Hamile kalmak için uğraşanlar 4444 selati tefriciye ile dua edelim

slm kızlar yeni liste falan varmı? benide eklermisiniz benimde ihtiyacım var duaya. ve bende okumak isterim sizlere cvp bekliyorum dua ile

okumak duaya katılmak isteyen herkes aramıza katılabilir bizde katilim sırasına göre arkadaşlarımıza yardım ederiz

tmm cnm şimdi kimin adına niyetlenerek kaç tane okuyacağız en sonda bana okunsun ALLAH(C.C.) rahmeti üzerimizde olsun aminnnn

tmm cnm şimdi kimin adına niyetlenerek kaç tane okuyacağız en sonda bana okunsun ALLAH(C.C.) rahmeti üzerimizde olsun aminnnn

Amin inşallah canım şuan crazy3527 rumuzlu arkadaşımız için okuyoruz 3350 adet okundu sende okuyabildigin kadar okuyup üzerine eklersin

Amin inşallah canım şuan crazy3527 rumuzlu arkadaşımız için okuyoruz 3350 adet okundu sende okuyabildigin kadar okuyup üzerine eklersin

tmm süper şuan iş yerindeyim abdest alıp başlamam imkansız nasıl yapcam ben peki canım yardımcı olur musun?

tmm süper şuan iş yerindeyim abdest alıp başlamam imkansız nasıl yapcam ben peki canım yardımcı olur musun?

abdest almadanda okuyabilirsin baslamadan önce 21 defa estağfirullah él azim ve etubü ileyh"diye istiğfar eder sonra kim için ve ne için okunuyorsa kalben ona niyet eder başlasın okumaya bu arada selati tefriciyeyi biliyorsun dimi

hamd olsun ewet canım tmm süper ben başlıyorum canım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…