Hamile kalmak için uğraşanlar 4444 selati tefriciye ile dua edelim

Allah'in slmi hepinizin uzerine olsun..
yeni bir niyete baslanmis hayirli olsun, Rabbim kabul eylesin bir omur hayirli saglikli yuzunu guldurecek evlatlar nasip etsin ins.
Benim yedi haftalik gebeligim dusukle sonlandi yeni oldugu icin mazeretim var suan.. hani bu durumda abdestsiz okunur kabulumuzdur diyorsaniz ben 555 taneyi okurum. yoksa eger bana dusen sayiyi okumaz birakirsiniz sonra okurum duzelince..

Allah"a emanet

yeni bir niyete baslanmis hayirli olsun, Rabbim kabul eylesin bir omur hayirli saglikli yuzunu guldurecek evlatlar nasip etsin ins.
Benim yedi haftalik gebeligim dusukle sonlandi yeni oldugu icin mazeretim var suan.. hani bu durumda abdestsiz okunur kabulumuzdur diyorsaniz ben 555 taneyi okurum. yoksa eger bana dusen sayiyi okumaz birakirsiniz sonra okurum duzelince..

Allah"a emanet

Canım çok üzüldüm geçmiş olsun ama moralini bozma inş olucak bir gün rabbim nasip etmeyeceği şeyin hayalini kurdurmazmış moralini yüksek tut lütfen üzülme eğer okumak istersen abdest almana gerek yok ama sıkıntılıyım dersen de sen bilirsin perşembe gecesi kandil bol bol dua edelim birbirimiz için allah bir daha göstermesin cnm bakarsın doğal yollarla bir daha olur moralini yüksek tut bitanem

yeni bir niyete baslanmis hayirli olsun, Rabbim kabul eylesin bir omur hayirliçglikli yuzunu guldurecek evlatlar nedicemetsin ins.

Allah"a emanet

canımm çok üzüldüm yaşadığımız herşeyde bir hayır var muhakkak moralini yüksek tut inşallah süpriz bir hamilelikle sevindirir rabbim onumuzde çok mübarek geceler var bol bol dua edicem senin için

arkadaşlar
yarın regaib kandili
5. hatmimizi yarın bitirmek ve hatim duası yapmak istiyoruz
ancak 22. ve 23. cüz okunmadı
yarına birini bile okuyabilecek olan varsa önemle destek bekliyoruz
hem hatimde payınız da olur
hem de hayırlı dilekleriniz niyetine okuyabilirsiniz

crazy3527 sağol canım , bu şekilde okunuyorsa okurum.. okuduktan sonra haber veririm inş.

absimisia amin inş. Rabbim hepimizin yüzünü güldürür inş. canım çok sağol ..

duacınızım dualarınıza talibim.. Allah'a emanet

X