hamile kalmak için progestan kullananlar ne zaman adet gördünüz?

huriye048

Üçüncü meleğimi bekliyorum
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2009
3.990
4.319
39
Slm kızlar ben klomen ve ovitrelle iğne kullandım iğneden bir gün sonra yani adet döngümün 15. Günü progestan 200 mg kps 1 adet yatarken kullanmaya başladım iğnenin 13. Günü kanda 0.4 yani negatif. Ancak bata daha 2 gün vardı bir ihtimal pozitifleşirse diye bekliyorum bugün bat günüm şimdilik gelen yok dün doktorumu aradım tedbir amaçlı bir daha kanda baktır negatifse kes dedi (ben haftasonu düğün var diye adet hemen gelmesin diye pazartesiye kadar kullansam zarar verir mi dedim sıkıntı olmaz dedi) sanırım progestan adeti geciktiriyormuş ben de adet olmadıkça umutlanıcam gebemiyim diye, ama negatif çıkarsa çok da üzülücem. size sormak istediğim progestanı ne zaman bıraktınız ve bıraktıktan kaç gün sonra adet oldunuz? Progestan kullanırken adeti başlayan oldu mu? Cevaplar için şimdiden teşekkürler

Normalde progestani biraktiktan en az 3 gun sonra falan adet olabiliyosun diye biliyorum. Ben kullanirken olmustum ama gec kullanmaya basladigimdan oyle olmustu
Cevap için teşekkürler canım yarın akşam tekrar bhcg baktırcam yükselme var mı diye, hayırlısı diyelim. Bugün bat tarihimdi gelen yok tabi progestan devam ediyorum halen. İnş pozitiflesir

Slm kızlar ben klomen ve ovitrelle iğne kullandım iğneden bir gün sonra yani adet döngümün 15. Günü progestan 200 mg kps 1 adet yatarken kullanmaya başladım iğnenin 13. Günü kanda 0.4 yani negatif. Ancak bata daha 2 gün vardı bir ihtimal pozitifleşirse diye bekliyorum bugün bat günüm şimdilik gelen yok dün doktorumu aradım tedbir amaçlı bir daha kanda baktır negatifse kes dedi (ben haftasonu düğün var diye adet hemen gelmesin diye pazartesiye kadar kullansam zarar verir mi dedim sıkıntı olmaz dedi) sanırım progestan adeti geciktiriyormuş ben de adet olmadıkça umutlanıcam gebemiyim diye, ama negatif çıkarsa çok da üzülücem. size sormak istediğim progestanı ne zaman bıraktınız ve bıraktıktan kaç gün sonra adet oldunuz? Progestan kullanırken adeti başlayan oldu mu? Cevaplar için şimdiden teşekkürler
Canim banada 100 mg sabah ogle aksam kullan dedi 10 gun kullan dedi sadecee bitmesi adet gunume denk geliyor

Progestan bitti iki gün sonra oldum yani bugün bu ayınmboşa gitti ignede

Ben de 16 gündür kullanıyordum kullanmaya devam ederken 2 gün gecikmeyle adet oldum

arkadaşlar benim de bugün adet günüm ama olmadı progestan pazartesi günü kullanmayı bıraktım geciktirici özelliği var mı kaç gün beklemeliyim bilemiyorum

merhabalar ben adetın 21 gunu progeston baktırdım 1,04 cıktı ve doktorunda onerısyle progestan ve klomen baslandı sımdı bırsey sormak ıstıyorum doktor progestanı 16-25 gunu 10 gun ıc dedı benım adet gunlerım 21 gunde bır bugun normalde adet olmam gerekıyordu ılac aldıgım ıcınmı kanamam olmadı progestan kanama durdurmu gebelık söz konusu olabılırmı

Ben de 16 gündür kullanıyordum kullanmaya devam ederken 2 gün gecikmeyle adet oldum
bende klomen kullanıyorum 2.ayım bu ay yumurtam adetımın 16.günü kendılıgınden catladı o gün ilşki oldu tesadufen ertesı gun doktor a gttgmde de catladgnı ögrenmıs olduk 2 gün üst üste ilşki verdi ilk günü yapabıldık ikinci günü maalesef ilşki olmadı progestan 200mg kapsülü verdi bana sımdı bitirince gel dedı bakalım ilk defa kullanıyorm ne işe yaradıgını pek anlamıs deglm

bende klomen kullanıyorum 2.ayım bu ay yumurtam adetımın 16.günü kendılıgınden catladı o gün ilşki oldu tesadufen ertesı gun doktor a gttgmde de catladgnı ögrenmıs olduk 2 gün üst üste ilşki verdi ilk günü yapabıldık ikinci günü maalesef ilşki olmadı progestan 200mg kapsülü verdi bana sımdı bitirince gel dedı bakalım ilk defa kullanıyorm ne işe yaradıgını pek anlamıs deglm
Gebelik oluşursa tutunmasını kolaylaştırıyor canım

Gebelik oluşursa tutunmasını kolaylaştırıyor canım
inşaallah adetımın 16 günü kendılıgınden catladı yumurtam o gün anladm ilşki oldu ertesı gun doktora gttm oda dedı catlamıs dıye ıkı gün daha ilşki dedi ama bız sadece doktora gttgm gun ilşkiye girebildk son gün olmadı inş tutmusstur

X