hamile kalmak isteyenler buraya

allahim hayirlisiyla en kisa zamanda hepimize nasip etsin ins. kizlar napalim yapicak bisey yok sabirla bekliyoruz.hayirlisi

kızlar bende 2 aydır bekliyorum ama daha bişey yok.inşşş ubu topik uğurlu gelecek.zaten çevre baskısı olmsa daha geçiktirirdim.ama olmuyo işte.. adetimde düzensiz. o yüzden yumurtlamayı hesaplayamıyorumm..

canım üzülme ben de ne zaman gıdakladığını hesaplayamayanlardanım...
yalnız değilsin yani
ama inş en kısa zamanda gebişlerle birlik oluruz

:Saruboceq::Saruboceq:

yumurtlama zamanınızı öğrenmek ve tam isabet ettirmeniz için ovulasyon testi kullanmasnızı tavsiye ederim kızlar internetten satın alabilirsiniz.g.g. sitesinde var mesela.wondfo marka olanını aldım ben.bu ay 2. denememizdi ilk kez kullandım ve yakaladım yumurtlama dönemimi.

merhaba bende aranıza yeni katıldım. bende bebeğimin olması istiyorum. haftaya salıya belli olacak herşey ama ben şimdiden öğrenmek istiyorum. Onu merak ediyorum şimdi öğrenebilirmiyim.

canim fortel marka hassas test var iliskiden 7 gün sonrasinda bile sonuc veriyo.ondan al,yap,ögrenzemuszemus
merhaba bende aranıza yeni katıldım. bende bebeğimin olması istiyorum. haftaya salıya belli olacak herşey ama ben şimdiden öğrenmek istiyorum. Onu merak ediyorum şimdi öğrenebilirmiyim.

arkadaşlar bende hamile kalmak istiyorum artık.eşimin işinden dolayı çok sık ilişkiye giremiyoruz.o yüzden o nadir anları yumurtlama dönemine getirmeya çalışıyorum ama üç aydır henüz sonuç alamadık.lütfen benim içinde dua edermisiniz.umarım isteyen herkes en kısa zamanda anneliği tadar.

slm ben de 1 seneyi aşkındır klomen tedavisi görmeme rağmen hala bir sonuç elde edemedim.bu sitedeki herşeyi okudum.ama olmayınca olmuyo.moralim her geçen gün daha da bozuluyo..çok zor bişey.inşallah isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı bir bebiş nasip eder allah...

kızlar en son temmuzun 13ünde hastalandım 19unda bitti ogunden itibaren eşimle hiç korunmadık adetim gecitikten sonra doktora gitttim kanda ve ultrasyonda baktı bişey yok dedi negatif yani eylülün 8i oldu hala hastalanmadım kasıgımda batmalar var gögüslerim şişti ve belim agrıyo hastalancam sanıyorum ama yook gelmiyo sizce hamilemiyim???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…