Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

tebrikler cnm Allah sag salim kucagina almayi nasip etsin masallah. anlat bakalim kacinci ayindi yas yillik evlisiniz. hangi yontemin kullandin ovulasyon testini mi kullandin. cok soru sordum kusura bakma cnmm
Cok tesekkurlerr cvp vereyim 22yasindayim 3aylik evliyim nasip isi tabi bende bekarken hic dusunmuyordum ama evlendikten sonra oyle olmuyormus

Hayirli. Olsun maşallah inşallah canım. Rabbim bizede nasip eder senin belirtilerin neydi
Cok tesekkurler inslhh allah hayirlisini versin ilk once bende cok fazla bi belirti yoktu genel olarak adet belirtileri yasadim ama hissediyordumm tabii gunlerde gecince tamm dedim ben hamileyim cunku hic gunum gecmez benim

Aaaa gormedim cnm bugun cok hizli akiyor sayfalar kacirmisim. Smdi yukari ciktim baktim ama 25 gun diyor. Nasil oluck benim dongum basladi regllen beraber 3.gun sonucta ve yumurtlama olsun atiyorum 15.gun. faydasini gorurmuyuz hemencik?
Bak benim 3. Gunum bugün tarcin bal çörek otun bugün başladım normalde 2. Gun derler ama benim malzeme yoktu. 10 gun bunu kullancam sabah aksam 1 tatli kaşığı miktari bir kac sayfa geride kakdi istersen tekrar atabilirim buraya arama diye. Incire gelince kaynat suyunu ic diyorlar oyke bir kurde varmış. Ama ben onuda gunde 2 kez arasına ceviz koyarak başla dim bugün. Hamile kalanlarin cogu bunu uygulamis kismet bize artik. Bu yazdıklarım yumurtalari cogaltip daha iyi buyumesine ve catlamasina yardimci oluyormus. O yuzden adet dönemi başlayıp simdiden yumurta büyütüyor uz

Kizlaaar ozellikle altaylimm benim kafa bi milyon olmus :)) senin yazdigin tarcinbal kuruyle netten okudugum incir kurunu karistirdim. Dosya yukledim bakin bu saracoglu hocanin sitesindeki incir kuru

Eklentiler

• Screenshot_2015-10-30-21-10-10.jpg
    169,1 KB · Görüntüleme: 37
Cnm cok sagol kaydettim telefonuma seninkini

22yasindayim normal bebek olmadi icin nasihatler verilir hani kocanla iliski sonrasinda bacaklarini yukariya kaldir ve o sekilde 5 10dk bekle derler spermler hemen disari cikmasin diye sadece bunu denedim ve tuttu
[benim icun normal seyler biz hep ole yapioz

Son düzenleme:
Merhaba arkadaslar, kabul ederseniz bende katılmak istiyorum aranıza. 1 yıldır evliyim ve henüz nasip olmadı bana da annelik. Bu ay ilk defa sogan kürü yaptım. suan 9.gunumdeyım ve yumurtlama gunum yaklastıgı için bırakmayı düşünüyorum.bat 17 kasım. olup olmadıgını sizinle payşasmak isterim.uygulamıs olanlar varmı aranızda?

Kizlaaar ozellikle altaylimm benim kafa bi milyon olmus :)) senin yazdigin tarcinbal kuruyle netten okudugum incir kurunu karistirdim. Dosya yukledim bakin bu saracoglu hocanin sitesindeki incir kuru
Evet canim bana 2 kurde mantıklı geldi hangisini seceyim derken bal+çörek otu + tarçın karisimini 10 gün yapip kuru inciri sadece gunde 2 kez yiyip hamile kalanlari okuyunca dedim bu dahada mantikli sonucta 2 sindende vazgecmemis oldum

Kızlar iyi akşamlar bn surelab erken gebelik Testi kullanacağım bilgisi olan kullananlar varmı nasıl bir test acil yardim

Hoşgeldin canım aramiza. Soğanı suan uygukayan yok sanırım öyle bir paylaşım olmadı. Bugün ben çörek otu+bal+tarcina başladım araya inciride soktum tabi ama sadece yiyorum 2 adet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…