hamile kalmak isteyenler buraya

oznurt

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2009
148
3
44
arkadaşlar aranıza yeni katıldım. biz de bebiş istiyoruz. hepinizi buraya bekliyorum .ALLAHIM hepimizemüjdeli haberler gelsininşallah!hihoyyyt

amin canm bende korunmadığım halde daha bi gebelik elde edemedim 10 ay oldu bu ay baya bi günüm geçmişti kanda ve idrarda çıkmadı hayırlısı diyorum bu topic bizim uğurumuz olsun ve önümüzdeki ay hamiş haberlerimizi burdan duyuralım bu arada aramıza hoşgeldin canm Allah'ım sen dualarımızı kabul et amin

canım yaaa..
bende bu ay korunmuyorum sabırsızlanıyorum şimdiden
inşallah dualarımız kabul olur bizde hamiş olabiliriz:Saruboceq:

bende varim... 2 aydir araliksiz devam ediyor calismalarimiz :eek: en kötüsü adet günlerine yakinki meraklarim acaba mi deyislerim offf ne zormus yaa bende hemen bikerede olur saniyordum:KK43:(

slm arkiler biz de 2 aydır denemeler yapıyoruz bu sefer en az 10 gün geciktm bugün itibariyle ama ne adet var ne gebelik ... nedir benm akıbetm sizce yha?
şimdi ne yapmalıyım. Adet söktürücü verdi doktor kullandm 4 günde bitti ilaç ama yne yok adet.
Adet olmadan nasıl yumurtlycam bi daha nasıl bebek denemesi yapcam bu şeklde mafoldumben

maybebaby arkadaşım o ilaçlar 2-3 günde gösteriyor etkisi biraz daha bekle.. işallah gelcek ay iyi sonuç alırsın umutsuzluğa kapılmayın sizler daha yenisiniz.. nerdeyse 2 senelik evliyim 17 aydır korunmuyoruz tık yok her ay hüsranla yıkılsamda bakın yine ayaktayım ve bu ay daha çok umutluyum işallah rabbim bizleri duyarda bu ay boş çevirmez dualarımızı.. (amin)

slm arkiler biz de 2 aydır denemeler yapıyoruz bu sefer en az 10 gün geciktm bugün itibariyle ama ne adet var ne gebelik ... nedir benm akıbetm sizce yha?
şimdi ne yapmalıyım. Adet söktürücü verdi doktor kullandm 4 günde bitti ilaç ama yne yok adet.
Adet olmadan nasıl yumurtlycam bi daha nasıl bebek denemesi yapcam bu şeklde mafoldumben

selam canım bende 3 aydır istiyorum bebiş,reglide gecikme olunca eğer normalde düzenliyse ilerde oluşacak hamileliğe vücut kendini hazırlıyo die bi ark.söyledi bana,ona doktoru söylemiş,şua hamile inş.sende bidahaki aya hamiş olursun ve tüm isteyen bizler dee:Saruboceq:

amin canım yha beni heyecanlandırdın şimdi bak cünkü benm siklus 36ydı
mayısta ilk denemeydi 43. günde geldi, haziran 2. denemeydi hala gelmedi...
acaba vücudum geçen sefer hamileliğe mi hazırlandı dersin?
Ama geçen hafta idrar kan tahlilleri yaptırdm, sonuçlar negatifti...
Ancak ne zaman yumurtladım bilemiyorum, dolayısıyla adetim kaç gn geckti heasplayamıom.
Fakat en az 10 gün olmuştr gecikeli...
e bazılarının da 3 haftalıktan önce gözükmezmiş testlerde dmi?

Desene umut ışıklarım yanıo, loş ta olsaopuyorumnanaktan

maybebaby arkadaşım o ilaçlar 2-3 günde gösteriyor etkisi biraz daha bekle.. işallah gelcek ay iyi sonuç alırsın umutsuzluğa kapılmayın sizler daha yenisiniz.. nerdeyse 2 senelik evliyim 17 aydır korunmuyoruz tık yok her ay hüsranla yıkılsamda bakın yine ayaktayım ve bu ay daha çok umutluyum işallah rabbim bizleri duyarda bu ay boş çevirmez dualarımızı.. (amin)

amin arkadaşım çok saol desteğin için senn için dua edicem , ne kadar zor olduğunu çok ii biliyorum... Allah hepimizi bu kutsal görevden mahrum bırakmasın...
Cenneti ayaklarımızın altına alabilme vasfına bizleri nail eylesiiinnn .... AMİİİİNNNN
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

selam kızlarr bizim de bu ay 12. ayımız..Rabbim tez zamanda bizleri de evlat sahibi yapsın ...

Son düzenleme:
selam herkese arkadaslar bizimde tam 10. ay haziranda 15 gunluk bir adet gecikmesi yasadim ama ne yazikki adet oldum gec oldu ama duzenliydi bu ay nede boyke oldu anlamadim.allahim hepimize bu ay nasip eder innsallahhhh.

slm arkadaslar bizde 6 aydır uğraşıyoruz ama hala bişey yok allah isteyen herkese en yakın zamanda meleklerine kavustursun:1no2::1no2:
allah isteyen herkese versin:Saruboceq::Saruboceq:

selem kızlar bızde 2 aydır korunmuyoruz bu ay 2 gunluk bı gecıkmem vardı kan tahlılı yaptırttım husranla sonuclandı tabıkıde rabbım ol desınde olur ınsallah herekeze nasıp etsın guzel allahım umuıt kesmek ok tamamı kızlar

slm arkadaşlarr..evlenmeden önce adetim düzenliydi 28 günde bir olurdum hiç şaşmazdı evlendikten sonra 28 günlerim 30 31 e uzamaya baladı hatta bazen erken oluyordum doktora gittim normal olduğunu söyledi rahim kendini hazırlıyormuş adetin düzene girmeye başlayınca da gebe kalma olasılığın artacak vücut hazırlığını tamamlamış olacak dedi.... 2 aydır normale döndü ama bakalım bu ay bekliyorum bebişşş :) inşallah oolurrr yaaaaaaaa çokkkk istiyoruz RABBİM hayırlısını versin herkeseeeeeopuyorumnanaktan

26.ayımız..hala bekliyoruz..eşimde bende psikoloğa gidicez yakında..birbirimizi yiyoruz artık..herşey lanet olası çevre baskısı yüzünden..bebeğe bile tepkiliyiz artık,hayatımızı mahvetti diye..allah kimseyi bu durumlara düşürmesim..

26.ayımız..hala bekliyoruz..eşimde bende psikoloğa gidicez yakında..birbirimizi yiyoruz artık..herşey lanet olası çevre baskısı yüzünden..bebeğe bile tepkiliyiz artık,hayatımızı mahvetti diye..allah kimseyi bu durumlara düşürmesim..

canım allah kolaylık versin sabır versin çok zor gerçekten
inşallah tez zamanda kavuşursunuz meleğinizeeee :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

17 aydır korunmuyoruz sabırsızlıkla bu ayın sonucunu bekliyorum yeter artık bekletme yollarını uqur böceqim gelde mutlu et anneciqini..

mavirüyacım Allah yardımcınız olsun...çok zor biliyorum ... sizin kadar olmasa da 12 aydır biz de bekliyoruz...

X