Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ilk ben tebrik ederim canım adetininn kaç gün geçmşti belli oldu

cok tsk ederım :emir_bebek:
bende bıraz karısık bu ayın 12de adetlencektım ayın 11de kan testı yapıldı negatıf cıktı sonuc 1.70dı (gec dölleme olabılır dedı burdakı arkadaslar ve öyle oldu) dün yanı 17.10 2kere ıdrar testı yaptım ıkısıde posıtıf cıktı hihoyyyt aksam kan testı yaptırdım ve bı bakmısım hamıleyım :CüvCüv: hemde 2haftalık kaydirigubbakcemile2 ama kafam yınede bıraz karısık cünkü ayın 11den bu yana 6gün vardı ve negatıf cıkmıstı sımdıde 2haftalık hamıleyım... hayırlısı:emir_bebek:

mrb belenay hn bende 2 yıllık ewliuyim ve hiç hamile kalamadım şuan tedavi aşamasındayız ve tedavinin ikinci ayındayız benide umut listesine eklersen sewinirim şimdiden teşekkür ederim....

arkadaşlar slm.benide listenize ekleyebilir misiniz rica etsem?5 aydır korunmuyoruz ama hala bebiş yok.pazartesi progesteron testi yaptırıcam..umarım bu liste uğur getirir...

Sedacım pastama bayıldım canım çok teşekkür ederim hayatım. Edacım gözün aydın tatlım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini. Aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz.
Umarım en kısa zamanda bebişlerinizin müjdesini verirsiniz bize.

kızlar selam bende dün rahim filmi çektirdim doktor hamile kalabilrsin dedi
ama şöyle bir sorun var eşimim sperm testi sonucunda morfoloji yani şekil bozukluğu çıktı
bu konuda bilgisi olan varmı
sadece 4 tane normal spermi varmış

Bu arada Süarcım canım benim bebişine kavuşmuş. Çok sevindim. Umarım bebişimizin sağlığıda yerindedir.

edacım tebrikler canım allah kucağına almayıda nasip eder inşallahhh

SULTANCIM sende hoşgeldin hehehe:KK70:

kızlar selam bende dün rahim filmi çektirdim doktor hamile kalabilrsin dedi
ama şöyle bir sorun var eşimim sperm testi sonucunda morfoloji yani şekil bozukluğu çıktı
bu konuda bilgisi olan varmı
sadece 4 tane normal spermi varmış

hoş geldin canımcımmm a.s.
inşallah kalacaksın zaten açıkmışşş tüplerin maşallahhh :nazar:

arkadaşlar selamlar hepinize.... çok çok özledim hepinizi ama malum çok sık giremiyorum nete.... Bulantılarım daha bitmiş değil, ama herşey yolunda yapılan testler çok iyi çıktı, cinsiyet henüz belli değil, heyecanla bekliyoruz...
Alincim demek süar ın bebişi oldu, daha dün gibi hamilelik haberini verdiği, inşallah ben de size doğum yaptım herşey yolunda diye yazabilirim....
Herkes iyidir umarım, hepinizi seviyorum...

Canım ya sizinle konuşmayınca çok büyük bir boşluk hissettim hayatımda.Ne kadar alışmışım meğerse size

canım aynen her sabah geliyorum netti açıpda karşımda sizleri göremeyince çok üzülüyordum canım tekrar şükür kavuşturana tabi biz kıalrın bi çoğu görüştük ama malum sen yokdun seni çok özledik canımmm iiiki varsınızzz hepinizi çok seviyorummmŞeniz:1hug:

selam kızlar bende geldim açılmış kk çok sevindim...hepinizi özledim kızlar yaa burası terapi gibi..öpüyorum sizlerii..

cok tsk ederım :emir_bebek:
bende bıraz karısık bu ayın 12de adetlencektım ayın 11de kan testı yapıldı negatıf cıktı sonuc 1.70dı (gec dölleme olabılır dedı burdakı arkadaslar ve öyle oldu) dün yanı 17.10 2kere ıdrar testı yaptım ıkısıde posıtıf cıktı hihoyyyt aksam kan testı yaptırdım ve bı bakmısım hamıleyım :CüvCüv: hemde 2haftalık kaydirigubbakcemile2 ama kafam yınede bıraz karısık cünkü ayın 11den bu yana 6gün vardı ve negatıf cıkmıstı sımdıde 2haftalık hamıleyım... hayırlısı:emir_bebek:

Allaha şükürki nete girebildik.sizleri çokkkkkk özledim. insan alışınca kendini boşlukta hissediyor.
edacım senide tebrik ederim.Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah.Allah bizlerede nasip etsin inşallah.
kızlar sizler nasılsınız??? herkes iyidir umarım.

edacım tebrık ederım allah saglıklı bı sekılde kucagına almayı nasıp etsın canım
alıncım bıraz gec bır kutlama olcak ama dogum gunun kutlu olsun arkadasım rabbım uzun omurler versın inş.seneye d.gununu bebısınle kutlarsın
hakca sen nasılsın canım ?
kızlar sıte kapalıyken hamıs kalan yokmu aranızda inş.hepımız enkısa zamanda bu guzel mujdeyı verelım

edacım tebrık ederım allah saglıklı bı sekılde kucagına almayı nasıp etsın canım
alıncım bıraz gec bır kutlama olcak ama dogum gunun kutlu olsun arkadasım rabbım uzun omurler versın inş.seneye d.gununu bebısınle kutlarsın
hakca sen nasılsın canım ?
kızlar sıte kapalıyken hamıs kalan yokmu aranızda inş.hepımız enkısa zamanda bu guzel mujdeyı verelım

ceydacım merhaba ohhhhhhhh ne güzel ya yine kavuştuk :dance:
ceydacım Pazartesi günü regl oldum.doktora gittik bu ayda dinlenicez.aşılama yapılamıyacak çünkü doktorum yurtdışına gidiyormuş. herşeyde bir hayır vardır diyorum.

X