Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

yok alincim bugün 15. gün hiç bişey yok şuanda sadece kasıklarımda ve belimde ağrı var belimdeki ağrı çok feci o kadar başka da bişey yok..

günaydın canlar nasılsınız
iyi hafta sonları diliyorum benim geçen haftam ve hafta sonum baya bi yoğun geçti
bakalım bu haftaya
sabah eşimle spermogram testi yaptırmaya gittik
rahim filmi için ise daha randevu almadım

hg smhsmh canım hayırlı sonuçlar alırsın inşallah.. canım rahim filmi ne zman olucak..
alincim test için erken adetim geçsin ondan sonra yaparım... bende aynıyım valla...

Adetin hala geçmedi mi? Ben çatlatma iğnesinden sonraki 12.günde regl olman gerekiyor diye biliyorum. Ayrıca kan testinde çıkar sanırım.

kanka günaydın:)ne haber kız sultan cadısı,ben bugün ankara ya gidecem yarın sabah özel bi hastane de kan testi yaptıracam...sende durumlar nasıl kanka?

kanka sen neredesin ya ne alemdesin özledim seni... durumun ne nasılsın... hayılrlı haberlerini bekliyorum mesajla atarsın bana... ay canım heyecan bastı ha... benimde yarın adet olmam gerekiyor ohayırlısı bakalım...

kanka sen neredesin ya ne alemdesin özledim seni... durumun ne nasılsın... hayılrlı haberlerini bekliyorum mesajla atarsın bana... ay canım heyecan bastı ha... benimde yarın adet olmam gerekiyor ohayırlısı bakalım...

kanka özlersin tabi beni, kaç gündür görüşemiyoruznaniknanik,ilk haber vereceğim kişi kankam olacak,hiç merak etme sonucu yarın alır almaz sana mesaj çekerim hayatım...sultan 2 gün önce kızkardeşimide üye yaptım şu mühendis olani,nasıl ama?:1hug:

Alincim ben iyiym canim bu hafta sonu bol bol uyudum ohh çok güzeldi yemek yedim yattim yemek yedim yattim tatilin tadini çikardim anlican

sultan şeker acele etme saru cüvcüvüm biliyorsun sonu güzel olacaksa beklemeye değer dimi adetin geçince yap biliyorsun eğer hamilelik yoksa ilaçlardan da adet gecikebilir hayal kirikliği olmasin

gönül yarasi inşallah güzel haberlerini bekliyoruz

tatli cadim nerelere gittin ben azcik meşguldüm ama geldim baaaaaak

smhsmh sen nasilsin canim hadi hayirlisi olsun başlamak bitirmenin yarisidir unutma

hepinizi seviyorum

gönül yarası hadi hayırlsıı canım merakla bekliyecem...
belenay ya bu cadıalrın hiç biri girmiyor uğramıyorlar .. hadi durul tatilde ya diğerleri neredeler unuttular kk yı iyice...

slm kk nın güzel melekleri nabersiniz yaw dedim ya benim ayın 15.kadar işlerim biraz yoğun msn den ceee yapıyom size ama buraya girmem zorlaşıyo ama hep aklımdasınızzzz! allah hepinizin gönlüne göre versin inşallah sizleri kocaman öpüyorum....

hg smhsmh canım hayırlı sonuçlar alırsın inşallah.. canım rahim filmi ne zman olucak..
alincim test için erken adetim geçsin ondan sonra yaparım... bende aynıyım valla...

:CüvCüv: canım bugün adet olacak gibiyim bi an önce olsada tam anlamıyla
hastaneyi arıycam muhtemelen haftaya bi gün vereceklergamyoncuiremsu
ahh ahh
bakalım sositososito

cadı cım kolay gelsin sanada
sen işlerini bitirene kadar bende tüm testlerimi hazır edeyim inşallah
bizim burdaki etlik zübeyde hanıma gittim bende işte testlerim var yapılması için adet olmam beklendiğinden ...
artık hepsini bi elime alıyım inşallah bişey çıkmaz
ozaman döncem ben sana
sen ne yaptın bakalım

selam arkadaşlar, aranıza yeni katıldım, 4 yıllık evliyim 2 yıldır bebiş istiyorum ama olmuyor, açıklanamayan infertilite ( sebep yok yani ), 30-31 temmuzda ilk aşılamamı yaptırdım, Allah hepimize nasip etsin arkadaşlar, inşallah... perşembe günü progestoron hormonu tahlili yapılacak, o neden? bilen var mı?

kevsercim inşaallah tutar canım... o yumurtaların çatlamışmı çatlamamışmı ona bakıyolar canım...

hımm, yumurtam çatladı mı bilmiyorum ama ben çatlıycam sanırım meraktan :)
bu arada sultan inşallah sen de hamişsindir... yarın mı yapacaksın testi?

Son düzenleme:
cadı cım kolay gelsin sanada
sen işlerini bitirene kadar bende tüm testlerimi hazır edeyim inşallah
bizim burdaki etlik zübeyde hanıma gittim bende işte testlerim var yapılması için adet olmam beklendiğinden ...
artık hepsini bi elime alıyım inşallah bişey çıkmaz
ozaman döncem ben sana
sen ne yaptın bakalım

merhaba tatlım valla ne yapayım yarın gidiyorum hastaneye ilaçım bitti... hadi hayırlısı bakalım umarım bişey çıkmaz ne testler istediler?etlikde ii olmuş hem sana yakın ama funda abla başlarsa işe götürürüm seni ona söz sen herşeyini bitirde bana bi dön canım regl ne zaman olacaksın bu arada?

dünden beridir belirtiler var bekliyorum olacak diye
normal tarihi 2 ağustostu aslında
yol yakın yani
tamam canım sağolasın
:jeyyar:jeyyar:

X