapmamakta çok önemli ama düşünmedende edemiyoruz. Allah yardımcımız olsun. inşallah en yakın zamanda hamiş haberini alırız. yeni evliliğinde de mutluluklar diliyorum canım.

hakcacımm sen neler yaptın sanırım sabah erken kalkmaya devammm :)))) özledim valla sizleri ne kadar alışmışımmm yawww

hakcacımm sen neler yaptın sanırım sabah erken kalkmaya devammm :)))) özledim valla sizleri ne kadar alışmışımmm yawww

evet canım erken kalktım bugünde:)) site sorunluyken sabahta erken kalkınca boşlukta hissettim kendimi senağlama bende çok alışmışım sizlere. Allah böyle ayrılık versin diyelim:))

kızlar bu arada ben bu ay bir kür denedim... eşim televizyonda seyretmiş "doktor saraçoğlunun kürü hem kadın hem erkekler için deneyelim" dedi... kadında yumurta sayısını erkekte ise sperm sayısını artırıyormuş... neyse... ben ekim başında incir kürüne başladım.. o da keçiboynuzu kürüne... walla psikolojik mi nedir bilemiyorum ama bu ayki yumurtlama dönemim geçen aylara göre daha rahatsız edici oldu.. yani fiziksel olarak sanki yumurtlamayı hissettim ve yaşadım... enteresan.. umarım psikolojik değildir ..

hekeze merhaba hamişlerimize 3tane daa eklenmıs allah saglıklı bı sekılde kucaklarına almayı nasıp etsın
maat sende aramıza h.g. canım bende senın gıbı kecıboynuzu kurune basladım inş.emeklerımız bosa cıkmaz da bebeıslerımı kucagımıza alırız

hekeze merhaba hamişlerimize 3tane daa eklenmıs allah saglıklı bı sekılde kucaklarına almayı nasıp etsın
maat sende aramıza h.g. canım bende senın gıbı kecıboynuzu kurune basladım inş.emeklerımız bosa cıkmaz da bebeıslerımı kucagımıza alırız

ceydacım hoşgördük... yalnız keçiboynuzu erkekler için .. yanlış olmasın ha... gözünü seveyim .. yumurtanı artırıcam diye sperm edinme havadan -tatlicadiarzu-

sultancım yok kız hiç göbeğim çıkmadı hala anlaşılmıyor hamile olduğum dışardan, yani aslında bence çıktı yani benim karnım böyle tahta gibiydi hatta içe göçüktü şimdi ben anlıyorum gelişmeyi ama dışarıdan kimse anlamıyor halen olsun iç karnım geniş heralde :p
Belenaycım canım benim listeler tam kız hazırlanıyor yine formundan hiçbişey kaybetmemişsin maşallah sana.....
Yeni katılan arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz....

ceydacım hg...nasılsın? bende incir ve keçiboynuuz kürüne başlamak istiyorum.
birde keçiboynuzunun açık renkli olanını değil,koyu rengini tercih edin demişti İbrahim Saraçoğlu. birde nasıl yapıyorsun?

++ Erkekler için kür: Hareketli sperm sayısını ve kalitesini artırıcı:
Kaynamakta olan yaklaşık yarım litre suya 6–7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak atınız. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatınız. Kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocağın altını kapatınız ve 20 dakika dinlendiriniz. Dinlenme süresi tamamlandıktan sonra kaşıkla keçiboynuzu parçalarını çıkartınız. Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karna, diğer yarısınıda akşam yatağa giderken içiniz. Bu uygulamaya bir hafta boyunca hergün devam ediniz. Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca hergün akşam yatağa giderken bir su bardağı içiniz. Daha sonraki aylarda zaman zaman uygulayınız.

++ Kadınlar için kür: yumurta ve folikül sayısını artırıcı:
7-8 tane soğuk su ile yıkanmış inciri yarım litre suda 7-8 dk haşlayın ve incirin suyunun yarısını sabah kahvaltısından sonra, yarısınıda öğle yemeğinden önce için. 20-25 gün boyunca hergün taze olarak hazırlayın ve bu kürü uygulayın.

Cümlemize yarasın inşallah kaydirigubbakcemile3

pardon eklemeyi unuttum: keçiboynuzlarını alırken siyaha yakın kahve olması gerekiyormuş... suya krıp kırıp atacaksınız... incirleri de kaynatırken suya kesip ya da bölüp atın... aynen keçiboynuzunda olduğu gibi tüm atmayın

Yasemen beni sefmiyon mu:)))
Kızlar ya iyi ki varsınız siz olmasanız ne yapardım acaba???

Şeniz Şeniz senide çok sefiyom tatlişkomm hepinizi hemide en kocamanındann

kıslar dün test yaptım sonuç negatif ama ben çok pozitifimmm :)))naniknanik ne yapalım kısmet değilmiş inşallahh kasım ayına rabbim bi doğum günü hediyesi verir artıkınnn laelaelaelaelae eşim çok üzüldü ama onun üzülmesi içimi burktu biraz inanın lavobonun kapısında bekledi garibimmm :teselli: eşim normalde umursamazdı ne olduysa bu aralar onuda çok sefiyom üzülmesin allahımmm :eek:

Ben incir kürünün içine havuçta konuluyor biliyorum kızlar. 8-9 tane kuru inciri yarım litre suda7-8 dakika kaynatın,üzerine sert ve taze bir havuçu doğrayın 3-4 dakika kaynatıp bekletin bu hazırlanan suyu yarısını kahvaltıdan 1 saat sonra için diğer yarısını ise öğlen yemeğinden 1saat sonra için ;21 gün buyunca her gün tekrarlayın.Acaba benim bildiğim tarif farklı mı?

Yasemencim üzülme tatlım. Sen hala regl olmadın mı şekerim ya? Doktorun ne diyor bu duruma?
Benim zavallı kocişim de bu ay her çalışmadan sonra acaba olmuş mudur diye sorup durdu. Çok güldüm onun bu haline..

Şeniz Şeniz senide çok sefiyom tatlişkomm hepinizi hemide en kocamanındann

kıslar dün test yaptım sonuç negatif ama ben çok pozitifimmm :)))naniknanik ne yapalım kısmet değilmiş inşallahh kasım ayına rabbim bi doğum günü hediyesi verir artıkınnn laelaelaelaelae eşim çok üzüldü ama onun üzülmesi içimi burktu biraz inanın lavobonun kapısında bekledi garibimmm :teselli: eşim normalde umursamazdı ne olduysa bu aralar onuda çok sefiyom üzülmesin allahımmm :eek:

işte budur ya... "sonuç negatif ama ben çok pozitifimmm :)))" ..çok sevdim bunu... zor olsa da bu düşünce yapısını edinmek lazım... kendi kendimize sık sık tekrarlasak mı ne... helal yasemennnn.. bu pozitiflikle kim tutar bizi ya :enbuyukkk:

ceyda nerelerdesin canımcım,denk gelemedik bir türlü:çok üzgünüm:
kızlar hepinize slm bu arada,yine yeni yeniden ben:teytey:
yeni gelenler olmuş onlarda hoş geldi,sefa geldiler...:lepi:

X