Hamile kalmak için öneriniz

Coksukurbugunume

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
2.594
1.341
Merhaba arkadaşlar insallah hepiniz iyisinizdir 🌸
Ben 4.5 yıllık evliyim. 2 kere tüp bebek 2 aşılama 1 çatlatma yaptırdım velhasıl olmadı…

Eşimde sperm hızı yavaşlığı var. Bir çok şey denedik bitkisel çözümler ilaçlar vb ama yükseliyor ve sonra yine aynı…

Sorum şu; bana önereceğiniz bir şeyler var mı? Mesela pozisyon olarak bele yastık diyorlar
Ayağını yukarı kaldır diyorlar hemen yıkanma diyorlar başka bir çare bulan var mı acaba?

Sperm ve yumurta kalitesini artıracak besin takviyeleri denediniz mi? Eczanelerden bunun için danışabilirsiniz bence

Hersey zamanına esir.Siz baya çabalamışsiniz zaten.Emin olun böyle seylere dikkat etsende olmayan olmuyor. Bende cok boyle seyler denemstim .Saldım artık dedigim dönem hicbirseye dikkat etmeden vakit gecirrken hamile kaldım.Sperm hızı icin vitamin gibi birsey veriyor doktorlar baska birsey yapılıyor mu bilmiyorum.

Eşinizle KoenzimQ10 araştırdınız mı ? Tüp bebekte veriliyor çoğu kişiye hücre yeniliyor yumurta kalitesinden sperm kalitesine, Tırnak , Saç, cilt bütün hücreleri yeniliyor özellikle üreme organlarına ve spermlere aşırı faydası varmış aynı zamanda inositol gibi takviyeleride eşinizle beraber içebilirsiniz o takviyeleri bi kaç ay kullandık olmadı düşünceylede olmaz maalesef uzun uzun kullanmanız gerekir tabi siz 4.5 yıl diyorsunuz olasan kullandınız mı bilmiyorum ☺️ herkesin bünyesi farklı ve zararlı takviyeler değildir. Onun dışında sağlıklı beslenme olmalı bol şu tüketimi çok önemli özellikle kadınlara burdan duyurmak istiyorum Kızlar avakado yiyin. Zararlı değil folik asit bombası felaket yumurtlama yaptırır hergün kahvaltida yiyin ayrıca aşırı tok tutuyor :)🥑

X