Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

mrb tubacım günaydın diğer uyanan uyanmayan b,t,n kızlara günaydınnn... hafta sonu pekte iyi değildi tubacım... kociş arkadaşlarıyla gitti pikniğee...bende evde yanlız kaldım... ama kafa dinlemiiş oldumm... sen nasılsın neler yaptın bakalımmm...

Sultancım kafanı dinlemişsin ne güzel. Ben de cumartesi günü havuza gittim yeğenimle birlikte. Dünde bütün gün taşınacağımız eve yapılacak tadilatlar ile ilgili ustalar ile görüştük. Mutfak, banyo beğendim. Ama bu iş bize çok pahalıya patlayacak. Galiba kasımda tüp bebek yapamayacağım. Çünkü elimizdeki tüm birikim bu işe gidecek.

kızlar bende 4 senedir bebiş için uğraşanlardanım bu sitenin büyüsümüdür nedir bu ay bişiler var içimde sanki çok güzel haberler olucak bol bol hamişler

kızlar merhaba ben geldim çok kötüyüm adet olalı 2 gün oldu şiddetli bel ve kasık ağrısı çekiyorum:KK43:hiç böyle olmamıştım inanın yerimden kalkamıyorum o halde işe gittim ama duramadım bir iki saat izin istedim birde vaninaya sancı vuruyor ölüyorum sandım neden böyle olmuş olabilir üşüttümmü acaba elim ayağım titriyor inanın zor yazıyorum bu sancı çok berbat bişey yaaa bugün beni mazur görün pek giremiyorum siteye hepinize kucak dolusu sevgiler

Canım geçmiş olsun doktorunu arasaydın belki bir ilaç falan verirdi. Dikkat et kendine sıcak birşeyler iç.

Kizlar mrb ben geldimmm... çok ama çok yoğunum malum ptesii... Belenaycim geçmiş olsun büyük bir ihtimalle üşüttün hayatim...
Gönül yarasi canim mrb nasilsin sen ne yaptin...
Alincim ev taşima telaşini bilirim allah yardimcin olsun zor...
Durulcum nerelerde gözükmüyor...
Eee bahar da yok baharrr nerelerdesin cadiiii...
Kizlar bende yarin gonaphene başliyorum allahin izniyle... Hayirlisi olsun bakalim... Inanin hiç içimden gelmiyor bu sicaklarda iğne yaptirmak ( tabi korku da var ) :):)):)

herkese merhaba....bahar34 beni umut listesine yazmayı unutmuştu bende belki içine doğmuştur hamileyimdir diye umutlanmıştım...tek çizgiyi görmek istemediğim için test almadım adetim gecikirse dok. giderim diye düşünmüştüm....ama maalesef dün ağrılı bi şekilde adet oldum....o kadar kendimi kaptırmıştımki kendimi bu gün dok.gitmeye hazırlamıştımsenağlama...çok üzüldümmmm....ama vardır bundada bi hayır...hepimiz için hayırlısı olsun arkadaşlar....:emir_bebek:

Iremcim hiç züzülme canim senin durumunu burada çoğu arkadaş yaşadii ama önemli olan zamanla bu duruma da alişiyor ve üzülmüyorsun allahin takdiri biz elimizden geleni yapalim gerisi rabbime kalmişşş.. Sakin üzülme biz ne yaparsak yapalim onu biş zamani var kendi canimiz için üzülmemeliyiz çünki bebişlerimiz geleceği zamani biliyorlar ndan dolayi artik bende kendimi çok iyi hissediyorum ve artik hiç üzülmüyorum ... Zaman herşeyin ilaci. Bebklerimiz geldiğinde bugünlere glüp geçicez allahin izniylke...

arkadaşlar ben dün yumurtaları toplattım 12 tane tplanmış bunların 5 tanesi tutmuş inşallah iyi sonuclar alırız hepimiz herşeyin hayırlısı ALLAHTAN ŞİMDİ BEKLİYCEM BENİ ARAMALARINI TRASFER İÇİN İNŞALLAH

Iremcim hiç züzülme canim senin durumunu burada çoğu arkadaş yaşadii ama önemli olan zamanla bu duruma da alişiyor ve üzülmüyorsun allahin takdiri biz elimizden geleni yapalim gerisi rabbime kalmişşş.. Sakin üzülme biz ne yaparsak yapalim onu biş zamani var kendi canimiz için üzülmemeliyiz çünki bebişlerimiz geleceği zamani biliyorlar ndan dolayi artik bende kendimi çok iyi hissediyorum ve artik hiç üzülmüyorum ... Zaman herşeyin ilaci. Bebklerimiz geldiğinde bugünlere glüp geçicez allahin izniylke...

moral verdiğin için çok teşekkür ederim bende üzülmemeye çalışıyorum...ama inan insanın elinde değil...hayırlısı olsun hepimiz için...inşallah yaramazlar bizleri çok bekletmezler bi an önce kavuşuruzz bebişlere....a.s.

Acem kızı inşaallah bebişine kavuşmuş olursun. İremeren kafana takma ben geçen ay tam 23 gün sonra regl oldum. Bu ayda bakalım ne zaman olacağım bugün 17.günüm. Bu arada kızlar benim kasıklarımda ve sağ yumurtalığımda sancılarım var ve beyaz bir akıntım var. Bu ne demek ki acaba?

Acem kızı inşaallah bebişine kavuşmuş olursun. İremeren kafana takma ben geçen ay tam 23 gün sonra regl oldum. Bu ayda bakalım ne zaman olacağım bugün 17.günüm. Bu arada kızlar benim kasıklarımda ve sağ yumurtalığımda sancılarım var ve beyaz bir akıntım var. Bu ne demek ki acaba?

öncelilkle teşekkür ederim canım...o akıntı eğer yumurtanın akı gibiyse bildiğim kadarıyla yumurtladığını gösteriyo...yumurtlamanın olduğu günler bebişi tutturma şansın daha fazla bildiğim kadarıyla..inşallah bu ay hepimiz için iyi geçer....a.s.

alincim ne demek olduğunu sen gayet iyi anladınjeyyar yahu sen senin herifi boş bırakma anacuğum... çalış çalış çalışşş.. çalışmayana bebek yoğğğ...:roflol::icecream: inşş kendiliğinden gelir beboşun...:sm_cool:

Canım benim çalışmak mümkün değil maalesef kocanın babası ustaların başında durmak için geldi ve bizde kalıyor. Ayrıca bu yumurtlama falan değil geçtiğimiz hafta yumurtladım ben. Bu akıntı beyaz krem gibi.

X