Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

merhabalar....
gözdenc gözün aydın hamileymişsin.allah tamamamına erdirsin.

alincim nerden biliyosun senin duyguların karışıktır şimdi belki anlayamazsın.ama olsun sen olumsuzu düşün kendini hazırla.eğer hamileysennnnn süpriz olur sana.inşallah hamilesindir.hep beraber coşarız...

sultancım resmine baktım yakışmış sana saçların.insana moral oluyo değişiklik.ahhh birazda vücüt olarak şeklimiz değişse hani böyle karnımız şişse ne güzel olur dimi?

inş olacak özlemcimmm o da olacak kız tuba korkmasan seni varya gıdıklarımmm :)) durul hg canım nerelere kayboluyon yahuuu :))

Kizlar Bu Arada Belenay Siteye Giremiyormuş Bir Türlü Hepinizi Tek Tek öpüyor Ve Selam Yolluyor... Ve Diyorkiii çalişmalara Devam Evlatlarim Ehehehe :)) Yiyenlerini Kucağina Almak Istiyor :))

kızlar belenayın msnden sizlere yazmak istediklerini buraya aktarıyorum onun adına siteye giremediği için : belenayın sizlere yazdıkları " kızlar hepinizi seviyorum ben topiğe giremiyorum sultan şeker yardımcı oluyor nasılsınız kızlar en kısa zamanda sorun çözülürde aranıza dönerim işin ilginç yani diğer topiklere giriyorum yazıyorum kendi açtığım topiğe giremiyorum neyse bakalım sorun halledilince hemen gireceğim kızlar çok özledim sizleri" yazdıkları bunlar kızlar

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar mayısa kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cerence
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
ebruşşş
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek.................. (1 HAZİRAN)
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
kamişko
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually...................................... ..................................18 Mayıs
lusin
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özlemimsin
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 MAYIS)
silgi
swethome
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(17)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(18)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ................................HAMİLE(20)
ilayda51..............................................................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ..................................HAMİLE(22)
KIZLAR Bİ HAMİŞİMİZ DAHA OLMUŞ İLAYDA 51 TEBRİKLER

aman Allahım cuma bereketi valla, tebrikler ilayda, Allah seninde kucağına almayınasip etsin bebişni ve bizlere de bu duyguya tattırsın inşallah... Sultancım bizden de Belenaya selamlar söyle güzelim....

belenay diyorki :kızlar sizi çok özlemiş yazdıklarınız misafir olarak okuyabiliyormuş ama kendi nickiyle giremiyormuş yazamamak çok kötü diyor...hepinize kucak dolusu selam söylüyorrr
bu arada gözdenççim belenay senide tebrik etmemi istediii Allah tamamına erdirsin..

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
cano77
ceyda atalar
cerence
çakirs
daisy16
derram
dilek83
doğa6
ebruşşş
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
kamişko
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually...................................... ..................................18 Mayıs
lusin
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özlemimsin
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
silgi
swethome
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
zeyno

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(17)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(18)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... ....................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ..................................HAMİLE(22)
cucan..................................................................................HAMİLE (23)
KIZLAR BUGÜN BEREKETLKİ BİR GÜN CUCAN DA LİSTEMİZDEN HAMİŞ OLARAK ÇIKTI HAYIRLI OLSUN...

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
cano77
ceyda atalar
cerence
çakirs
daisy16
derram
dilek83
doğa6
ebruşşş
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
kamişko
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
lusin
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
OelfidaO
özgürce
özlemimsin
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*sennur*
*serpilla*
sultan49
supremunvale
silgi
swethome
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
zeyno

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

ilayda51.......................................... ....................................HAMİLE (21)
cucan............................................. .....................................HAMİLE (23)
elfida ekledim canım arada listeyi güncelemeye yetişemiyorum inan... kızlar da yardımcı olmuyolar cadılarrrrrrrr :))

Sultancım sen çok güzel yapıyorsun da o yüzden yoksa herkes yardım eder sana:) Valla yeni hamişimiz cucanı tebrik ederim.... Ay içim sevinçle doldu birden sıra bize yaklaşıyor galiba....

hayırlı cumalar kızlar.......yeni hamişleri dün gördüm bende hepsini tebrik ederim....sultancım saçların daha yakışmış yüzüne biraz bronzsun sanırım....güneşte açılır saç rengin öyle dahada güzel olur eminim.güle güle kullan

hoşbuldum cannnıııımmmm......ay bugün bir neşe bir neşe ...acayip enerjik hissediyorum .......oysaki canım çok sıkkın ...Allah hayır etsin.......havada ne güzel bugün en azından biraz esiyor dün akşam evin içi 32 dereceydi bittim sıcaktan ....

sorma ya evet dün işyerinde de çok bunaldık bide bizim odanın klimaları bozuk üstelik güney cephesi yandık valla bugün çok şükür bunalmıyoruz... Valla benimde içim kıpır kıpır oldu hamile haberlerini aldıkça ben de umutlanıyorum sıra geliyor diye, aman işte züğürt tesellisi benimkisi....

X