Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Canım yumurtlama oldugu gün eger kesin birliktelik olduysa biraz daha bekle. Çünkü bazen hemen cikmayabiliyor testlerde
vallaha ilişki tarihimi biliyorum ama akıntı ne durumdaydı tam emin değilim işte..oğluma hamileyken de testlerim 8. güne kadar negatifti ama..insan hisseder ya.işeylerin olduğunu ama bende his mis yok :) 4 denemenin sonuun hüsranından olsa gerek nötrüm :)

ayrıca ov.testi kullanmıyorum.akıntı takibiyle çalışıyorduk hep..bu ay sanırım ben de ov.kullanacağım.yaş 38 daha ne kdar bekleyebilirim çünkü :KK43:

Bende kasik agrimdan ve akintimdan anliyorum yumurtlamami bu ay cumartesi alsamdan beri agrim vardi bugun azaldi baya yok gibi hatta bizde oyuzden 3 gun ust uste gece iliski oldu bakallim nasipse gelir :)

Selam kızlar ben de bi an önce bebeğim kavuşmak istiyorum ama denemek için aralığı beklemek zorundayım ilk hamileliğin de soğan kürü sayesinde pozitif sonuca ulaşmıştık adeti yeni bitenler bi deneyin derim

Merhaba kizlar. Yeni gelen herekese hosgeldiniz diyorum :)) insallah bu ay hepimiz mujdemizi aliriz hepimiz cok istiyoruz ve dua ediyoruz biliyorum. Allah gonlumuze gore versin..

Pyara Pyara sogan kurunden bahsedebilir misin? Faydasi ne kac gun miktar ne yontem ne?

Kızlarr eşim akşama kan testi yaptıralım diyor.. özelde.. bat 5 kasım.. yaptırayımmı bat ımı bekleyeyim sizce..???_

Kızlar ben doğru mu görüyorumm

Eklentiler

• 20151103_155055.jpg
    20151103_155055.jpg
    20,9 KB · Görüntüleme: 72
off o kadar heycanlıyız kii ikimizde hele eşim o daha da çok istiyor.. sabretmek zor oluyor..bir yandada olumsuz sonuç görmek istemiyoruz.. off çok karışıkk:KK16:
Canım biraz sabret bende iki gün kala dün yaptım sonuc negatif çıktı istersen kafam rahat olsun diyorsan yap ben dünden beri üzülüyorum bugün dayanamadım hüngür hüngür agladim on dört aydır olmuyor bu on beşinci ayda olmayacak diye :KK43: :KK43:

Kizlar bende bu ay sogan kuru yaptim ve bata daha 13 gun var.eger olumlu sonuc alirsam size de onerecegim ins :) merak edenler icin ibrahim saracolgludan duydum.bircok kisiye yariyormus.ozellikle kisti ve pko su olanlara.benim yok ama yinede rahmim tmizlensin diye denedim.benim adimi da yaziiin :anneadayı:

X